Не остана много вече, ОКТОМВРИ ще се гушкаме с малкото човече

  • 32 537
  • 737
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 317
Ще посетя и аз Лидл, ама нещо мисълта за чорапогащи и момче не ми харесва. Не мисля моя да го обличам така, няма ли да му се смеят. Иначе много неща набелязах. А спалните комплекти хубави ли са, не съм ползвала? Ходих и на Икея, понеже много мия хвалите, има свежи цветове.

# 631
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Аз с кг съм + 7, и вече тежа цели 52 😁 Хапвам си доста тестено и сладко напоследък, май н пропускам ден без торта и сладолед. Но при мен си е ген явно, някога исках да мога да качвам, сега се примирих.

Purpletka, дойде гащеризонът! Екстра е за есента, само плат и пухкаво, без вата, средно тънък. Ей го на. Дойдоха ми и едни сутиени за кърмене също, супер са и те.

Скрит текст:

# 632
  • София
  • Мнения: 1 677
purpletka, новородено най-лесно се навлича в чорапогащник, после, като станат подвижни и се раздивеят ще  е шоу Grinning Grinning Grinning

ungarkata, ние говорим за момичешки, но зимата и на Ники съм слагала чорапогащник. И да ти кажа е много удобно, защото го загащваш до мишниците, при нас съвпадна с дърпането и свалянето на чорапите през януари и ми дойдоха доста добре Grinning

blondie, много е сладурест Heart
И аз съм в чуденка какъв размер да взема, 0-3 може да ни дойде излишен, а 3-6 голям Grinning

# 633
  • Мнения: 317
Аз с кг съм + 7, и вече тежа цели 52 😁 Хапвам си доста тестено и сладко напоследък, май н пропускам ден без торта и сладолед. Но при мен си е ген явно, някога исках да мога да качвам, сега се примирих.

Purpletka, дойде гащеризонът! Екстра е за есента, само плат и пухкаво, без вата, средно тънък. Ей го на. Дойдоха ми и едни сутиени за кърмене също, супер са и те.

Скрит текст:

Много е сладък, пу, пу, искам и аз

# 634
  • Мнения: 813
 +1 за чорпогащните за бебета. Каката изкара цялата първа зима с три чорпогащника 3-6 месеца на George. Облечени под боди с дълъг ръкав. Grinning За вечерта - гащеризон.

# 635
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Sweetvit, аз взех 56 рр, защото принцесата не се очертава едро бебе, и ще го ползвам сигурно октомври/средата на ноември, и не искам да плува в него. После минавам на зимните, че това и тъничко за зимата, няма вата.

# 636
  • Мнения: 5 111
Ууу, blondie, много сладко изглежда, сега като го гледам бях купувала една пухкава шапка с ушички и връзки от HM и май е от същата материя Grinning От космонавтчето поръчах 62 размер аз, да може отдолу да се слага и с по-дебело гащеризонче, че моя термин е за края на октомври и живи и здрави може да е рано за зимен космонавт и хладно за този тук при нас. Хубаво е че не е много дебел, така ако се налага да се излиза навън после в голям студ ще може да се слага под зимен космонавт вместо обикновено гащеризонче примерно.
sweetvit, хич не си представям чорапогащник на новородено да сложа, че дребният още помня как ревеше като го събличах, преди разходка се препотявах сто пъти докато го сложа в количката, а навън му беше такъв кеф и спокойствие. На него чорапогащници съм му слагала 5 пъти сигурно в кучи студ под нулата и вече беше на 8-9 месеца, не се е съпротивлявал. Иначе му слагам хавлиени чорапи до коляно и подплатен панталон или дънки (има такива с поларена подплата), даже има само два чорапогащника размер 1 г и повече не съм му купувала. Ама за момиченце е друго, очаква се да се фръцкат рокли Grinning

