Отговори
# 735
  • Мнения: 4 872
Моля!
Бързо и леко да минава процедурата и да се похвалиш с добри резултати! Hug

# 736
  • Мнения: 52
Момичета, в момента съм на профилактика със силаут, но се появи някакво сърбене. Точно сякаш да ми мине и идва следващата доза и пак се засилва. Някой който е ползвал силаут да е забелязал такива странични ефекти.

И аз в момента се лекувам със Силаут. Сърбежът и паренето са налице след второто слагане на лекарството. Питах гинеколожката дали е нормално. Каза „ Да”, въпреки, че не го пише в страничните  реакции, но чета във форумите, че доста момичета се оплакват. Смятам да изтърпя 6 дни, пък понататък да видим. Нали два месеца трябвало.
Благодаря. Аз съм на втора тубичка. Имам още 4 дози, ще ги изърпя и аз и ще видя какво ще каже доктора. Днес мисля да си взема едни противоалергични, или направо да пробвам от сиропа на малкия, аериус, дали няма да мине Grinning

# 737
  • Мнения: 86
Не можах да изтърпя след 4-ата канюла на Силаут . Още съм на първа тубичка, но отдолу станах като „ майска роза ” червена и подута. Звънннах на лекарката да кажа, че прекратявам. Изписа ми други хапчета да си лекувам сърбежа сега. Просто един омагьосан кръг. Усещам, че ми влияе на нервната сиситем това непрестанно пиене на хапчета с различни последствия от тях, ходенето по кабинети от два месеца , постоянния дискомфорт,изследванията едно след друго. Сега чакам цикъл. Пожелавам на всички ни търпение и добри резултати..

# 738

Общи условия

Активация на акаунт