Мами в Италия 8

  • 13 944
  • 309
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 476
Влизам само да предам задочни поздрави от Ани (Пиколина)   Hug ..няма време за нас ,учи милата от седмица почти не е спала..а петък ,събота и неделя  #Crazy  дори има изпити! Успех й желая!  Peace

piccola и аз казах на Бимба за сайта на неттера..откъдето се гледа на запис.

Lennie честито колело..хайде давай снимка да го видиме!Браво за градинарстването...как бях намразила това косене на трева в САЩ... Crazy ..всяка седмица трябваше да цаня накой,защото много валеше в Атланта и за седмица тревата порастваше с 20 см... #2gunfire А ако не окосиш..има доста солени глоби!

dessita    знам как е ...изнервяш се,но ще видиш,че ще се научи детето..търпение му е майката и дипломатичен подход!  Peace

# 166
  • Мнения: 6 167
ето го!


# 167
  • Мнения: 5 476
Много готино!  Peace
да ти е честито и със здраве да си го караш!  Hug

# 168
  • Мнения: 6 167
абе нещо ми се губят Ани ( която учи), Мама Италиана , Медея и още доста хора. newsm78

# 169
  • Мнения: 6 167
Благодаря Гери, на живо е много по-хубаво)))

# 170
  • Мнения: 5 476
Влизам само да предам задочни поздрави от Ани (Пиколина)   Hug ..няма време за нас ,учи милата от седмица почти не е спала..а петък ,събота и неделя  #Crazy  дори има изпити! Успех й желая!  Peace[

Това е от Ани!  Wink
 
 newsm78  А за другите, гледам много хора дори не са влизали в сайта...явно всеки е зает със задачки...и само Вески се губи,моята комшийка Антоегаби,гого04,феиам,Роси...
 надявам се да са се отдали на приятни неща и времето им да е запълнено с положителни емоции!
  bouquet
 

# 171
  • Мнения: 6 167
да ви се похваля/оплача, че продадохме колата ми в София.
сега хем се радвам ( защото я продадохме на цената, на която я купих почти) , хем ми е мъчно.. че вече не си е моя, а е на друга жена (Защото беше Туинго)...
голяма съм овца всъщност, да ми е мъчно.. но...  Cry

# 172
  • Мнения: 5 476
При това положение човек да не знае дали да ти каже "честито"  Wink
 Туингото и на мен много ми харесваше...едно време...после минах на големи американски чудовища..ех,че времена!  Peace
 Дай,радвай се нека си я кара със здраве новата собственичка.... а за теб - в бъдеще един нов модел!(какъвто си избереш! ) Hug

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 18:23 от Giorgia

# 173
  • Мнения: 1 545
Лени, честито, и за колата, и за колелото. Тук в Неапол е немислимо да се кара колело, но в София си купих преди две години едно доста наподобяващо по външен вид твоето, с кеф си го карам.
Благодаря на всички за съветите и успокоителните думи за махането на памперса. За сега сме 0:0 - днес напр. след като се наспа, го качихме на терасата да се плацика. Преди да влезе в коритцето, го накарах да се изпишка, не искаше в банята, на "на дупката", демек откъдето се изтичат дъждовните води. Като се изпишка, се самопохвали "браво". После влезе да се къпе, по някое време излязъл /аз не бях там, майка ми ми разказа/ и пак клекнал на дупката, и се изпишкал /наново "браво"/. Като свърши плацикането, го облякох само по къси панталонки без памперс, и продължи да си играе на терасата. По едно време пак го събух да пишка, и той си се изпишка. Да, обаче слязоха с майка ми долу да закусват, там му обух и гащички под панталонките, и преди малко чух майка ми да вика, че се е опишкал в гащите..... Та дотук сме  Cry
Хайде стига съм се оплаквала

# 174
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Здравейте банда  Grinning

4естито, Бимба за малка бимби4ка   bouquet Предполагам,4е и бъдеЩият татко е на седмото небе  Party Но най_важното е да здраво беб4ето пък мом4е,моми4е,все добре доШло  Hug

Лени 4естито за байка и за продажбата на колата  Hug Моето колело си лежи кротко в мазето от има няма 4 години ама пусто все джиткам с автомобила,4е няма как ина4е  Confused

Кала,кога Ще се батедзирате искам да кажа кръЩавате ?  Grinning

Даниела надявам се да ти е минал главобола. Rolling Eyes И  мен като не съм си доспала ме боли глава и така освирепявам,4е бих убила някой.  #Crazy

Пикола вие сте отли4ници:Гери от рано сте по4нали да я тренирате на гърнето зна4и.  Wink

Кой каза мусака ?
СноЩи направих понеже сме без татко ( той не оби4а ). 4удих се какво да сготвя за ве4еря и понеже имах кайма дето трябваШе да оползотворя и...хоп муШнах една мусака набързо да се пе4е във фурната докато Джулия се пляцикаШе в басейна на терасата ( от два дни открихме "плувния" сезон  Wink )
После като му седнхаме и половината тава отиде. Детенце си я хапна с кеф,за което много се радвам. Party Сега съм реШила като сме си сами4ки да посготвям по някоя и друга бг манджи4ка,4е да свиква и с тях. Simple Smile

# 175
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деси не се обезсър4авай,Ще се нау4и детенце да прави и малката и голямата работа в тоалетната.  Hug Щом сте по4нали ве4е.... И да се слу4и да се изака или изпиШка не където трябва не му се карайте. По_скоро му обяснявайте,4е трябва да го прави в тоалетната като мама и тати и големите деца. Заплахите май не са особено полезни в тоя слу4ай. Като каза Бамби и ние в момента сме на тази вълна,диска се върти по не знам си колко пъти на ден  #Crazy
Аз миналата година по това време запо4нах да пробвам да махам на Джулия памперса,но за съжаление резултатът беШе нулев. Свекърва ми дуднеШе как можело на 2 г и неЩо оЩе да е с памперс,как нямало да я вземат в детската градина и тн. Аз психясвах и ходех след нея да бърШа локвите ( както когато си имах ку4ето  Rolling Eyes ),но тя просто не успяваШе да се изпиШка на гърнето или в банята. Накрая се отказах.Детето взе да стиска и да не иска да пиШка от страх да не направи локви4ка и аз си казах,4е няма да я мъ4а,явно оЩе не и е доШъл момента.
Мина лятото,дойде октомври и един ден тя просто ми каза " Мамо искам да ми махнеШ памперса да съм като големите деца" и оттогава пиШка в тоалетната. НоЩния и го бях махнала съЩо но два три пъти се напиШка и аз и го оставих. Ще дойде момента да махнем и него. Когато тя реШи,4е е готова.  Simple Smile
Така,4е търпение му е майката...  Peace

# 176
  • Мнения: 2 804
Лени,честито бичи и не съжелявай за колата тук нали казват тъй:"Затваря се врата и се отваря портал ",та значи следващата ще е още по-хубава.Пожелавам ти я от все сърце
Аз никога не съм имала мое колело ми в центъра на софето където живеехме просто нямаше къде да карам според родителите ми.
Сега си имам домашно на което съм доволна че ме разтоварва .
Вече ми е по добре главата дано скоро нямам такъв проблем че е кофти.
Глупавото ми бебче си яде пръстите и се нерви че не пускат мляко та ми е смешна!
Ани ,стискам  ти палци!
Лека ...

# 177
  • Мнения: 5 476
Buongiorno!  Hug

В духа на жегите тук ще ви предложа една закуска на сенчица и сред зеленина!  Wink



Усмихнат ден на всички!

  bouquet

# 178
  • Мнения: 1 599
Здравейте мами от Италия. Благородно ви завиждам Simple Smile
Понеже ни предстои пътуване за около 3 седмици до Reggio Calabria с бебо, та се питах дали можете да ми помогнете с идеи какво ще ми е необходимо да взема и какво мога да намеря там. Предполагам, че каши, пюрета и т.н. ще мога да купувам. Но например трябва ли предварително да намеря лекар и такива разни неща...
Въобще всичко, което кажете ще ми е полезно!
Вие бихте ли се навили на такова пътуване с бебо? Аз просто не мога да си го оставя, нали разбирате   Joy
Жалко, че няма мама там Sad Можехме да спретнем срещичка Simple Smile

# 179
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Гери благодарско,сядам да си пия кафенцето и сок4ето на тефери4,4е наистина жегите ни налегнаха ве4е  Hug

Марис, здравей  Grinning
Би ли казала неЩо пове4е във връзка с ваШето пътуване: на по4ивка ли Ще бъдете,по работа ли ? За първи път ли идвате в Италия,с какво пътувате,къде Ще отседнете? За лекар Ще може само на 4астно ако нямате резиденца тук. Ина4е храни,памперси и такива работи има всякакви. Бих ти подсказала да си вземеШ някакви лекарства за беб4ето: не 4е тук няма,но може би Ще ти е по_лесно с тези,които ве4е си давала и познаваШ.
Мисля,4е се беШе появявала една мама май от Катандзаро или някъде там,абе от Калабрия,но тя по4ти не влиза тук. Както и да е ако имаШ нужда ние сме на среЩа   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт