защо наричате мъжа си мъжО?

  • 5 728
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
просто този форум няма равен 1670329 Общо мнения в 65745 Теми от 21158 Потребители ние сме the best и съм сигурна,че ако се напише думата мъжо в търсачката в поне 50 процента от мненията ще я има..........

Последна редакция: пн, 05 юни 2006, 21:42 от ivalex

# 61
  • Мнения: 1 006
Айде марш....  Laughing при мъжо...  Crazy

Аз се сетих и друго кратко обръщение за моя, а именно -  мачО  Mr. Green


Слушам ! Следва козируване - няма такава иконка.  Wink

Вместо да словотворстваш айде и ти - кръгом да го скъсаш. Mr. Green

# 62
  • София
  • Мнения: 2 041
Ихх...Аз пък мислех че "мъжО" се използва за удобство, на който се чуди пълен или непълен член да използва... Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 212
Ихх...Аз пък мислех че "мъжО" се използва за удобство, на който се чуди пълен или непълен член да използва... Mr. Green

 Laughing Laughing Laughing хахаха, това ми хареса  hahaha ВЕрно никой мъж не трябва да се лишава от пълен член, затова накратко мъжО е идеален вариант Simple Smile


Вместо да словотворстваш айде и ти - кръгом да го скъсаш. Mr. Green

 bowuu

# 64
  • Мнения: 7 430
Хе хе...аз си го наричам там и ми е гот Party
Даже мога да кажа, че от мен тръгна това О...голямото в края на думичката Peace
...така си му казвам "мъжОто" или "МирОто"  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 3 634

Ми аз моя бившЧОТО мога ГОВНЬО да го наричам... става ли?


Твоя си работа.Ти си знаеш...
Но аз нямам такова намерение и категорично се разграничавам от твоето мнение. Peace Това го казвам напълно сериозно.

Каквото и да е станало, каквото и да става или ще стане мъжО ми си е основния и най-важния и най-значимия мъж в живота ми.Дай Боже и такъв да си остане.Млъкнете, че да отида да го нападна.



Е да, аз не говоря за товя мъжО... той за теб си е най- красив и незаменим.
В случая съм писала за моя БИВШ мъж който за мен (а и за много останали) въпреки дълбоките ми (за съжаление) чувства изпълнени с любов си е едно голямо г-но (и интересното е, че и той го знае и признава... дори и приема май).

# 66
  • София
  • Мнения: 15 222
Никога не съм наричала мъжа си мъжО.  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 1 006

Ми аз моя бившЧОТО мога ГОВНЬО да го наричам... става ли?


Твоя си работа.Ти си знаеш...
Но аз нямам такова намерение и категорично се разграничавам от твоето мнение. Peace Това го казвам напълно сериозно.

Каквото и да е станало, каквото и да става или ще стане мъжО ми си е основния и най-важния и най-значимия мъж в живота ми.Дай Боже и такъв да си остане.Млъкнете, че да отида да го нападна.



Е да, аз не говоря за товя мъжО... той за теб си е най- красив и незаменим.
В случая съм писала за моя БИВШ мъж който за мен (а и за много останали) въпреки дълбоките ми (за съжаление) чувства изпълнени с любов си е едно голямо г-но (и интересното е, че и той го знае и признава... дори и приема май).

  bouquet   Peace

# 68
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И на мен н еми харесва мъжО. Confused

# 69
  • Мнения: 7 474
Предлагам да се направи речник за непросветените-0
мъжо
педи
бебка
М
свеки
лелката
Т
к...р
............ и др. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 405
Прихванах я от форума тая дума. Много съм прилепчива, всичко хващам Mr. Green

Ихх...Аз пък мислех че "мъжО" се използва за удобство, на който се чуди пълен или непълен член да използва... Mr. Green

Хи-хи, може членувано да се пише мъжОтЪт или мъжОтА Grinning

А от тези дето Лео е дала не знам как се превежда от форумски жаргон
лелката
Т
к...р

Помогнете ми с превода Wink

# 71
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 187
Ихх...Аз пък мислех че "мъжО" се използва за удобство, на който се чуди пълен или непълен член да използва... Mr. Green
И аз си мислех, че това е причината Thinking И аз я прихванах съответно, за по-лесно Mr. Green

Да добавя и моята дразнеща думичка "детенце" - нечленувано. Детенце направи това, детенце беше болно  Confused newsm78

# 72
  • Мнения: 6 472
Мен пък мъжО ме кефи  Grinning Как да го наричам, като пиша за него - слънчице, вафличка, заенце - баенце, котенце?!?! И като го напиша да взема и да се разтека по клавиатурата от лигня Tired Тойз нае, че пиша така за него и не бих казала, че му прави впечетление. Виж, ако напиша Слънчицето ми, вече може да ми се обиди. А ако използвам името му, направо ще ми спре и домашния и служебния нет Mr. Green

# 73
  • Мнения: 7 474
Мъжо = женуто!   Mr. Green

# 74
  • Мнения: 4 473
И на мен не ми харесва това обръщение Confused. По-скоро бих употребила мъж ми, ако не стандартните мъжът ми или съпругът ми, но мъжО Stop Naughty

Общи условия

Активация на акаунт