На 08.06 ми е развода!

  • 1 906
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Много успех и много хубави неща да ти се случват от тук нататък!   bouquet

# 16
  • Мнения: 597
Благодаря ви момичета.Трогната съм от вниманието ви.
Да,ще събера сили и ще продължа напред.Аз съм човек оптимист и вярвам,че след тези три години отрицателни емоции,е дошло времето да изгрее и моето слънце!
Малко се притеснявам за някои неща,но...ще ми мине сигурно.В смисъл,че до момента,да чукна на дърво нямам проблеми от страна на бившия си съпруг-както казва той нещата продължават по старому,развода бил само една формалност-т.е относно взимането на малкия и финансовата помощ от негова страна,пък ще видим.
Знам,че в момента,в който се появи някоя бамбина и му роди друго дете,ще охладнее ентусиазма,който има сега...НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА!
Успех на всички и целувки.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ани, никой не може да гарантира, че една бамбина ще го отклони от доблестно изпълнение на задълженията, но и никой не може да ти гарантира, че и у вас да беше и да бяхте останали женени - щеше да се грижи като добър баща.
ГАранция няма!
Затова бъди спокойна и смело върви напред - до сега оцеляхте с малчо, сигурна съм, че и за напред ще се оправите! Само да сте живи и здрави!

# 18
Аничка, бамбина ще се появи задължително, защото те така са устроени-безпомощни са ако някай не ги гледа в очите, не им трепка с клепки и не им казва колко са велики. И ние си имаме една "плоскодънна лодка" на 24 години, която си я отглеждаме регулярно. Трудно ще ти е с постоянното присъствие на другата жена в живота на детето ти, защото тя непрекъснато ще е с него докато бившия ти съпруг го отглежда. Опитай се да не си я слагаш на сърцето или гледай ти да си намериш първа човек, който да те заслужава и защитава. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт