Самота..

  • 14 711
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 650
Явно не го искаш достатъчно....така де "скромното момиче".
На работа ходиш, учиш, тренираш е покрай теб няма ли хора, момичета, общи приятели. Според мен си с прекалено големи претенции и за това си самотен ИЛИ си пълен аутсайдер и не знаеш как да подходиш. И в двата случая си прецакан, приятелю, ако не промениш сам нещо- себе си, няма кой да ти помогне.

# 31
  • Мнения: 19 104
ходенето по кафенца и дискотечки някаква част от живота ли е ? все съм си мислел че жените ходят по кафенета да пият нещо и да се видят с приятелки. а не да дебнат за мъже

Е, те в днешно време ходят и за да си направят селфи и да се тагнат къде са, но заведенията са сравнително безопасен избор за среща, тъй като са публични места с много хора. Срещите обикновено са вечер, след работа. Аз не бих се забила с някой на първа среща по тъмно в парка, нито пък бих отишла в дома му.

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 340
ходенето по кафенца и дискотечки някаква част от живота ли е ? все съм си мислел че жените ходят по кафенета да пият нещо и да се видят с приятелки. а не да дебнат за мъже
Когато се виждат с приятелки, какво мислиш, че правят Grinning Нали не мислиш, че обсъждат интегрални уравнения или в по-лошия случай коя какво е готвила?

# 33
  • Мнения: 17 630
за срещи си има ресторанти

# 34
  • Мнения: X
Нищо лошо не виждам в това млад човек, все едно момче или момиче, да ходи по дискотеки и кафенета с приятели или с гаджета. И въобще тази поза "аз не се интересувам от дискотеки и кафета" в превод означава "нямам приятели и ми е трудно да общувам". Ей тъй от небето да можеше да падне в мъжкия скут някоя хем хубавичка, хем скромничка, хем с малък опит, хем послушничка... ама без да се полагат усилия.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 15 560
за срещи си има ресторанти

Каква е разликата в общуването между двама ду̀ши, ако се случва в кафене и ако се осъществява в ресторант? Не разбирам...

На дискотека ходят и съвсем нормални интелигентни млади момичета. Същите, които се подвизават из университетите, библиотеките, кината, театрите и ресторантите.

# 36
  • Мнения: 48
в случая скромна значи свестна а не бръмчалка по кафета и дискотеки

Wtf.... Тея много се филмираха xD.. Остави ги да си мислят какво е за тях *скромно момиче* аз си знам какво имам првдвит и ти също схвана... Иначе да на фитнес ходя и здраво хран режим, учене и работа... Не бих казал, че мойто е точно самота а липса на време... Но важно е прогресията в живота Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 545
в случая скромна значи свестна а не бръмчалка по кафета и дискотеки

Wtf.... Тея много се филмираха xD.. Остави ги да си мислят какво е за тях *скромно момиче* аз си знам какво имам првдвит и ти също схвана... Иначе да на фитнес ходя и здраво хран режим, учене и работа... Не бих казал, че мойто е точно самота а липса на време... Но важно е прогресията в живота Simple Smile

ПредвиТ ПРОГРЕСИЯТА, да - много си прав.

# 38
  • Мнения: X
Лошо е от липса на време и приятелка да не може да завъди човек... все едно скромна или не. Cold Sweat

# 39
  • Мнения: 7 006
в случая скромна значи свестна а не бръмчалка по кафета и дискотеки

Wtf.... Тея много се филмираха xD.. Остави ги да си мислят какво е за тях *скромно момиче* аз си знам какво имам првдвит и ти също схвана... Иначе да на фитнес ходя и здраво хран режим, учене и работа... Не бих казал, че мойто е точно самота а липса на време... Но важно е прогресията в живота Simple Smile

О,схванахме много добре.
Търсиш си момиче,скромно като правописа с който пишеш и интелекта който демонстрираш Simple Smile

# 40
  • Мнения: 17 630
за срещи си има ресторанти

Каква е разликата в общуването между двама ду̀ши, ако се случва в кафене и ако се осъществява в ресторант? Не разбирам...

в кафенетата отсъства задушевната обстановка на подходящия ресторант

# 41
  • София
  • Мнения: 1 397
Аз също съм на мнение, че в заведенията от случайни запознанства рядко може да се намери "скромен" или "свестен" човек. Един приятел така си въобразяваше, че ако си смени колата ще си намери жена, но аз го убеждавах, че ако на колата разчита, може да намери само някоя неподходяща, която не иска него, а колата му.

# 42
  • Мнения: 7 006
Аз също съм на мнение, че в заведенията от случайни запознанства рядко може да се намери "скромен" или "свестен" човек.

Кой е казал,че непременно в заведение трябва да търси запознанство?

# 43
  • Мнения: X
Начина си на мислене!
1- Започни да се опитваш да осъзнаваш, че чуждото щастие не е вреда за теб, не бива да те дразни.
Опитвай докато се разхождаш да не си мислиш "ох, защо тия са заедно, а аз сам", а примерно "знам, че ще намеря и моето момиче и също ще бъдем толкова щастливи"
Опитай да приемеш нещата от добрата страна и другото е, че няма “перфектни“ и твоя си идеал с дефекти ще го намериш само ако искаш!

# 44
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 783
Alexova, как да се насилиш да обикнеш живота си, такъв какъвто го имаш, при условие, че това, което искаш го получаваш най-трудно.
Ще ти дам пример: В началото на август се пробвах като международен шофьор. Карах двойка с мой познат. И съответно, като всеки неопитен допускам грешки. Моя познат и той допринесе за грешките. Каза ми, че от новаците, с които е карал, аз съм най-зле. Е това не ти ли удря по самочувствието, което при мен и без това клони към 0.
Или да искаш да заговориш момиче, и да не знаеш какво да ѝ кажеш, защото само след 10 минути ще е вече отегчена. Това най-силно удря по самочувствието ми.
И аз съм в положението на автора-и аз като гледам другите се дразня. Всеки ден си задавам въпроса какво толкова има другото момче, а аз го нямам, че момичето е тръгнало с него.
Предполагам, че авторът влачи този проблем още от най-ранна детска възраст. Отделно, че може и да е бил обект на подигравки, в най-важните за изграждането на самочувствието години.

Общи условия

Активация на акаунт