Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 795
  • 749
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 28
Дано този път да ти е успешен, Елица! Аз сега август направих първо ин-витро и утре ми е теста. Малко ме е страх..
Страха го има винаги , но неможе да се избегне теста , просто трябва да се направи. Дано теста излезе положителен. Чакаме добри новини . Успех!

# 586
  • Мнения: 73
Успех дами, дано всичко е наред!!!

# 587
  • София
  • Мнения: 1 358

Slunceto _-@-_ , усещам как с бодра крачка пристъпваш към "Забременели след инвитро"

# 588
  • Мнения: X
Дано, но нещо ми се появи някакво кафеникаво зацапване... Sad Усещам как ме обзема разочарованието. Много се чудех да направя ли един Sure Check, но издържах толкова време без да правя, та сега накрая ли да се предам хаха.

# 589
  • София
  • Мнения: 1 358
Няма да се даваш, малко остана до теста. Стискам палци всичко да е наред - не малко бременности са започнали с такова зацапване и са приключили успешно.

# 590
  • тук-там
  • Мнения: 5 704
Слънце, зацапването обикновено се дължи на нисък прогестерон, което при евентуална бременност налага да вземеш мерки. На твое място веднага бих направила тест! Стискам палци!

# 591
  • Мнения: 3 902
Зацапване може да се дължи на много неща и не винаги това е нисък прогестерон, за това има лекари - да преценяват и да ни дават съвети и насоки как да действаме.

Особено пък кринон и утрогестан как дразнят лигавицата, че могат да излязат във всякакви цветове без това да е проблем.

Без паника и хубави двучертичкови новини:)

# 592
  • Мнения: 4 005
На мен от Кринона ми излизаха кафяви нишки.
Успех Слънце!

# 593
  • Мнения: 4 087
а аз кървя от шийката....прогестерона ми е супер висок, лекар трябва.

# 594
  • Мнения: X
Слагам кринон по едно гелче  на ден,а също и на фракси 0,4 и аспирин 150мг и дуфастон по 1 на ден. Утре ще искам и прогестерон да изследвам заедно с ЧХГ. Благодаря за подкрепата!

# 595
  • Мнения: 410
Не мисля, че кринон гелът ще се отчете, ако пуснеш прогестерон. Виж, дуфастонът ще се отчете, защото отива в кръвта, гелът не. Стискам палци за високо чхг.

# 596
  • Мнения: 72
Успех и от мен!
Момичета, искам да попитам някой приемал ли е достинекс за сваляне на пролактин? Прочетох на упътването, че не се препоръчва забременяване по-рано от 1 месец след спирането му.. а се надявах че ще стартираме стимулация другия месец, ако успея да го сваля. благодаря предварително!

# 597
  • София
  • Мнения: 10 642
Успех и от мен!
Момичета, искам да попитам някой приемал ли е достинекс за сваляне на пролактин? Прочетох на упътването, че не се препоръчва забременяване по-рано от 1 месец след спирането му.. а се надявах че ще стартираме стимулация другия месец, ако успея да го сваля. благодаря предварително!
Пий си го. На някои момичета им го изписват по време на стимулация заради хиперстимулация

# 598
  • Мнения: 4 087
Пих и двата пъти преди да забременея, спирам го в деня на положителният тест, това е...

# 599
  • sofia
  • Мнения: 46
Здравейте може ли мнение за Резултати на Витамин Д : 60 про реф от  50-120 , предстой ми инвитро процедура,
Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт