Фотосесия с кърмещи майки

  • 7 344
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз пък ще чакам да се запали фотографа и да дойде тук на морето.
Пък може да се пробваме. Въпреки, че не знам дали моето кърмаче няма да реши да гледа наоколо какво става,вместо да яде  Mr. Green

Ако кажете каква е идеята за календар,може да се спретне нещо newsm78

# 31
  • Мнения: 2 614
Принципно, ако не бях все още буренце Sick бих участвала, но ак фотографа може да позамаже нестройното ми тяло съм готова да участвам с половингодишното ми от днес кърмаче!
Така, че Емем и Базилиск, ако не се съберат достатъчно желаещи - аз съм насреща!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Аз пък ще чакам да се запали фотографа и да дойде тук на морето.

И аз ще чакам да стане пътуващ фотограф. Може да се отбие в Стара Загора на път за морето. Mr. Green

Успех ви пожелавам момичета и вече нямам търпение да гледам снимките!

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Фото-конкурс за кърмеща снимка ще има през август, организиран от Център за бременни жени и радио ФМ+, като миналата година.

Тази идея е друга. И с малко по-различни цели Grinning
Поради напредналата възраст на кърмачето аз няма да участвам Laughing но се надявам повече майки от цялата страна да се включат, каузата е добра и благородна!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 164
И ние ще се включим  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 980
... но се надявам повече майки от цялата страна да се включат, каузата е добра и благородна!

А какви са каузите? И на настоящият проект и на този през август?  Thinking

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Като м.г. - конкурс, наградки, обявяване по радиото...забава с леко повишаване на положителното възприемане на кърменето по този начин.

# 37
  • Мнения: 3 161
Ето един сайт, където предлагат календари с кърмещи майки. Идеята е да си закупите такъв и да го подарите на педиатъра си, така че да замени календарите с АМ и да напомни на майките кой е истинският начин за хранене на бебетата. Подобна би била и идеята на една изложба. Кандидатите за снимки - моля разгледайте и помислете за позите, в които вие и детето ви се чувствате най-комфортно да кърмите.

www.beautyofbreastfeeding.com

http://www.beautyofbreastfeeding.com/wst_page5.html Ето тук има повече снимки от същия сайт.

Последна редакция: вт, 06 юни 2006, 07:33 от emem

# 38
  • Мнения: 1 735
Ето един сайт, където предлагат календари с кърмещи майки. Идеята е да си закупите такъв и да го подарите на педиатъра си, така че да замени календарите с АМ и да напомни на майките кой е истинският начин за хранене на бебетата. Подобна би била и идеята на една изложба. Кандидатите за снимки - моля разгледайте и помислете за позите, в които вие и детето ви се чувствате най-комфортно да кърмите.

www.beautyofbreastfeeding.com

Страхотни снимки!  Heart Eyes Много арт и с много чувство!  Two Hearts

# 39
  • Мнения: 670
И двете сме в чудесна форма, но за съжаление не можем да присъстваме и да покажем колко сме отворени към кърменето пред обектив  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 614
Снимките са страхотни!
А позите, в които се чустваме най-комфортно и двете са тази и ето тази Не че не се е случвало и права на алея в парка "Кайлъка" в Плевен и как и къде ли още не Joy

# 41
  • Мнения: 1 146
И аз искамммм Laughing

А идеята за календара е страхотна Peace

# 42
  • Мнения: 1 815
  И ние се кандидатираме, ако не сме закъснели!  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 4 167
Идеята е страхотна. Много ми се иска да помогна с нещо - с календара или сайта, но бебето се буди доста често и едвам смогвам да сготвя. И по-добре да не обещавам.
Дано снимките да станат добри. И да се направи календар, който да може да подариме на педиатрите. Дори и да е само на 1 лист с 12-те месеца и много снимки.

# 44
  • Мнения: 2 149
Zdrawejte!
Ideqta e super i ako moje 6te se probwame s Tonkata!
Izpratih snimki na li4ni belejki na Basilisk, a zaqwka za u4astie  Grinning na EMEM.
/pi6a na latinica, za6toto fonetikata lipswa ne6to..., izwinete me, molq!/

Общи условия

Активация на акаунт