Къде в Пловдив??? - 77

  • 57 325
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 713
Здравейте,къде има избор на вази?
jysk

# 721
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Моята позната, мисля, тази събота беше ходила. Не вярвам да е фалирала за 5 дни.

# 722
  • Мнения: X
Дроид, това което търсиш е термофолио.Имаше и в Лидъл преди.

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
Вчера имаше термофолио и в Кауфланд.

# 724
  • Мнения: X
Къде се събират феновете на Ливърпул да гледат мач?

# 725
  • Мнения: X
Много бързо и лесно се подава сигнал на 0700 18 700 НАП !
Сега търся да разбера как да им изпратя ХЕИ, заради изключителната мръсотия
И съответно предполагам общината, затова че се продават играчки разпиляни по тротоара, дали имат платено тротоарно право.
За вторите ако някои знае тел и как, и къде ще съм благодарна.
На ХЕИ звънях на два телефона, не било към тях, та си мисля, че с тях ще ми е по-трудно, но...

# 726
  • Мнения: 425
Здравейте! Къде мога да намеря богат избор на детски столове за бюрото в детската стая?

# 727
  • Мнения: 672
Много бързо и лесно се подава сигнал на 0700 18 700 НАП !
Сега търся да разбера как да им изпратя ХЕИ, заради изключителната мръсотия
И съответно предполагам общината, затова че се продават играчки разпиляни по тротоара, дали имат платено тротоарно право.
За вторите ако някои знае тел и как, и къде ще съм благодарна.
На ХЕИ звънях на два телефона, не било към тях, та си мисля, че с тях ще ми е по-трудно, но...
Много е сложен въпроса с ХЕИ. Аз лично съм подавала сигнал до тях, но писмен. Дадоха ми и входящ номер. От общината понякога са много тромави и бавни. Аз чаках една проверка да направят и те дойдоха сутринта в 8:40 , при положение, че съответното заведение си е сложило работно време от 14ч. Стигнах, чак до среща с кмета на района, който ме препрати към съответните служители занимаващи се с този проблем. Така, жалба подадена Юни, се задействаха след няколко срещи и телефонни разговори чак Октомври. Друг вариант, който ми казаха е сигнализиране в Общински инспекторат. Били цитирам "много дейни". Видях, че имат зелен телефон - 6111 .

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 1 908
Ами ако питаш мен ,заведи им Господарите и така ще стане по-бързо .Вместо да чакаш институциите да ти обърнат внимание .

# 729
  • Мнения: X
Дами, към края сме на тази тема. Някакви предложения за допълване или редакция на първия пост да имате?

# 730
  • Мнения: 1 210
Къде мога да намеря кошнички и топери за мъфини на тема "Мечо Пух"?

# 731
  • Мнения: 7 713
Къде мога да намеря кошнички и топери за мъфини на тема "Мечо Пух"?
https://m.bazar.bg/obiava-18219315/mecho-puh-12-br-toperi-i-kosh … eta-torta-i-parti

# 732
  • Мнения: 1 210
Тези ги видях, но ме интересуваше дали някъде в Пловдив в реален магазин мога да намеря нещо подобно Simple Smile Благодаря! Simple Smile

# 733
  • Мнения: 7 713
Тези ги видях, но ме интересуваше дали някъде в Пловдив в реален магазин мога да намеря нещо подобно Simple Smile Благодаря! Simple Smile
джъмбо, евроленд и имаше един магазин в тракия специализиран, но дали има е др въпрос

# 734
  • Мнения: 1 210
Тези ги видях, но ме интересуваше дали някъде в Пловдив в реален магазин мога да намеря нещо подобно Simple Smile Благодаря! Simple Smile
джъмбо, евроленд и имаше един магазин в тракия специализиран, но дали има е др въпрос
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт