Фотосесия с кърмещи майки

  • 7 343
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 271
От вчера те чакам да се появиш с отзиви. Радвам се, че е било толкова хубаво, колкото се очакваше. Има ли идея снимките да са достъпни някъде след изложбата? Ако са ви ги дали на някакъв дигитален носител, мога да ги кача на сайта ми и да си ги гледаме Simple Smile Ако няма проблем с права и т.н, разбира се.

Поздравления   bouquet

# 76
  • Мнения: 3 926
Еми, аз и тук да напиша - страхотно е!!! има само един недостатък... много малко снимки, бееее Grinning Щеше ми се да са много, много повече - калейдоскоп от кърмещи мами Heart Eyes
Но пък така е камерно Grinning Имахме един режисьор, който казваше - ако след края на прадставлението публиката стои и съзерцава, сякаш очаква още да не е свършило, значи сме си свършили работата Grinning Та, явно сте си свършили работата - стоях и исках още, още снимки Hug

# 77
  • Мнения: 755
Божеееееее лудостта няма край.../шегувам се де/ и аз съм за кърменето , но чак пък фотосесия... това си е направо изхвърляне то бива популяризиране и гласност , ама пък вие вече откачате бре мацки! Не се заяждам просто се чудя ... с добро. newsm78 Rolling Eyes Laughing Laughing

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 921
Божеееееее лудостта няма край.../шегувам се де/ и аз съм за кърменето , но чак пък фотосесия... това си е направо изхвърляне то бива популяризиране и гласност , ама пък вие вече откачате бре мацки! Не се заяждам просто се чудя ... с добро. newsm78 Rolling Eyes Laughing Laughing
Би могла да се чудиш и наум или още по-добре - вместо просто да се чудиш да посетиш днес изложбата в Сибанк. Сигурна съм, че това ще реши част от чуденките ти Wink

# 79
  • Мнения: 6 243
Божеееееее лудостта няма край.../шегувам се де/ и аз съм за кърменето , но чак пък фотосесия... това си е направо изхвърляне то бива популяризиране и гласност , ама пък вие вече откачате бре мацки! Не се заяждам просто се чудя ... с добро. newsm78 Rolling Eyes Laughing Laughing
Какво значи изхвърляне, бе мацко?
Ако една кака се снима по цици не се изхвърля и не е лудост, а като се снима майка с детето си, е "откачане". не ти ли се струва, че много едностранчиво мериш нещата. По-добре иди виж изложбата. Ако и след това така мислиш, твоя си работа.

Емем, казах ти го вчера, ще го напиша и сега. Поздравления!!! Страхотна работа сте свършили. А самата изложба е точно тав, което си представях - много естетска, много красива, изключително поетична композиция. Струва си да се види.

# 80
  • Мнения: 755
Цитат
Ако една кака се снима по цици не се изхвърля и не е лудост, а като се снима майка с детето си, е "откачане". не ти ли се струва, че много едностранчиво мериш нещата. По-добре иди виж изложбата. Ако и след това така мислиш, твоя си работа.
Не виждам общото на каката с циците и  кърмещата майка/не е удачно сравнението според мен/ , но както и да е... мисля просто че светът пощурява щом прави изложби от един естествен акт като кърменето ... това естествения път на развитието ни , но изборът вече е друго нещо . Поетична композиция е нещо невиждано и различно , а кърменето е най-естественото нещо между майката и детето т.е. нищо невиждано и различно . Добре де това е моето виждане... разни хора разни идеали!!! Peace

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Форчън, кака, иди и виж за какво става дума поне Wink
Фотографиите са просто красиви.

# 82
  • Мнения: 3 161
Fortune, не знам какво те притеснява в заснемането на един естествен акт и дали би предпочела изложба с някакъв неестестен акт - по-интересно ли ще е?  Grinning

Няма да ти обяснявам защо е нужна такава изложба, но интересът, който поражда тя още в началото, говори, че е необходима.

Асинка, сори мила, но това е художествена изложба, не каталог на кърмещи майки. Имахме много повече кадри, но ефектът би бил съвсем различен. Но не се безпокойте - имаме доста идеи за използването на фотографиите занапред. Това е и причината да не ги постваме в интернет засега. Имайте малко търпение!

Също моля тези от вас, които са получили дискове със снимките си, да си ги ползват за лична употреба.  Ако имате някакво желание за медийни изяви, свързани с публикуване на снимките, моля да се съгласуват с авторите на изложбата - наистина има неща като авторско право и е редно да се уважава това.

# 83
  • Мнения: 755
Форчън, кака, иди и виж за какво става дума поне Wink
Фотографиите са просто красиви.
О.К.  Laughing Peace
Цитат
Fortune, не знам какво те притеснява в заснемането на един естествен акт и дали би предпочела изложба с някакъв неестестен акт - по-интересно ли ще е? 
Нищо не ме притеснява мен както казах ... разни хора разни идеали , а че свътът е пощурял няма две мнения. А ако знаеш за още колко работи е необходима изложба... ама няма инициатори. Laughing Peace Laughing

# 84
  • Мнения: 6 243
... разни хора разни идеали , а че свътът е пощурял няма две мнения.  Laughing Peace Laughing
Хм.
Бих предпочела да слагаш себе си в пощурялата част, а не мен. Аз определено съм си с акъла. Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 755
... разни хора разни идеали , а че свътът е пощурял няма две мнения.  Laughing Peace Laughing
Хм.
Бих предпочела да слагаш себе си в пощурялата част, а не мен. Аз определено съм си с акъла. Crossing Arms
Хм... хайде да не сме толкова докачливи... бъди широко скроена все пак... светът е оцелял , защото се е смял ! Laughing Нека уважаваме правото си на мнение все пак и спазваме добрият тон. Laughing Peace

# 86
  • Мнения: 6 243
Не съм в настроение да споря какво е изкуство и какво не. Има хора, за които фотографията на Христос в съд с урина е изкуство, има други, за които изображението на кърмеща майка - не е. Права си, че хората са различни. Радвам се, че съм различна от теб. И не съм докачлива. Имам си позиция и я защитавам, също като теб , с тази разлика, че аз съм виждала фотографиите, а ти не.

Умишлено не слагам такива   Peace Peace емотикони в този си постинг, защото не искам  Peace. Имаме различни мнения просто и е добре и ти да го приемеш.

# 87
  • Мнения: 755
Не съм в настроение да споря какво е изкуство и какво не. Има хора, за които фотографията на Христос в съд с урина е изкуство, има други, за които изображението на кърмеща майка - не е. Права си, че хората са различни. Радвам се, че съм различна от теб. И не съм докачлива. Имам си позиция и я защитавам, също като теб , с тази разлика, че аз съм виждала фотографиите, а ти не.

Умишлено не слагам такива   Peace Peace емотикони в този си постинг, защото не искам  Peace. Имаме различни мнения просто и е добре и ти да го приемеш.
Доста докачлива си щом толкова думи употреби за да ми обясниш ,че имаш собствено мнение. Това е съвсем ясно... отстоявай си го не те убеждавам в противното , а за изложбата ... видях я и не мисля , че е изкуство . По-скоро е красиво пресъздадена връзката между майката и детето, която е съвсем естествена , а изкуството не е нещо естесвено ... мога доста да пиша на тази тема , защото там съм в стихията си , но не мисля , че затова иде реч тук! Приемам , че имаш различно мнение , но май ти имаш проблем с моето?!?! Мисля че вече издребняваме и доста спамиме , така че не смятам да се пререкавам напразно с теб кой как мисли и възприема тази фотосесия!!!!!

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Стига, моля. Не разваляйте темата за хубавата инициатива с пререкания. Не ми се мете в късния следобяд Simple Smile след-празнично ми е.
Кой какви вкусове има - ясно е, че няма да сме еднакви.
Все пак - личното ми мнение е, че фотосите са направени с много вкус, много арт и нежни, красиви (тук ли е местото да кажа, че и аз имам претенции да разбирам от изкуство и до известна степен да ми е професия последното?!)
Което не значи, че идеята и изложбата ще се хареса на всички.
Критиките обаче - другаде. Тази тема е за самата изложба, за снимките. А не за арт-критика Wink

Последна редакция: вт, 08 авг 2006, 16:20 от Голяма Щука

# 89
  • София
  • Мнения: 2 901
Радвам се, че този път джънгърът не е мое дело!  Подкрепям всички майки, които смятат, че такава изложба е необходима. За съжаление е необходимо много повече от изложба, но за пореден път се сблъскваме с факта, че за хубавите и некомерсиални неща пари няма!

Fortune, един съвет от мен - отиди и виж изложбата! Бързо ще ти стане ясно, че това не е колекция от снимки на майки, които са искали да се видят изтипосани на обществено събитие! Това е арт отговорът на нещо толкова интимно и красиво, което за съжаление се нуждае от пропаганда! И не се притеснявай, че някой ще забележи критичното ти присъствие - оказа се, че на откриването вчера са присъствали много кърмещи фаворити, а аз да взема да не се запозная с тях, защото не съм разбрала под чии ник фигурират!

Общи условия

Активация на акаунт