Каква история се крие зад ника/потребителското ви име?

  • 48 792
  • 463
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
Бонго, ти като си си обърнал ника с петите нагоре, та си мноУ важен.

# 361
  • София
  • Мнения: 18 714
И компитентен най~връло.

# 362
  • Мнения: 2 250
Ами това е в общии линии - да не се бърка с Лидия, което е много красиво име, но не е същото. Simple Smile
в първият момент прочетох ника ти като Лигла. hahaha нищо лично де ...


Така си е и много ме е яд, защото ако нямаше такива неприятни асоциации бих кръстила някого с това име, но  за тук е перфектен за сега. Grinning

# 363
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 247
то и от лигли има нужда тук  Laughing

а този ник - ♥♥рина  на кво ви прилича?  hahaha
нищо лошо не казвам и за него. просто съм леко извратеняк  ама неАм вина hahaha

# 364
  • Мнения: 8
Моя ник идва от това,че харесвам рок и метъл музиката Simple Smile \m/

# 365
  • Мнения: X
Моя ник идва от това,че харесвам рок и метъл музиката Simple Smile \m/
Значи ще се досетиш от коя песен на коя група е моят ник.

# 366
  • Мнения: 8
Моя ник идва от това,че харесвам рок и метъл музиката Simple Smile \m/
Значи ще се досетиш от коя песен на коя група е моят ник.


Да, знам на Nightwish Simple Smile

# 367
  • София
  • Мнения: 62 595
Андариел е от диабло2. Първият много, много лош ма края на голямото ниво. Винаги много ме тровеше, и сега ме е страх от нея, а съм извъртяля всички нива.

# 368
  • Monaco
  • Мнения: 374
Аурора е името на дъщеря ми ❤️ Означава северно сияние и го избра мъжът ми.  На аватара има слънчице, защото именно тя моето слънце и внесе светлина и любов в живота ми.

# 369
  • Мнения: 1 262
Хубава тема. Не съм се включавала доста дълго. Обичам котки и Fiolio идва от името на котето ни. Казва се Фиона, но аз често я наричам с умалителни като Фионита, Фиолита и други производни и от там ми хрумна.

# 370
  • Мнения: 36 529
Фамилията в моя ник е от една манга: https://en.wikipedia.org/wiki/Mob_Psycho_100
Първо исках нещо от любимия ми автор - Тери Пратчет, но във форума има много никове, вдъхновени от негови творби, затова предпочетох да избера име от някое по-непопулярно (тук) произведение, което също харесвам.

# 371
  • Мнения: 2 909
Ами това е в общии линии - да не се бърка с Лидия, което е много красиво име, но не е същото. Simple Smile
в първият момент прочетох ника ти като Лигла. hahaha нищо лично де ...

И аз така

# 372
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 941
Не знам точно поради каква причина в далечната 2005 реших, че ще се регистрирам с име на герой от някоя детска книга. Ама така за по-голям тарикатлък, си избрах лоша героиня. Станах Червената Кралица. Не ми отне много време, за да разбера, че много тъп ник съм си избрала. Потребители започнаха да се обръщат към мен за по-кратко с “Кралице”, което ме караше да се чувствам супер тъпо. Добре че я имаше или се появи малко по-късно, не си спомням вече, опцията да си сменя екранното име. Взех си тогава първите две букви от “Червената” и първата и последната от “Кралица” и станах ЧеКа. Май някой вече ме беше нарекъл така, ама и това ми се губи.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 22:30 от ЧеКа

# 373
  • Мнения: 147
Нямам представа - начатках нещо набързо и Laughing се получи това. Свързвам го със сладкарницата Наслада, може би защото много обичам сладко. Не мисля да го сменям скоро. Харесва ми, когато аватара и ника, та дори и подписа, са на една и съща тематика, аз например преди време исках да се пиша Лека Нощ, или нещо от този род, за да си подхожда с аватара Joy

# 374
  • Мнения: 39 374
Днес видях въпрос. дали съм бременна на очевидно положителен тест. Авторката Slatka zagadka. И ся се чудя- какво има да и разгадаваме на загадката Joy

Общи условия

Активация на акаунт