Разхвърляни ли са мъжете ви

  • 6 932
  • 118
  •   1
Отговори
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Много по прибран и подреден е от мен, даже изпитвам удоволствие когато той чисти и подрежда - все едно гледам аптека. Peace

# 2
  • Мнения: 3 760
Не е разхвърлян, но и не е педант. Доста подреден е, но не издребнява  Laughing

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Много по прибран и подреден е от мен, даже изпитвам удоволствие когато той чисти и подрежда - все едно гледам аптека. Peace



Блазе ти,ти си щастливка!

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз съм по- разхвърляна от него...така , че за мен не...Но  мама се хваща за главата....от нашата подретба

# 5
  • Мнения: 1 449
Не. Не си само ти Grinning С повечето мъже е така. И ака имаше някой, който да прибира и подрежда вместо мен, със сигурност и аз щях да съм такава Mr. Green Въпроса е да не се тормозиш - мисля че и с превъзпитание няма да стигнеш далеч,е, но все пак може и да опиташ - току виж си успяла Wink Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Много по прибран и подреден е от мен, даже изпитвам удоволствие когато той чисти и подрежда - все едно гледам аптека. Peace



Блазе ти,ти си щастливка!
Благодаря ти, наистина е така - да ми е жив и здрав! Heart Eyes

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много по прибран и подреден е от мен, даже изпитвам удоволствие когато той чисти и подрежда - все едно гледам аптека. Peace
Да, така е - почти аптека при нас. Но и това си има недостатъците понякога Simple Smile

# 8
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз си знаех,че е такъв но понякога се дразня,но поне не ми прави забележки ако и аз не съм подредила.Незнам кое е по доброто зло?

# 9
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
И моя не прави по пронцип, ама веднъж да съм се равихрила и да го намекне....
Ами зависи колко си разхвърляна, колко участва той в домакинството по принцип и /май най-важното/ много ли все вживяваш като вървиш подире му. Нали си го обичаш и сте щастливи, тава да му е кусура! Пък и от далеко и с изборетателност може да се преодолее, но аз не ги мога тези  неща Sad за да ти дам идея.

# 10
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И моя не прави по пронцип, ама веднъж да съм се равихрила и да го намекне....
Ами зависи колко си разхвърляна, колко участва той в домакинството по принцип и /май най-важното/ много ли все вживяваш като вървиш подире му. Нали си го обичаш и сте щастливи, тава да му е кусура! Пък и от далеко и с изборетателност може да се преодолее, но аз не ги мога тези  неща Sad за да ти дам идея.

Само това му е кусура,иначе е много мил и добричък,но е разхвърлян много но не държи да ходя подире му и да чистя,мен ме изнервя понякога когато съм изморена или напрегната

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Споко, и аз си имам един такъв вкъщи. Peace.. дрехите са из цялата стая, мократа хавлия върху покривката на леглото, мръсните дрехи върху пералнята, а легена за мръсно бельо е точно до нея, чорапи отстрани на бюрото... много ме издразни онзи ден, когато не бях прибрала едни дрехи и той ми каза, че било кочина вкъщи.... #2gunfire

# 12
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197

Само това му е кусура,иначе е много мил и добричък,но е разхвърлян много но не държи да ходя подире му и да чистя,мен ме изнервя понякога когато съм изморена или напрегната

НАй-добронамерено:
Лягай да спиш, така съвсем никакъв проблем няма да имаш! Wink
Че друг май няма! Grinning

# 13
  • Мнения: 5 317
Умерено разхвърлян е. Peace

# 14
  • Мнения: 1 930
Не е разхвърлян, даже е доста прибран. Но е  трениран  Mr. Green.

# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Лика-прилика сме си, и двамата сме разхвърляни Embarassed
С тая разлика, че аз не му връзвам кусури, докато той на мен да, предимно като е нервен и търси с кого да се заяде Twisted Evil. Но пък бързо му минава, както и на мен, всъщност Simple Smile.
Професиите ни също предполагат творчески безпорядък и това прави нещата още по-тежки Laughing.
Истината е, че обичам да ми е подредено, обаче на тоя етап, в почти напълно необзаведен апартамент това няма как да стане. Много неща се използват, а все още нито едно няма определено място. Нямам гардероб, нямам кухня, нямам дори шкаф някакъв - така че за момента съм се примирила, всичко по реда си. Но и да съм се обзавела вече, не смятам да правя трагедии от забравена на леглото хавлия или неприбрани на място чорапи. В живота се случват къде-къде по-гадни неща, освен това е и твърде кратък, за да се пилее безсмислено.
Обичайте се   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 39 785
Моя е адски разхвърлян... няма по разхвърлян мъж от него Simple Smile

# 17
  • Мнения: 522
Моя е адски разхвърлян... няма по разхвърлян мъж от него Simple Smile
Моя със сигурност го конкурира.Буквално в къщи няма едно нещо което да е поставил на място,да си поастави чинията в мивката или да си събере трохите Naughty-абсурд,само след скандал #2gunfire

# 18
Не си само ти в това положение и моя е разхвърлян,но обича да му е подредено Wink

# 19
  • Мнения: 1 073
И моят е доста разхвърлян вкъщи, но в служебните си ангажименти - не Naughty- там пък е педант Grinning

# 20
  • Мнения: 1 107
Много е разхвърлян, но това изобщо не ми пречи  Heart Eyes
Подреждам след него, какво толкова  Wink

# 21
  • Мнения: 47 996
Споко, и аз си имам един такъв вкъщи. Peace.. дрехите са из цялата стая, мократа хавлия върху покривката на леглото, мръсните дрехи върху пералнята, а легена за мръсно бельо е точно до нея, чорапи отстрани на бюрото... много ме издразни онзи ден, когато не бях прибрала едни дрехи и той ми каза, че било кочина вкъщи.... #2gunfire
е това е и при нас-нищо не оставя на място,но си го търси на мястото,ама трябва аз да съм го прибрала!че и забележки прави! #Crazy

# 22
  • Мнения: 2 336
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.
Знам един начин, ама е малко провокативен. Събираш мръсните мъжките дрежки,които са така небрежно подредени на пода или където там... После ги сгъваш най-внимателно и обратно при чистите -най-отгоре newsm48. Същото и с чорапките. Да видим дали ще му хареса

# 23
  • Мнения: 1 520
Разхвърлян е, да.
Веднъж месечно го удря нещо в главата и за два-три дни е подреден.

# 24
  • Мнения: 8 917
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.

Не, не си сама Mr. Green Но важното е после да се сеща да оправя - а и това е вярно Peace Mr. Green

# 25
  • Мнения: 7 474
Моят е много разхвърлян, където седне все остави по нещо  ooooh!

# 26
  • Мнения: 101
Не е разхвърлян , единствено като се наложи да ме няма за няколко дни , намирам къщата леко променена,но това не ме дразни определено.

# 27
  • Мнения: 1 992
И моят е доста разхвърлян вкъщи, но в служебните си ангажименти - не Naughty- там пък е педант Grinning

Моят е същият  Laughing И като го питам защо и вкъщи не е подреден, той казва, че не можело навсякъде да е перфектен. Мъже, кво да ги правиш...

# 28
  • Мнения: 179
Ужасно е разхвърлян!След баня хавлията му редовно е на някой фотьойл,а чорапите - винаги в любимия ъгъл.Редовно  не може да си намери нещата,за което аз помагам.Вече съм станала като "Гугъл".Никога не си подрежда гардероба или гаража.Единствените неща ,което прави по-добре от мен, е да глади ризи и да оправя легла.Обаче пък никога не е казал: "Защо има чинии в мивката?"или "Защо не е почистено?".
Щом за толкова години не се е научил,май и за напред така ще си живеем.

# 29
# 30
  • Popovo
  • Мнения: 571
Много разхвърлян е. Понякога страшно ме дразни, ама когато съм го избирала, да не съм гледала настрани. Laughing

# 31
  • Мнения: 5 299
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.
При нас положението е 1:1 с вашето Confused Обикновено си закача хавлията на някоя врата(която му падне)

# 32
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Аз таквиз подредени и педантични май  newsm78 не съм срещала!Общо взето всяка жена се оплаква от едно и също!Ей сега отивам за нещо в неговият гардероб и хоп до леглото му два чифта чорапи  #Cussing out естествено мръсни,до диванчето дето отмаря пред телевизора-други се скупчили,халата след баня се среща на различни места из апартамента и т.н. и т.н. Crossing Arms ooooh!

# 33
  • Мнения: 4 965
 Joy
Мислех, че повредата е само в моя телевизор, а то повечето май са така.
Редовно откривам нещо, където и когато не трябва - чорапите чинно подредени в сралнята чакат някой да ги занесе до коша за пране, хавлията се суши на вратата на гардероба, ключовете търсят незнайно какво на секцията в хола, документите за колите се мъдрят на кухненската маса, портфейлът е хвърлен на спалнята и т.н.; редовно си изплаква с вода (но не всеки път ги измива) чиниите след ядене и ги оставя до мивката, за да се чудя мил ли ги е или не и да ги премивам наново.
Понякога побеснявам, когато търси нещо с часове и не го открива, а то (обикновено) му е пред погледа и само не може да го извика.
Изобщо, лудница.
Ако пък прибера нещо на мястото му - ще го търси 2 пъти по-дълго  newsm78.
Редовно нещо ремонтира у дома и се справя добре, но после си зарязва инструментите някъде по стаите и аз тичам да ги прибирам, преди и щерките да са "отремонтирали" нещо.

# 34
  • Мнения: 5 391
В рамките на нормалното Confused

# 35
  • Мнения: 1 489
В нас всяко нещо си знае мястото.Обича да му е подредено и ако нещо не си е на мястото го дразни.Определено моя мъж е от подредените.

# 36
  • Мнения: 4 406
твърде много по моите разбирания за подреденост и изобщо не - ако питаме татито

# 37
  • Мнения: 723
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.
При нас положението е 1:1 с вашето Confused Обикновено си закача хавлията на някоя врата(която му падне)

И при нас  Laughing Гледам да не се ядосвам, опитвах многократно да го превъзпитам, но ефект нула...Но пък ако го помоля, винаги помага в оправянето и подреждането Simple Smile

# 38
  • Мнения: 5 103
Да разхвърлян е , ама аз не му се сърдя Hug

# 39
  • Мнения: 1 153
Разхвърлен #Cussing out и после го мързи да си оправи нещата дори след няколко забележки #Cussing out

# 40
  • Мнения: 2 910
Разхвърлян е, но поне дрехите за пране ги хвърля в коша Whistling иначе му прави впечатление, когато нещо не си е на мястото Confused

# 41
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Не е разхвърлян, но и не е педант. Доста подреден е, но не издребнява  Laughing
Точно има си свой представи затова как да шета в къщи и ги спазва, аз съм спокойна като се прибара и е подреждал (ама не от страх че ще го мъмра естествено )  Innocent

# 42
  • Петрич
  • Мнения: 321
Много е разхвърлян.Като се преоблича си хвърля дрехите на масата. #Cussing out

# 43
  • Мнения: 431
До моя хаос всяка разхвърляност не се забелязва! newsm53

# 44
  • Мнения: 4 473
Питам ви защото има някои които са много подредени дори педантични към вещите си,а моя мъж НЕ!Например излиза от банята и си оставя хавлията където си иска,никога не си слага дрехите в коша за пране аз трябва да гадая дали са за пране или не.Да не говоря ,че към всички вещи е така не само към дрехите изобщо така е при мен.Затова ви питам при вас как е защото на мен започна да ми тежи вече.Кажете ми дали само аз съм на това положение.

Същата работа Tired, чувството за ред не му е познато Close. Аз съм на другата крайност - не понасям разхвърляни вещи и всичко лежи на мен Crazy

# 45
  • Мнения: 7 914
Ужасен е! Rolling Eyes

Най- неприятно е , че дори и да искам, не ми дава аз да подреждам документите или ако все пак това стане е за няколко дена... Weary

Но вече съм се примирала и не ми прави толкова впечатление.... Joy


# 46
  • София
  • Мнения: 7 097
Като цяло е подреден, но като тръгне да излиза и се преоблече за излизане, дрехите, които е свалил ги захвърля, където свари. Другото, което ме вбесява  #Cussing out е, че като пие сок да речем и го изпие, не вземе да хвърли кутията, а я оставя празна на същото място. Аз така навремето правех с шоколадовите бонбони на баба ми, ама то беше с друга цел  Wink

# 47
  • Мнения: 5 475
Много педантично подреден.У дома всичко е класифицирал,документи,сметки...

# 48
  • Мнения: 14 654
много разхвърля и подрежда бюрото си веднъж на 6 месеца . но нали и аз съм така - та сме си лика прилика

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Много по прибран и подреден е от мен, даже изпитвам удоволствие когато той чисти и подрежда - все едно гледам аптека. Peace
Peace

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Моя е адски разхвърлян... няма по разхвърлян мъж от него Simple Smile


Има, има, споко Mr. Green Аз обаче не падам много по-долу и затова не се впечатлявам особено. Две неща наистина, ма наистина могат да ме докарат до лудост обаче  - разхвърляни и неподредени-ненадписани DVD i Cd-та и книги - всичко друго О.К. Спазва ли се гореспоменатото - все ми е двеста.

# 51
  • Мнения: 1 612
Ами може да се каже.
Някои неща прибира, други не. В повечето случаи е разхвърлян.

# 52
И моят мъж е разхвърлян, аз също много се дразня, особено след като родих.Нямам време за нищо, най-вече за себе си.В началото правех скандали, но нямаше полза от тях.Сега му правя политика и нещата потръгнаха.Бъди по-мила с него и го помоли спокойно - не мисля, че ще ти откаже да ти помогне.

# 53
# 54
  • Мнения: 1 202
И моят хубостник е от тези които са разхвърляни! Twisted EvilАз пък искам всичко да ми е подредено и затова постоянно му правя забележки.
А той ми вика"Аз да не живея в музей". Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 668
МНОООГОООО!!!!!!!!!!
То и аз не бях много подредена, ама от както живеем заедно се научих на ред и сега дори се дразня, че той си оставя нещата, където му падне.

# 56
  • Мнения: 4 668
Мисля , че не ! Оставя си дрехите по столовете и чашите с кафе навсякъде , но като цяло не е разхвърлян и много ми помага !  Hug

# 57
  • Мнения: 4 621
Доста си е разхвърлян и понякога много се дразня, ама какво да се прави Hug

# 58
  • Мнения: 1 416
Аз съм по-разхвърляна от него...  Embarassed

# 59
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
                             Умерено разхвърлен

# 60
  • Мнения: 222
Много раzхвърля и аz само вървя след него и събирам. ама какво да направя сама съм си го иzбрала. Mr. Green

# 61
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Страшно е разхвърлян.

# 62
  • Мнения: 1 731

Няма оправия вече 10г. #Crazy Whistling

# 63
  • Мнения: 2 000
И моят е от разхвърляните. Само мърморя подире му, но файда няма.

# 64
  • Мнения: 5 140
Рзхвърлян е и много ме дразни това, но...накрая оправям, к'во да правя.

# 65
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Разхвърлян и още как. Понякога адски се дразня от това, но на толкова години е станал и едва ли ще го науча да си прибира нещата където им е мястото.

# 66
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Сега вече съм по-спокойна,че не само аз съм в това положение.Ами като гледам повечето са така но вие сте прави нали си ги обичаме ще си ги търпим,да са живи и здрави.На тези който са подредени да са им честити мъжете.БЛАГОДАРЯ,за това ,че споделихте сега съм по оптимистична към това положение у нас.

# 67
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Моят е от подредените,по-подреден и от мен newsm78.Това обаче не му пречи да отказва да върши домакинска работа.Но напоследък взе мнооого да помага Hug Laughing

# 68
  • Мнения: 3 248
Не, не е разхвърлян, даже напротив! Party

# 69
  • Мнения: 100
Бях разхвърлян. Сега всичко е на мястото си и просто няма начин да бъда такъв.
Ако поставите необходимите неща на необходимите места, няма да има проблеми.

# 70
  • Мнения: 607
И моят е от разхвърляните. Само мърморя подире му, но файда няма.
И при нас положението е същото.

# 71
  • Мнения: 419
моят мъж преди не беше,но откакто съм си в къщи с детето не мога да спра да ходя след него Mr. Greenпостоянно има 4орапи по пода,хавлията я намирам на какви ли не места,винаги има трохи по масата или по кухненския плот....но си го оби4ам и си го тарпя newsm76

# 72
  • Мнения: 394
Хич не е Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Всичко си подрежда прилежно,не си хвърля никога чорапите дет не трябва,няма никога разпилени дрехи по пода и по креватите.Не се налага никога да ходя след него,олеснява ме максимално и се грижи да не се изморявам-дори да се налага той да се натовари.
Споменах ли,че това го сънувах снощи? Mr. Green Laughing

# 73
  • Мнения: 2 700
Когато се оженихме беше много разхвърлян и това очевидно се дължеше на свекърва ми, която непрекъснато е ходила и е прибирала след него. В началото се дразних и прибирах, после преминах към превъзпитание - в продължение на месеци прибирах само моите неща и лека полека се научи, че както остави така ще и намери нещата си. Сега и домакинството, и почистването и подреждането са оща задача.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 621
Умерено разхвърлян е. Peace

И моят така. Peace

# 75
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
 Thinking ми нещо средно е не е педант в никакъв случай но не е и разхвърлян ... е от време на време има ситуации когато не оставя нещо на място и аз вървя след него или си зарязва нещо някъде си ... ама ми е сладко да му "мърморя" после  Joy

# 76
  • Мнения: 1 006
Моят не е от разхвърляните,а точно обратното.Даже той ходи след мен и подрежда. Joy

# 77
  • Мнения: 1 150
Разхвърлян? Неееееее
Повече от това #Cussing out
Освен чорапи, дрехи и т.н. в нас отглеждам 2 разглобени ключарски машини, 1 шмиргел и около 2000 заготовки. Вече като видя ключ и ми се  Sick
Та подреден си е, спор няма

# 78
  • Мнения: 2 040
Не, не е разхвърлян, точно напротив ... толкова е подреден, че ако 1 играчка на детето е на земята в хола, а то не си играе с нея, веднага ще я вдигне и прибере при останалите ... Понякога това ме дразни, особено когато ми направи забележка за нещо, дето ми е пред очите, но все едно не го виждам ... ама като иска да го подреди - прав му път ... мен като ми дойде музата - тогава  Laughing

# 79
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чесно казано не е разхвърлян, слага си дрехите в коша за пране, чиниите в мивката, бърше си трохите от масата, когато вечеря сам.

# 80
  • Мнения: 793
Чесно казано не е разхвърлян, слага си дрехите в коша за пране, чиниите в мивката, бърше си трохите от масата, когато вечеря сам.



И при мен е така, само че той оправя масата след вечеря и като сме двамата  Heart Eyes

Просто не му стига време да помага събота и неделя все на работа  Confused

# 81
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не.
Аз, обаче, съм Mr. Green

# 82
  • Мнения: 377
И двамата сме доста разхвърляни, така че не си пречим.  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 241
От двама ни той е по прибран, признавам си Embarassed, а детенце, впрочем, се е метнало на мен Wink

Но пък напоследък забелязвам тенедция и той да си хвърля нещата където му падне. Това е то, лошият пример е заразителен Close

# 84
  • Мнения: 5 393
Моя мъж не признава гардеробите-всички дрехи вън.По столовете,раклата дъската за гладене-навсякъде другаде,но не и в гардероба Twisted Evil Twisted Evil Crazy

# 85
  • Мнения: 483
Моят е зверска работа в това отношение, надявам се да успея да го науча на поне малко ред иначе ще се скъсам нервите  Praynig
Но се надявам това да му е кусура, все ще го преживея! Важното е да се уважаваме и обичаме. Иначе не не приятно да вървиш след нечии задник, определено ooooh!

# 86
  • Мнения: 1 925
Много е подреден във всяко отношение,  Peace за разлика от мен   Blush

# 87
Моя човек е безобразно разхвърлян.Направо понякога ме хвърля в отчаяние! Сега замина на командировка и всякаш бомба беше паднала в къщи ooooh! А багажа му го бях стегнала аз преди това.Но пък като му видях гърба си разтребих, изчистих и цяяяла седмица ще ми е подредено.  Sunglasses

# 88
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Не е разхвърлян....не мога да се оплача в това отношение Wink.....

# 89
  • Мнения: 820
И моят никога не оставя нещо от мястото от където го е взел, дрехите за пране ги намирам на всякъде и на най-невероятни места, преди да пусна пералната се почва едно издирване...smile3511. След ядене си взима съдовете, които е ползвал и само тях си ги мие. Обаче си има и добри страни, определено готви по-добре от мен, а и обича да готви. Така ча се допълваме щото аз не съм фен на тази дейност smile3508

# 90
  • Мнения: 1 100
Умерено подреден, като мен:) ТЪй като не оби4ам вманиа4аването на тема ред и 4истота, но пък и оби4ам да е подредено. Пасваме си и съм доволна Heart Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 625
Моя мъж не признава гардеробите-всички дрехи вън.По столовете,раклата дъската за гладене-навсякъде другаде,но не и в гардероба Twisted Evil Twisted Evil Crazy

И при нас така........На моменти се чудя кой повече разхвърля той или детето....
Ама като почне да чисти няма равен...Аз съм по отгоре отгоре ама той..........

# 92
  • Мнения: 3 334
Не е разхвърлян, но и не е педант. Доста подреден е, но не издребнява  Laughing
Peace

# 93
  • Мнения: 2 274
   Уффффф, болна тема! Както много ми помага като чистим / понякога чисти и сам /, така е и много разхвърлян! Направо избеснявам понякога  #2gunfire! Ама рядко мърморя и обикновено оставям нещата там където ги е оставил! Като престоят ден - два и ги прибира сам. Понякога много като се ядосам му прибирам нещата и после следват въпроси като: Къде са еди кои си документи? или Къде са ми СD-тата?  Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 1 370
В нашето семейство аз съм разхвърляната(като имате в предвид, че съм повече от подредена). Моят мъж си подрежда даже и белъото, ако нещо му е разхвърляно, може да го доведе до нервна криза #Crazy

# 95
  • Мнения: 7 430
Ами почти - понякога си слага всичко на мястото  Wink но друг път повечко ги разпилява ooooh!

# 96
  • Мнения: 118
Аз си знаех,че е такъв но понякога се дразня,но поне не ми прави забележки ако и аз не съм подредила.Незнам кое е по доброто зло?
И при нас е така, по някога не обръщам внимание, но като ме "хванат лудите"   smile3514 започвам да се карам и да хвърлям Даже веднъж знаех, че ще имаме гости и сложих захвърлените му чорапи да висят на полюлея, като се надявах да се смути, newsm09 но уви smile3506. Ще си го обичкам и такъв да ми е жив и здрав  Kissing Heart.

# 97
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Умерено разхвърлян е. Peace

И Веско е умерено разхвърлян. Grinning

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не беше разхвърлян, но от как се запозна с мен започна да ме конкурира. Дразня се обикновенно когато изрина кочинката и той веднага трупне нещо някъде, но като се има предвид че и аз пазя подредено не повече от 5 минути, дразненията ми минават бързо.

# 99
  • Мнения: 998
Много е разхвърлян - не само по отношение на вещите, но е и разсеян. Някои хора си имат ред в бъркотията. Т.е. за външен наблюдател нещата има са разхвърляни, но те си знаят точно кое къде е. В нашия случай обаче, не е така. Добре, че имам зрителна памет, та все като ме попита къде са му ключове, телефон, часовник (всеки ден са на различно място) - спасявам го.
Обаче, както и свекърва ми казва, от чорапите му спасение няма. Joy Намират се на най-неочаквани места, понякога престояват с месеци там!
Но както й да е. Това са подробности. Важното е, душата да е широка Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 376
Еднакво сме си разхвърляни, не си пречим  Joy

# 101
  • София
  • Мнения: 35 978
В началото беше разхвърлян и доста се ядосвах /аз пък съм другата крайност- педант/, но вече е по-добре. Гледа да си прибира нещата, аз се старая да не съм толкова мърмореща и вечно недоволна. Не се оплаквам. Wink

# 102
  • София
  • Мнения: 3 123
изобщо не е разхвърлян-всичко си прибира веднага -и дрехи и храна(ако е ял).Даже понякога ми прави забележки,че не си прибирам разни неща.

# 103
  • Мнения: 6 620
при нас аз съм по разхвърляна

# 104
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Разхвърлян е докато не му "изсъскам" Joy След това известно време е доста подреден и така до следващия път   Wink

# 105
  • Мнения: 8 505
И моят е от що-годе разхвърляните,но дрехите винаги мята в пералнята (това не мога да му отрека).

# 106
  • Мнения: 498
толкова е разхвърлян, че направо ми иде да го метна нанякъде с всичките му 100 якета и 200 обувки дето ми се пречкат навсякъде из къщата #Cussing out
това ми е болната тема ooooh!
някой ден сигурно ще го напрвя Sick

# 107
  • София
  • Мнения: 2 530
В границите на поносимото. Не мога да преглъдна, че чете по десет книги наведнъж и всяка трябва да му е под ръка на различно място.

# 108
  • Мнения: 23 017
Разхвърлян е,но от мързел,не от разсеяност или незнание.

# 109
  • Мнения: 196
По дяволите ДА толкова е подреден че направо е ........ Crazyа пък аз не съвсем.Като му отворя шкафа с конец да мериш няма да се изкриви. ooooh!не знам...

# 110
  • Мнения: 7 114
Ако не съм аз къщата като аптека ще ни изглежда. Laughing

# 111
  • Мнения: 164
Понякога е толкова разхвърлен,че чак побеснявам. #Cussing out
Прибира се от работа,съблича се и влиза в банята,а след него лудница!!!И аз трябва да ходя да прибирам дрехи от земята,да ги слагам за пране,а после и халата!А пък да не казвам какво става като си взема дрехи от гардероба-дори преди 5 мин да съм приключила с подредбата му пак няма да личи.Понякога адски ми писва това,но какъвто си ми е винаги ще намери начин да ме разсмее да ми мине.И после пак си подреждам ли подреждам.Е,какво да се прави newsm12.Но не мога да излъжа и да кажа,че понякога не ми помага,ама нещо рядко се случва.

# 112
  • Мнения: 6 993
Аз съм разхвърляната...А той постоянно мърмори, че не съм добра домакиня. А аз мразя да съм "домакиня" на място, което не чувствам свой дом...А в момента никъде не се чувствам у дома Sad

# 113
  • Мнения: 2 587
И моят не е от най-подредените,но не ми тежи(все още).Най ме кефи обаче как си събува панталоните-смъква ги до земята и само пристъпва за да излезе от тях,като те така и си остават на средата на стаята Mr. Green Винаги ми е забавно....

# 114
  • Мнения: 1 546
Разхвърлян е докато не му "изсъскам" Joy След това известно време е доста подреден и така до следващия път   Wink
smile3521

# 115
  • Мнения: 5 577
Мое я прибран.
Аз съм много по-разхвърляна и немърлива - в нас той пуска прахосмукачка. Някой неща не ги правя, просто ги мразя.

# 116
  • на село
  • Мнения: 3 943
Охо и още как...
 Колкото аз се старая да е подредено, той толкова е разпилян и най - интересното е, че в целия негов хаос знае кое къде е оставил.

Повече от 16г. му мърморя да не си хвърля дрехите по земята и да не разпилява 10 чифта обувки, ама кой ли ме чува, незнам как не му омръзна да повтарям едно и също  #Crazy.

# 117
  • Мнения: 88
моят специално е много разхвърлян , но не мога да променя нещата и затова гледам много да не се тормозя

# 118
Ако знаеш моя какъв е!
 Не само че много разхвърля, но и никога не му правеше впечатление, че къщата е с главата надолу  или че децата са заляли и замазали нещо!
От начало много се дразнех, но той човека си е такъв, жена (бившата) му така го е научила.
Не му се сърдя, но държа домът ни да е подреден.
Вече започна да му харесва и ми помага, оправя леглото, прибира ми пижамата, дори се научи да си простира хавлията след баня. Разбира се когато внимателно и нежно му обясних, че ако не се изсуши, ще придобие лош мирис!
И пак продължава да се чуди: " защо постоянно нещо прибирам?"Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт