Самота..

  • 14 719
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 610
Но жените, като видят, че не можеш да се справиш с тази ситуация-автоматично им светва червената лампичка.
Именно! Wink

# 76
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Тогава единственият начин, да избегнеш това, е като страниш от хората. Но тук навлизаш в по-дълбоки води-хората се дразнят примерно, че страниш от тях. Но на мен ми е по-удобно да смятат, че страня от хората, отколкото да им дам повод да си помпат егото за моя сметка.

# 77
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Имаш много интересно хоби да събираш почерци. Кажи го на някоя жена, може и първия път, когато я срещнеш.

Да не си станал леко параноичен след детските ти години?
Ако имаш пари за прежалване, може да поговориш с добър психолог, не психиатър. След като те изслуша, може да ти каже како трябва да промениш в себе си и къде грешиш в отношенията си с други хора.

# 78
  • Мнения: 4 624
Ами, ето, че сам страниш от хората. Приятели имаш ли?

# 79
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Zemfir@, работех в голяма търговска верига. Петък, събота и неделя идваха промоутърки. Колко съм им досаждал...От около 850 почерка, само около 50 не съм ги събрал аз. Сега събирам почерци от западноевропейки. Имам от словашки, австрийски, холандски,шведски, финландски, норвежки и сръбски момичета. Преди време на работа взех почерк от едно полско момиче, пред очите на приятеля ѝ буквално.
Понеже живея до морето, в морската градина през сезона се продават пуканки, сладолед, фрешове. И там съм вършал две години. Колегите ми се чудеха, как не се срамувам да питам момичетата за това. Мен не ме е срам да заговоря момиче. Проблемът е, че не зная как да направя така, че и на нея да ѝ бъде приятно.

P. S. Не мисли, че съм имал време да им се обяснявам надълго и нашироко. Понякога се правя на хамав, и я питам на какво прави промоция, при условие, че знам. И след това я питам дали ще пише.

# 80
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Само от жени ли събираш почерци? Може да помолиш и колегите си мъже да ти напишат нещо.

След като си заговорил момиче и сте изчерпали някои банални теми като времето, например, може да ги питаш нещо за тях самите. 
Не е нужно само да говориш, трябва да можеш и да слушаш.
След като си говорил 2-3 пъти с жена която харесваш, може да започнеш да й правиш дребни подаръци - неща, които тя би харесала.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 10:59 от Zemfir@

# 81
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Уейв, аз съм си вълк-единак. Нямам приятели, понеже не искам да стане така, че да ме забъркат в някоя неприятност. След като си по-мълчалив и по-мекушав от другите, считам, че това е единствения начин да се пазиш.

Събирам само от жени, понеже те имат по-красив почерк. От 10 жени, поне 5 ще пишат красиво. От мъже не събирам, понеже не пишат красиво. От 10 мъже, едва 2-ма ще пишат красиво. Аз самият пиша много красиво.

Zemfir@, аз я занимавам по време на работа. Ако я види нейния надзорник, ще и напише глоба. Най-подходящото време е 15-20 минути преди края. Един вид няма време за излишни приказки. А и отделно, че почти всички като приключат, после влизат с приятелите си да вземат нещо.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2018, 11:04 от Natael-1485

# 82
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Имам една откачена идея.
Може да си намериш приятели гейове (но колегите ти да не знаят), ако можеш да ги понасяш.
Гейовете имат много приятелки хетеросексуални жени.

# 83
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 800
Аз вече не работя в тази търговска верига. Напуснах на 1.08 понеже искам да бъда международен шофьор.

Нямам нищо против гейовете, стига да не натрапват  прекалено открито сексуалността си.

# 84
  • Мнения: 19 186
Zemfir@, работех в голяма търговска верига. Петък, събота и неделя идваха промоутърки. Колко съм им досаждал...От около 850 почерка, само около 50 не съм ги събрал аз. Сега събирам почерци от западноевропейки. Имам от словашки, австрийски, холандски,шведски, финландски, норвежки и сръбски момичета. Преди време на работа взех почерк от едно полско момиче, пред очите на приятеля ѝ буквално.
Понеже живея до морето, в морската градина през сезона се продават пуканки, сладолед, фрешове. И там съм вършал две години. Колегите ми се чудеха, как не се срамувам да питам момичетата за това. Мен не ме е срам да заговоря момиче. Проблемът е, че не зная как да направя така, че и на нея да ѝ бъде приятно.

P. S. Не мисли, че съм имал време да им се обяснявам надълго и нашироко. Понякога се правя на хамав, и я питам на какво прави промоция, при условие, че знам. И след това я питам дали ще пише.

 Не знам как точно го възприемаш събирането на почерци, ама е странно да споменаваш, че някакво момиче ти се е разписало пред очите на приятеля си. Все едно е някакъв голям подвиг от твоя страна, че си я накарал, а тя се е съгласила, или е нещо мръсно, което няма как да извърши с чужд мъж пред поглеа на интимния партньор. Какво му е толкова необичайното да напише 2 реда в присъствието на приятеля си? Съвсем невинно действие е това, но ти явно влагаш нещо особено в това хоби.

# 85
  • Мнения: 330
Natael, ако това ти оригинално хоби е единствената спасителна сламка, за която се хващаш, заговаряйки една жена - определено трябва да се замислиш. Ако аз бях жена - това би ме смутило и притеснило. Независимо колко невинно изглежда - ефектът може да е стряскащ.
Освен това жените имат изключително добър усет за неуверени мъже, на които им липсва самочувствие. Безбройните неудачи, съчетани с успехите на мъжете край теб, неминуемо, са породили комплекс, така че, ако ти не си се сторил симпатичен на дадена жена - тя няма да ти даде шанс, усещайки инстинктивно, че ти си неуверен. Съдейки по споделеното за предишната ти професия и опитите с промоутърки - не мисля, че те са верният таргет за теб. Те са, обикновено, момичета на по 20-25 години, които не казвам, че не биха обърнали внимание или не биха се впечатлили от 40 годишен мъж, но определено - не и от някой, комуто липсва самочувствие и не знае как да стигне до тях.
Очевидно на теб не ти липсва смелост и желание да заговориш една жена, но ти липсва умение да задържиш вниманието и интереса и.
Всъщност - едва ли имаш нужда от анализи, едва ли е и приятно. Търсиш практически съвети как да разсечеш този омагьосан кръг, в който се въртиш. Когато на някой не му идва отвътре - изходът е да го създаде и тренира. Опитвал ли си да прочетеш някаква литература по твоя проблем? Аз самият нямам представа, не ме влече, не ме и интересува самопознавателната литература, но си мисля, че едва ли имаш нещо за губене, ако експериментираш и попрочетеш нещо на тема "Как да подобрим уменията си да общуваме". Най-малко ще обогати мирогледа ти, донякъде изказ, а защо не и идеи за етюди, които да тренираш и които да те ориентират - кое помага, кое предизвиква ответна реакция, кое ангажира вниманието на жената срещу теб.
Може пък да подейства и рязко да се превърнеш в неустоим разбивач на женски сърца Wink

# 86
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Жените харесват надеждни и грижовни мъже, не непременно много самоуверени.

# 87
  • Мнения: 4 624
Мога да ти кажа 2-3 неща, които смятам, че може би са проблем при теб. Не се имам за специалист и не твърдя, че причините са точно тези, но може би и ти ще се замислиш малко в тази посока и ще откриеш къде точно е проблемът, за да можеш да го решиш.
След като си на 40г. явно общуваш главно с жени над 30. Обикновено те са вече по-семейно ориентирани и след като видят, че някой мъж много пътува и не се вясва много, много вкъщи е възможно да решат, че не става за семейство. Разбира се има жени, за които не е чак такъв проблем да са разделени с половинката сравнително често, обаче обикновено искат мъжът да е до тях през по-голямата част от времето.
Другото, което ми прави впечатление е, че подхождаш  с негативна нагласа към отношенията с хората. Жените усещат когато някой не е щастлив и е самотен. Обикновено животът със самотен човек не е особено лек и приятен. Не може да казваш, че нямаш приятели, за да не вземат да те забъркат в някоя неприятност. То по тази логика защо караш кола и искаш да си шофьор, след като се случват много катастрофи. Защо искаш да си намериш жена, след като може после да ти изневери или да те зареже. Жените могат да сътворят не по-малко гадости от приятелите ти. Даже е по-вероятно жена да надроби едни проблеми, отколкото ако имаш свестни приятели, които не е невъзможно да намериш.
Когато човек е сам и твърде самовгълбен почва да губи представа за реалността, почва да се смята за супер специален (да, всеки човек е специален по един или друг начин)  и почва да отхвърля хората около себе си, защото смята, че биха му навредили или, че няма какво да вземе от общуването си с тях. Бягайки от проблемите си не ги решаваме. Само ги замитаме под килима. Докато страним от хората губим възможността си за хубави и ценни приятелства, за щастливи мигове и сами се обричаме на нещастие и самота.

# 88
  • Мнения: X
А защо никоя от жените тук не му каза, че най-важно е умението да общуваш с жени?
Защото не е. Комбинция е с други неща, например да намерите общи интереси, коити да обсъдите след поздрава. 'Здравей, как си' и умният поглед и мълчние след това е... ами тъпо.

А как трябва да се започне, след като здравей, как се казваш отблъскват?
Не поздравът отблъсква, а липсата на нещо след него. Отиваш и почваш да говориш за твои си неща. А нейните неща? Не ти пука за тях - ето това отблъсква.

Аз съм я питал неща във връзка с работата ѝ, говорил съм за местата които съм видял. Знам, че всичко за което седна да ѝ говоря ще ѝ бъде досадно. Затова предпочитам да не си губя времето в опити, за които предварително знам резултата.
Обаче съм забелязал, че именно тези, които им ръсят глупости-от тях не са отегчени, участват по-така активно в разговора.
Участват активно, защото си забавен и им допада.
Иначе с тая нагласа, че нищо няма да стане, си съвсем обречен. Отиваш при тях и целият лъхаш на 'аз съм ти скучен, аз съм смотан, ама и ти си смотана, защото не си падаш по пътуване'. Как тогава искаш да те харесат?

# 89
  • Мнения: 17 642
квото и да си говориме и без здрасти готините се уреждат. неготините да намерят силата си и да наблягат на нея. кат не сме убави поне да сме хитри.

Общи условия

Активация на акаунт