Стара Загора 6 - пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...

  • 14 986
  • 282
  •   1
Отговори
# 135
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Хапката е в София, Лалич... Дишай дълбоко... Вие баня имате ли вече...?

Тц, нямаме. Имаме си измазани стени и семейна обстановка, като пред развод. Особено снощи ми идеше да го удуша.  Twisted Evil

Сетих се къде е Хапката, ама ми трябваше време.  ooooh!

Понеже все бързам да чета и погледа ми току прескача по някоя дума, в случая прочетох болднатите думи една след друга и сериозно се притесних за теб за момент. Laughing
Тъкмо щях да ти предлагам помощ и гледам, че съм пропуснала "манастир"  Embarassed

Не разбрах само за Петър или за Павел ще помагаш?  Mr. Green

# 136
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Наша Jade все за най-хубавото си мисли...

Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Лале, нямам претенции за името, по-скоро за размера Flutter

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Тц, нямаме. Имаме си измазани стени и семейна обстановка, като пред развод. Особено снощи ми идеше да го удуша.

Стискай зъби и да ви черпим по една баня ако трябва... Няма сега заради едното вмирисване семейството да разваляте... Grinning




Не разбрах само за Петър или за Павел ще помагаш?  Mr. Green

По-скоро за Павел... Че Петър много праведен ще й се види...

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Като каза разцъфнали липи... На 3 метра от терасата на апартамента ни... Има една огромна цъфнала липа... Мирише, та не се трае... Ама е по-хубаво така... Wink

# 139
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Че за какво да си мисля под романтично нацъфтелите липи?
Извътре ми иде...  Mr. Green

Като каза разцъфнали липи... На 3 метра от терасата на апартамента ни... Има една огромна цъфнала липа... Мирише, та не се трае... Ама е по-хубаво така... Wink

Сега разбирам защо не спиш по това време  Mr. Green

Лале, не му се ядосвай на мъжа. Употреби го няколко пъти подред и ще ти мине, пък и на него може да му дойде мерака за работа, макар че по-често заспиват  Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 01:22 от Jade

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Пак сте били ношни птици ми се чини Mr. Green
Аз сегеа разбрах, че Хапката е войводствала из Софето ooooh! а уж се пиша за клюкарка Crossing Arms Сега я гледах на снимки...бравос Hug Обаче забравих да кажа, че искам стикерче...забравих на Сити да си взема Tired
Днес ще е жега май...аз плъхтя тука у нас а сержи днес е отговорник дърва...купихме 15 куб. ама още се чудя дали ще ни стигнат Crazy
Експресчо тефтера на сержи е страшен и еротичен...със записки Mr. Green
Забравих...друго дето ме тресе сега...как ще кърмя бе хора ooooh! от сега се чудя и се мая Tired / ще е срам да не мога...с тези млекоцентрали дето завъдих/ Ами ако незнам кога е гладно и жадно...кога е насрано...уф каква майка ще ставам незнам Crossing Arms И Джейд ша помоля за онези статии дето ми каза, че ще ми прати да ги дава, че съм в паника от сега. Уф оревах ви...айде лек ден Mr. Green

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Ми ко да прайм. Вече от умора не мога да заспя до 3 часа. От вторник ще излизам в отпуска, ама и тогава май няма да мога, щото ще идват майстори. Взе да му се вижда края май.

Херич, аз пък знаех, ама забравих  ooooh!. Пусто ЕГН.

# 142
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Херич, аз пък знаех, ама забравих  ooooh!. Пусто ЕГН.
С тез ЕГН-та за къде сме незнам ooooh!
Забравих да ти кажа, че в петък срешнахме кореми с твоята кума...като магаретата на моста Mr. Green Ние при една дофторка сме ходили с нея.

# 143
  • Мнения: 9 123
..... Ами ако незнам кога е гладно и жадно...кога е насрано...уф каква майка ще ставам незнам Crossing Arms И Джейд ша помоля за онези статии дето ми каза, че ще ми прати да ги дава, че съм в паника от сега. Уф оревах ви...айде лек ден Mr. Green

Херка, да не си прекалила с ходенето по слънцето тия дни newsm78 newsm78 За насраното - то си мирише, споко. А за гладното - в 90%от случаите - те си реват, хленчат - подсказват си демек бебчетата. 

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Херка, да не си прекалила с ходенето по слънцето тия дни newsm78 newsm78 За насраното - то си мирише, споко. А за гладното - в 90%от случаите - те си реват, хленчат - подсказват си демек бебчетата. 
Принципно е така...ама знаеш ли ме ква съм заспала...от това най ме е страх. Развеяна съм..разсеяна...забравям..със пергаментно запушен нос Twisted Evil Уф незнам...
Вие искате ли да давате дежурства у нас на есен Mr. Green Ще ви правя списък всеки месец Mr. Green

# 145
  • Мнения: 9 123
от опит ще ти кажа, че с бебчето е по-лесно, отколкото с един недоспан, нервен, всичкознаещ, вечногладен и от всичконедоволен тийн   Twisted EvilTwisted Evil  дето все се чудиш дали с добро, или с лошо  newsm78 Аз лично мога да поема поне седмица дежурство, ама при смяна на наследниците. И сержи ще ти гледам паралелно с бебчо (имам опит - един вече изгледах до пенсионер  #2gunfire #2gunfire )

# 146
  • Мнения: 6 243
Кога и къде ще се видим, искам да се отчета с парите за стикерите.
Нека да е по време, когато е удобно на повечето, защото си е сериозен въпрос.

# 147
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Кога и къде ще се видим, искам да се отчета с парите за стикерите.
Нека да е по време, когато е удобно на повечето, защото си е сериозен въпрос.

Ще рече човек, че ще отчиташ три милиона и двеста хиляди лева приходи от продажби... Мда-а-а, така прозвуча... Спокойно... И утре е ден... Ако е хубаво времето... Утре по обяд, сиреч понеделник 12:00 часа обедно, ще се видим на Бирхалето... Както всеки ден... А ако не можеш да носиш толкова голяма сума сама... Свиркай, ще дойда да те ескортирам... А ако трябва ще пратя инкасо бронирания джип на банката... Wink

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
Начи аз като най-ранобудна пиша, че ще излизам малко по-ранко....гащеризон за корема отивам да поръчвам...та ако има промяна ми звънете моля на телефона. Иначе в 12,00 часа съм на Бирхалето Flutter

# 149
  • Мнения: 619
да взема и аз ли да дойда с малката днес...ама как ще ви позная...
 newsm78   
ще видим какъв ще и е режима днес   

Общи условия

Активация на акаунт