Звездни компромати - 370

  • 71 798
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
За приятелката на Шопов сигурно..по приятелска линия - той е прясно завършил медицина, ще специлизира пластична хирургия. А преди имаше снимка, на която присъстваше на операция на Енчев.

# 721
  • Мнения: 48 021
Шопов едва ли би могъл да практикува нещо различно от пластична хирургия...какъвто е и той...кифльо.

# 722
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Не проумявам как Наум-младши с такъв баща като Христо Шопов е такъв завършен кифльо. Целият наскубан, веждите оформени, прическата( тип Кристиано Роналдо), релефа му е прекален и изглежда напомпан, а не физически здрав и жилав...нищо мъжествено няма в него, че и пластичен хирург ще става, сигурно защото там няма зор, спешни случаи и нощни дежурства. Мъча се да го харесам заради баща му, но не мога. Язък му за закалката!

# 723
  • Мнения: 39 463
Точно това си мислех- баща му е такъв мъжкар, а малкият е пълна кифла.

# 724
  • Мнения: 13 009
Бе Николета защо си е навряла маркуч у гащите?!😂😂🤪🤪🤪 Много прост начин за провокация:) У мен събуди само смях...силен и искрен:)

Харесват ми и Наум и Теа, млади, усмихнати с прекрасни фигури, за които полгат усилия.
Пътуват много и от снимките им струи любов.
Що пък тряба да прилича на баща си? Той си е отделен човек, с мечти, цели и излъчване.
Изглежда упорит, дано стане добър лекар.
Коментара на Др. Е много тъп и неуместен.
Не бих поверила никога живота и здравето си на този.

# 725
  • Мнения: X
Памела Андерсън подкрепя от трибуните любимия си - френски национал.
https://static.dir.bg/uploads/images/2018/07/11/1448439/768x.jpg?_=1531295780
Бременната Преслава селфи във фитнеса
http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/61604-preslava-v-naprednala-breme … t-no-vav-fitnesa/
Актрисата Ашли Грийн от /Здрач/ се е омъжила за музикант
https://www.instagram.com/p/Bk6N_mQDsIM/

# 726
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Естествено, че Наумчо ще прави каквото си иска и не е длъжен да копира баща си. За мен, обаче е прекалено женствен, в пълен противовес с баща си, който излъчва мъжество. Хубаво е, че има мечти и възможности, доктор ще става, похвално. Но някак си мисля, че е прекалено Метро, ако ме разбирате, и наистина не мисля, че Христо е целял точно този резултат при отглеждането му.
Доктор Е! дори не ми се коментира, толкова си е повярвал горкия, а е една малка, злобна душица, че и с претенции. Мисля, че е крайно време, някой да вземе да го осъди за онлайн операциите му и разпространяване на лекарски тайни.

# 727
  • София
  • Мнения: 6 403
Аз пък много ги харесвам Наум и приятелката му като двойка. Той е малък още и според мен с времето ще намалеят крайностите във външния му вид.

# 728
  • Мнения: X
Charlie Hunnam
Скрит текст:
Ed Westwick и приятелка на плаж
Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 6 303
Дъщерята на София Кузева
Скрит текст:

# 730
  • Мнения: X
И аз не го харесвам Наум Шопов като мъж (силна дума за него), но според мен е продукт на времето си. Повечето млади хора по улиците изглеждат като него, а като прибавим и славата му, ми малко се престарава момчето. Човещинка, какво да правиш и младост вероятно. Ако я махне тази ужасна прическа, ще стане много по-приятно момче, ама акъл..

Аз лично ще погина, ако момчетата ми започнат да се епилират и да си скубят веждите. Всичко друго някак бих приела, ама това ми е смърт!

# 731
  • До морето
  • Мнения: 7 120
Две познати имам, които са се оперирали при Енчев - и двете казват, че са го избрали  защото ги спечелил с отношението си. На консултациите, за разлика от повечето си колеги, се държал много мило, обяснявал подробно какво, къде, как. Въобще и двете са очаровани от него.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ако Теа на Наум си е сложила силиконови гърди, то според мен това противоречи на прокламирания от тях здравословен начин на живот. Непрекъснато демонстрират как природосъобразно трябва да се грижим за тялото си чрез правилна храна и спорт, и изведнъж- хоп чуждо тяло в нашето такова! Не знаех, че е решил да става пластичен хирург. Аз през цялото време на сериала си мисля, той кога имаше време да завърши медицина от толкова снимачни часове, спорт и пътувания? Като двойка са ми хармонични, но този силикон не ми се връзва. Почти никой не е спрял само до една интервенция. Тя е само началото.

# 733
  • Мнения: 31 290
Нищо не е! Ще я призная когато излиза от задника и! Whistling Whistling Whistling


Тази Теа със сигурност има силикон, щом доктора коментира.

# 734
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
Две познати имам, които са се оперирали при Енчев - и двете казват, че са го избрали  защото ги спечелил с отношението си. На консултациите, за разлика от повечето си колеги, се държал много мило, обяснявал подробно какво, къде, как. Въобще и двете са очаровани от него.
Ееее, много ясно, че като има опция да гушне кеша, мил и любезен ще е. Mr. Green Но от цялостното му поведение и коментари в социални мрежи и снимки от Инста, оставам с впечателнието за арогантен и надут човек. Нищо лично, така ми се струва, но разбира се има минимален шанс и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт