ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 9

  • 17 580
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 374
Интересно защо ли на Марио толкова му връзват жените? Thinking
На тоя въпрос и Тони даже не може да ти отговори. Joy

# 31
  • Мнения: 2 282
Яни то като сме почнали не сме споменали и как смело я е хванал за гърдата. Joy
Велислав съм го гледала само в Дървото на живота, преди това. Понеже там е с мустаци изобщо не го познах и разбрах някъде преди месец, че това е същият артист. Затова и аз не съм пристрастна. Възхищението ми към него е изцяло благодарение на играта му в сериала.
Не знам що му връзват бе Фиф, тя и Зорница с една въздишка го каза тогава. Сигурно има защо. Joy

# 32
  • Мнения: 1 190
Въй, въй, ще направя молибден за още секс сцени в новия сезон Heart

# 33
  • Мнения: 9 374
Зайко, и как като я обърна към себе си я огледа хубаво и айдееее... Joy

# 34
  • Мнения: 1 190
Зайко, и как като я обърна към себе си я огледа хубаво и айдееее... Joy


замина работата Grinning пък и крака като и вдигна... съвсем Grinning

# 35
  • Мнения: 2 282
Да не забравиш да споменеш, кои трябва да са учасниците в сцените. Да няма после Жекова. Joy

# 36
  • Мнения: 12 407
Да не забравиш да споменеш, кои трябва да са учасниците в сцените. Да няма после Жекова. Joy
Образно си представих Жекова и Васко под душа. Васко как я обръща към плочките, след това към себе си и накрая я намества, като ѝ вдига крака Joy Е, после със сигурност и Марио ще се включи, щото ще трябва да приеме Жекова в спешното Grinning

# 37
  • Мнения: 9 374
Да не забравиш да споменеш, кои трябва да са учасниците в сцените. Да няма после Жекова. Joy
Образно си представих Жекова и Васко под душа. Васко как я обръща към плочките, след това към себе си и накрая я намества, като ѝ вдига крака Joy Е, после със сигурност и Марио ще се включи, щото ще трябва да приеме Жекова в спешното Grinning
Олееее, недейте така де, лошо ми става само като си го представя. Joy Не ми убивайте кефа.
От обръщането към плочките евентуално ще има нужда и от майстор после за стената. Joy Ще има нанесени щети.

# 38
  • Мнения: 2 282
Москита Joy
Искам да попитам нещо. След като разни хора си правят торти с любимите им артисти/герои, аз искам да си направя един плакат с кадри от тази сцена. Велислав и Диана дали ще се съгласят да ми се подпишат на него? Диана искам да се подпише на гърба на Марио, а Велислав на лявата  гърда на Зорница. Joy
Дали ще оценят ентусиазма ми? Joy

# 39
  • Мнения: 5 846

Скрит текст:
На Батко влюбените гълъби😁

# 40
  • Мнения: 4 059
Да не забравиш да споменеш, кои трябва да са учасниците в сцените. Да няма после Жекова. Joy
Образно си представих Жекова и Васко под душа. Васко как я обръща към плочките, след това към себе си и накрая я намества, като ѝ вдига крака Joy Е, после със сигурност и Марио ще се включи, щото ще трябва да приеме Жекова в спешното Grinning
Хахахахаххах Москитааааа ххахахахахахйд
Бързо викайте Стаменова, имаме изкълчена тазобедрена става. Joy Joy

# 41
  • Мнения: 2 653
Добро утро !
Помните ли как се обзалагахме дали ще се изчукат или само ще се помиришат.
Аз не вярвах, мислех, че Марио ще устои на тази отрова, а то нашето момче си я взе, че и за още пита 😂

# 42
  • Мнения: 5 846
😮
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 580
Хъмбъл, кой филм е тоя?

# 44
  • Мнения: X

Хъмбълче, от вчера се специализираш в гиф-мемета Joy

Общи условия

Активация на акаунт