триколки тсм стават ли?

  • 1 416
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Доре де,аз съм виждала поне 2 модела комбинирани триколки.Някой може ли да пусне снимки и да разясни разликите?

# 16
  • Мнения: 2 214
Доре де,аз съм виждала поне 2 модела комбинирани триколки.Някой може ли да пусне снимки и да разясни разликите?
Peace

# 17
  • Мнения: 1 209
Имам комбинирана триколка и е абсолютно бъги...изобщо не се замислям къде и как минавам...дупки,  строителни площадки, стълби няма никакви проблеми...обръща се напред и назад, има порт бебе,гумите не се помпат,има си сенник,чупеща се дръжка.амортисъори.покривало за лошо време,което не пропуска гарантирам,и кош за багаж отдолу...за мен не е тежка а по скоро стабилна,ако ще я качваш сама до определен етаж ,може би е малко тежка,ако не все някой ще ти помогне ако блокира асансъора...преди два дни ми се наложи,а съм на 11 етаж...Ако искаш пиши ми на лични и ела да изпробваш моята  bouquet

Нямам какво да добавя освен, че не бих я сменила за никоя друга. Взехме и лятна ма Чиполино за път само, че заема по-малко място - скъсах си нервите за 2 часа и пак си тътриме ТСМ-а - незаменима е  Hug

това са моите думи на 100%, Simple Smile и аз съм на 11 етаж и само това е лошото + това 4е трудно се сгъва в малка кола - заема доста място, затова си взех и една 4иполонка 4адър.
има 2 модела- основаната разлика е в гумите едните се помпат, а другите - не, тази с помпащите се гуми е с 3 см по-тясна по оста на задните гуми, но на мен не ми се кле4и с помпа и лепенки и затова взех с непомпаеми.
другата разлика е цветова- с непомпаемите гуми е тъмно светло синьо , а с помащите се е тъмно синьо + бежово.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз имам от тези с непомпащите се и засега ми върши много добра работа.

# 19
  • Мнения: 3 760
Отскоро съм с такава и направо се преродих!

# 20
  • Мнения: 568
Купихме вече, благодаря за отзивите.
Много е бойна и върви навсякъде.
С помпащи се гуми и на нея пише TCM by Hauck=
Цената е без коментар.

Общи условия

Активация на акаунт