# 637
  • Мнения: 2 173
Гащеризончето от НМ има ли опашчица? Ох, утре отивам в Мол-а и ще има прегрешения.

Боята на водна основа е по-добрият вариант, но ме посъветваха първо да мина със шкурка, ако има друга боя вече. Аз се бях засилила да боядисвам вратите. Жената като ме видя с корема и ми каза да си го избия от главата освен ако не ги сваля и боядисвам навън. Смрад било и в двата случая, но с обикновена блажна направо ужас. Ще го оставим за по-натам. ММ хич го няма на тая тема, има мъже, на които им идва отвътре да боядисат, да измажат, нещо да подобрят. Моят не е така, една седмица висяхме без лампа в кухнята, защото успя да откъсне крушката от дупето й, което остана завито във фасунгата и го домързя да свали бушона, за да го развие.... Мани. Аз съм обаче от бригадата "мога и сама" и често ги върша едни... Направо си се оплаках.

# 638
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
ЯННА, няма опашчица гащеризончето.

# 639
  • Мнения: 813
 И аз тук си имам тежък случай прокастинатор Rolling Eyes предишния път боядисва стените в хола, след като родих, докато бяхме в болницата ...

# 640
  • София
  • Мнения: 3 715
ЯННА като каза боядисване направо си представих моя мъж! Мале толкова неща да му се отдават, всички ремонти вкъщи ги прави сам- електричество, звукоизолация, ламинат, сглабяне на секции, ама това боядисване.. все едно е боядисало 7 годишно дете 😂 и ние отложихме боядисването за по натам живот и здраве, за да мога аз да се заема.

# 641
  • Мнения: 93
Аз да се отчета,последна фетална минах,бебе расте 1400гр в 29г.с нещо си мляскаше и риткаше,но хубави снимки качихме на диск.Плацентата има леко повдигане от превия е маргинална вече,но пак няма да се отърва от секцио(а така исках нормално)категорични са планово секцио.На 12.09 ще коментираме подробно до тогава съм ларш да пазарувам,боядисвам,ремонтирам и какво ли още несъм запланувала,разбира се с уговорката да почивам повече.И аз ще намина до Лидъл.

# 642
  • Мнения: 548
ЯННА като каза боядисване направо си представих моя мъж! Мале толкова неща да му се отдават, всички ремонти вкъщи ги прави сам- електричество, звукоизолация, ламинат, сглабяне на секции, ама това боядисване.. все едно е боядисало 7 годишно дете 😂 и ние отложихме боядисването за по натам живот и здраве, за да мога аз да се заема.
И моя в тоз отбор Grinning След него боя има навсякъде. Оклепано всичко, рамки, тавани, нищо не ги спасява. И не му давам да боядисва, че после нямат изпиране мокетите.

Като гледам тая тема си върви към края, съгласни ли сте за име на новата да сложим второто избрано от предишната анкета?

Последна редакция: чт, 09 авг 2018, 20:04 от пумпалче

# 643
  • Мнения: 170
На някоя мама да й се е случвало да надвиши дните за болничен ? Трябва да ходя на телк, защото дните не ми стигат до 4 септември. Тогава излизам 45 дни преди термин.

На мен няма да ми стигнат с 5 дни и с АГ говорихме просто да пуснем 45 дневния по-рано. Не е проблем.

# 644
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ха ха като казахте боядисване... Отворих и аз уста да пребоядисаме и допълнително исках някои стени я в друг цвят , я да сложим 3д панели и т.н. .. голяма мъка това боядисване.. аз не умея и не се захващам и господина също, мъдрото му решение е че щял да ми измие всички стени. Уточнявам че тук това е нормално, боята е някаква специална и се мие(предните години все аз си миех..сега ще ги измиелтой)Grinning Grinning е аз някаква промяна исках, сега пак щеси гледам белите стени.. какво да се прави..Grinning здраве и лУбов да има,:sunglasses:

Общи условия

Активация на акаунт