Конски шампоан за бърз растеж на косата и здрав косъм

  • 83 935
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
Моя приятелка имаше УАУ ефект с такъв шампоан, посоянно се налагаше да показва, че не си е удължавала и сгъстявала косата. Струва си да се пробва, ще дам отзив след месец-два
Сигурно трябва и редовно да се ползва, на всяко измиване на косата Rolling Eyes

Явно зависи и от организма как ще го приеме.На шампоана пише два пъти седмично.Аз си мия косата всеки ден,защото попива като гъба миризмите и трябва да преценя как ще процедирам.Иначе се мажа с тривитаминол и жълтък,сега съм си взела и кокосово масло,което ми препоръча фризьорката ми маже се в корените и се спи така една вечер.

# 16
  • Мнения: X
При мен от тривитаминола страшно бързо расте, дори имам нова коса, която стърчи отвсякъде, чак ме дразни.

# 17
  • Мнения: 884
При мен няма кой знае какъв ефект или аз не забелязвам ,беше стигнала до кръста ми но я скъсих с 4 пръста,защото беше много зле от февруари не подстригвана.Почнала и да пада много,и сега съм почнала с ударно с маски да я мажа.

# 18
  • Мнения: 2 024
Ползвам точно този и аз-на  Dermocan.УАУ ефект не съм забелязала, но може би, защото го използвам 1 път седмично.При мен също забелязвам изсушаване на косата и поява на пърхот.

# 19
  • Мнения: 2 721
Кое е  най-ефикасното за бърз растеж? Постригаха ме много повече от това ,което пожелах и не мога да си гледам косата..

# 20
  • Мнения: 884
Dermocan една седмица всеки ден го ползвах косата ми стана лъскава,спря да ме сърби кожата на главата.Спрях го защото моято по принцип е суха и се изсуши повече.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 818
от известно време се замислям и аз дали да не си купя такъв, че съм чувала че косата уж издържала 10 дена в перфектно състояние, но само тази марка ли е добра?

# 22
  • Мнения: 884
Пише че два пъти се мие през седмицата,аз понеже си мия косата всеки ден бях  я мила 5 дена с шампоана ами първите дни добре,но после изсушава.Иначе на ММ оредялата коса се сгъсти.Нашият е Дермокан.

# 23
  • Мнения: 132
Вземете тривитаминол и сложете три супени лъжици в любимия ви шампоан .Също така една лъжица,разтопен мед.
За какво количество шампоан е тази пропорция? Косата не се ли омазнява ?

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте. Относно темата за шампоана, пише, че трябва да се мие 2 дена в седмицата максимум. Днес си го купих, косата ми е мека, блестяща не я изсушава. По принцип е хубаво косата да не се мие много често и не само с този, а и с други шампоани, защото се омазнява по-лесно.

# 25
  • Мнения: 2 024
Здравейте. Относно темата за шампоана, пише, че трябва да се мие 2 дена в седмицата максимум. Днес си го купих, косата ми е мека, блестяща не я изсушава. По принцип е хубаво косата да не се мие много често и не само с този, а и с други шампоани, защото се омазнява по-лесно.

И аз в началото бях доволна, миех се с конския 1 път седмично, но с времето толкова ми изсуши скалпа, при положение, че имам мазен скалп, че взе да ми се чупи на огромни парцали и го спрях.
А за миенето на косата е така, но лично аз не мога да вървя ката къпана с олио и да замаскирам с разни сухи шампоани, за да не я мия често, че видиш ли бело вредно.А тази мазнотия по скалпа не е ли вредна?Въпрос на виждане и разбиране е. Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 19 253
Не, така наречената мазнотия не е вредна. И не, не е въпрос на виждане, а на биология.
Дерматолозите казват, че не трябва да се изсушава прекалено нито кожата, нито косата.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 583
Здравейте, ще ви споделя какво работи специално за мен и моята коса. Расте страшно бързо откакто се занимавам активно със спорт. Казват, че косата иска подхранване, а част от това подхранване са белтъчините, които приемаме. Та от тях растат мускулите, нормално е да расте и косата. Отделно един път на 10-14 дни си правя домашна маска за коса, когато съм в почивен ден и няма да излизам никъде, разбира се, с тривитаминол, който е с допълнително витамин А и арганово масло (поръчах си шишенцето по интернет) и две супени лъжици зехтин и нанасям в корените и после с гребен с широки зъбци сресвам, за да се разнесе и надолу по дължината. Стоя така цял ден, пак казвам, ако няма да излизам, че иначе приличам на полята с олио Joy Не се шегувам за белтъчините, диетата ми е основно от месо, риба и яйца и не мисля, че си втълпявам, защото никога досега не ми е растяла така косата, а съм я мазала с каквото се сетите, включително и чесън. Къпя се с най-обикновен шампоан наза Орзен, малко преди да стане толкова популярен го открих и аз, гръцки е и бил с бира. Не третирам по никакъв начин косата си, само сешоар и то рядко, прикрепям една снимка след фризьора в офиса. Вече не е толкова дълга, за съжаление, но пак ще стане.

# 28
  • София
  • Мнения: 19 253
Разбира се, че от външно третиране не могат да се очакват чудеса за растежа.
Пия биотин за коса и нокти и мисля, че има ефект. Но все пак да се има предвид и възрастта, има разлика как ми растеше косата преди 10 години и сега.

# 29
  • Мнения: X
На мен като дете и в пубертета ми растеше по-бавно сега на 33г. по-бързо.
Конския ш-н го позабравих, но ще взема пак да го включа.

Общи условия

Активация на акаунт