След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 67

  • 66 443
  • 743
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 168

               Още малко снимки от срещата с приятели...

             

               

             

            И една новина за нашите Буфчета. Не знам колко е вярна, но според последните снимки може да се твърди, че е така или някои си съчинява по картинки.  Joy Joy Joy
             Бурак бил забранил на Фе да шофира, заради бременността. Затова й е купил ВИП автомобил и е наел шофьор, за да го управлява. А онзи готиния мерцедес са го продали.  newsm78 Вече били тръгнали по детските магазини да избират дрехи и играчки за бебешока.  Joy Joy Joy

                 

                 

# 556
  • Мнения: 14 494

   А бе МИМИ Heart Eyes Grinning да си пишат каквото щат!

Фе да е в комфортна обсановка, да усеща грижите и любвта  на Бу , а той да си има м/у другото и мъжки срещи.

   В другото време да се кефят по бебешките  бутици .Нормално.

  Е на това аз му казвам аз магнетизъм, неустоима любов и привличане.
  Дай Боже живот и здраве на семейството им! Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


            

Последна редакция: сб, 10 ное 2018, 08:20 от sebilMM

# 557
  • Мнения: 3 168

                 Здравейте!  wavey

              Прекрасен уикенд ви желая!!!  Hug

         

              Гримьорчето е пуснало в Интернет пространството едно видео, където е тагнал и ФЕ.  newsm78
              Да не би Фахрие да снима отново някоя реклама и бременна.  Thinking Thinking Thinking Вече нищо няма да ме учуди.  ooooh! ooooh! ooooh!

                   

                   

                             love001 love001 love001

# 558
  • Мнения: 14 494



               Здравейте Hug Hug Hug

   МИМИ Heart Eyesнищо чудно и Лореал и  Котон  , да сътворят колекции за бременни.
Според мен би била невероятна хрумка.
   В периода на бременнотта  всяка жена се чувства малко или много деформирана и има нужда от самочувствие .Едни колекции с Фе само би им помогло в обличането и гримирането.


                  فهريه افجان تستعد لتصوير أحد الإعلانات

                  Фахран се готви да застреля реклама


                                        Есенна импресия с Буфчетата Laughing

                                           

# 559
  • Мнения: 3 168

              Верно бе! ФЕ снима за КОТОН.  ooooh! ooooh! ooooh! Бременна и работи, явно Бурак не й е забранил да работи, като други неща например... Joy Joy Joy Няма да се учудя като роди, да иде да им снима и пролетната колекция.  ooooh! ooooh! ooooh!

                 Ето снимки от сета за рекламата. Имат си и шоколадчета  Rolling Eyes

               

               

               

# 560
  • Мнения: 2 503
Добър вечер! 🤗🤗🤗

Прекрасни снимки , колажи и новини сте споделили, благодаря ви! 💐😘

Радвам се , че Фе работи. Супер , дано видим скоро и рекламата. Не се съмнявам в нея ни най- малко. 😊😊😊




Приятна вечер! 🤗

# 561
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Еееее, не са се сдържали и вече си знаят, че бебчето им ще е момченце.
Фе-то е много щастлива, казва "Чувствата нямат дата, много съм щастлива". Не се подготвя педантично за раждането и отглеждането на бебето, книги не чете. Хвали се, че не е наддала до сега на килограми, поддържа си старата форма.
Така че всичко си върви нормално.

# 562
  • Мнения: 14 494
    Добро утро Hug Heart Eyes Hug


            

   Като гледам това коте се сетих, за котешката двойка на сем.Озчивит няма ли  да сътворят и те  своето котенце Laughing

     Мишел Hug и аз се възхищавам от държанието на Фе,като бременна.Естествена,работеща ......нормална.
              
                                          


           Това е линк към 123 серия на "Възкресението на  Ертугрул" за кратко ВЕ. За малко се вижда и чува -Осман.  Точно от тази възраст започва описанието на живота на Осман в романа.Така ще преминат плавно към големия Осман Гази-Бурак.

               https://t.co/32conJUAfd


               https://t.co/ZRfJnAD5Tg


          Хубав неделен ден bouquet

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 11:05 от sebilMM

# 563
  • Мнения: 3 168

                   Здравейте и от мен в това все още слънчево неделно утро!  wavey

             ФЕ е на четири месеца бременност, че може би и повече и си е запазила фигурата и лицето, както винаги невероятно прелестни, така че да може да работи все още като модел.  Браво!!! Това сигурно е от немската дисциплина и прецизност.  Joy Joy Joy
               Ето го нашето работещо момиче от сета за рекламата на КОТОН. Някой няма търпение да ни издаде тайни от кухнята.  Joy

                 

             

                   Хубав почивен ден!  Hug

# 564
  • Мнения: 705


         МИМИ Hug

          Този Исмаил ,който е автор на статиите,според Норсела-фенка на Буфчетата говори и пише само глупости newsm78 newsm78 newsm78Her yerde bu ismail yk konusunun haber olması saçmalığı shhsgagah
Ама кой да ти каже какво е писал newsm78
           
           


           
    здравей. „Този ” исмаил, не е автор на статията и не пише глупости. Всъщност той нищо не е писал, този исмаил е звездата на турция певец, и е мой брат, сега вече разбрахте ли кой е този исмаил. Той не е писал абсолютно нищо, просто феновете казват че бурак прилича по прическа на брат ми. Но брат ми исмаил няма нищо общо с това, и няма да позволя да на никого да клевети брат ми иси

# 565
  • София
  • Мнения: 1 865
ismailyk, благодаря, че се включи с разяснение по текста. Ние не знаем турски, затова и Себи се е чудила "Ама кой да ти каже какво е писал  newsm78"
Съжалявам, ако по някакъв начин сме те засегнали, не това сме искали  yes
А това, че сравняват Бурак с брат ти означава само едно - че и брат ти е голям хубавец  smile3503
Желая му много успехи на сцената и много, много фенове  newsm47

Привет, девойки и на вас!  bouquet
Все нямам време да пиша, но както се досещате - чета ви редовно. И разказче за пътешествието ми из Турция още не съм спретнала, ама и това ще стане - обещавам  newsm53

Фе е чудесна и се радвам много, че работи по рекламата на Котон. Хайде по-бързо да я пуска тази реклама, че в началото на декември планирам пак да скокна до съседите и .... що пък да не си взема някоя хубавиня от новата колекция   newsm78 На това му викат - гладна кокошка - просо сънува  Joy Joy Joy

Изчезвам, че сто задачи са ми на главата, пък дано успея да се включвам по-редовно  Embarassed

Себи  Heart Eyes не е ли време да се видим, че вече очите си забравихме ...

# 566
  • Мнения: 705
ismailyk, благодаря, че се включи с разяснение по текста. Ние не знаем турски, затова и Себи се е чудила "Ама кой да ти каже какво е писал  newsm78"
Съжалявам, ако по някакъв начин сме те засегнали, не това сме искали  yes
А това, че сравняват Бурак с брат ти означава само едно - че и брат ти е голям хубавец  smile3503
Желая му много успехи на сцената и много, много фенове  newsm47

Привет, девойки и на вас!  bouquet
Все нямам време да пиша, но както се досещате - чета ви редовно. И разказче за пътешествието ми из Турция още не съм спретнала, ама и това ще стане - обещавам  newsm53

Фе е чудесна и се радвам много, че работи по рекламата на Котон. Хайде по-бързо да я пуска тази реклама, че в началото на декември планирам пак да скокна до съседите и .... що пък да не си взема някоя хубавиня от новата колекция   newsm78 На това му викат - гладна кокошка - просо сънува  Joy Joy Joy

Изчезвам, че сто задачи са ми на главата, пък дано успея да се включвам по-редовно  Embarassed

Себи  Heart Eyes не е ли време да се видим, че вече очите си забравихме ...
   Благодаря ти, за милите думи. Не се сърдя напълно разбирам, точно заради това реших да се включа за да разясня ситуацията. Всъщност това си го пишат медиите, батко изобщо няма нищо общо с тези актьори. Дори и той много се изненада когато разбра за статията. Феновете са направили това сравнение, защото батко ми преди се беше снимал по същия начин преди да отреже косата си. Много ви благодаря за разбирането

# 567
  • Мнения: 14 494
   Алекс  Heart Eyes здравей миличка .Аз винаги съм на линия да ходим с теб и други момичета до Турция.

     Само преди 5мин изчезна поста ми в който молех за извинение  Исмалик bouquet



  Да Исмалик bouquet моля за извинение за недоразумението Praynig  Неволно е.
  Нурсела, някаква фенка беше писала-Her yerde bu ismail yk konusunun haber olması saçmalığı shhsgagah и Гугал не го преведе като хората.Не зная турски ,а харесвам турски актьори и певци.
  Сега прибавям и Ismail YK

   А брат ти наистина е красавец и прическите им  с Бурак в момента са сходни.

                    


                    

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 18:48 от sebilMM

# 568
  • Мнения: 705

   Алекс  Heart Eyes здравей миличка .Аз винаги съм на линия да ходим с теб и други момичета до Турция.

     Само преди 5мин изчезна поста ми в който молех за извинение  Исмалик bouquet

  Да Исмалик bouquet моля за извинение за недоразумението Praynig  Неволно е.

   А брат ти наистина е красавец и прическите им  с Бурак в момента са сходни.

                    


                    
    моля те, няма нужда да се извиняваш, напълно разбирам. Случва се понякога. Благодаря ти за думите, за батко ми. Моят батко е най красив на света, е поне за мен де.

# 569
  • Мнения: 3 168
                   Привет!  wavey

            Аз няма да разчитам на Гугълчо, а на собствените си оскъдни знания, за статиите днес, че да не стане някой гаф отново. ooooh! ooooh! ooooh!
             Според тези писания, Бурак е открил сметка в банка на нероденото си бебе, която възлиза на 1 млн. турски лири. Да се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли.  ooooh! ooooh! ooooh!

                  

                  

           А това момче е много красиво, надявам се и талантливо/ не съм слушала нищо негово досега/. Наистина има малка прилика с Бурак. Пожелавам му само успехи...


                       ХА, намерих книгата, която чете СЕБИ за Осман.

                           
            

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 20:04 от mimivj

Общи условия

Активация на акаунт