Априлки 2019

  • 45 981
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 275
благодаря за инфото, ще ми е нужно Hug Днес за 1ви път си правих маска за коса ( тривитаминол) и хума на лицето с мед и лимон...брей, че аз съм мязала на човек и аз бе Joy
последните дни бях същински въркулак, влачен от порой - и външно и вътрешно.
Нямам гадене. Пак смятах че съвсем не ги помня тези седмици- 8ма съм.( от утре маъ съм 9та)..пожелавам ви дни без гадене от Heart Така усещаш радостта от бременеенето! Kissing Heart

# 481
  • Мнения: 381
Момичета бях на преглед и бебето е вече 2.27см. Heart, сърчицето му бие 182 удара. Много съм щастлива Heart Eyes
Вирви с една седмица напред и термина вече ми е за 26.03.2019. Хич не ми се напуска групата, тук ми харесва Hug

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 18:31 от mimmmozka

# 482
  • Мнения: 43
Момичета....аз пък днес не си усещам гърдите Sad вчера бяха доста напрегнати а ....и малко се притеснявам.Ох ще луда значи..с тя симптоми,никакви нямам....поне един да ми се появи.Страх да не го загубя толкова силно го желая след толкова мъки най-накрая стана,а сега не искам да го губя❤❤❤

# 483
  • Мнения: 381
Момичета....аз пък днес не си усещам гърдите Sad вчера бяха доста напрегнати а ....и малко се притеснявам.Ох ще луда значи..с тя симптоми,никакви нямам....поне един да ми се появи.Страх да не го загубя толкова силно го желая след толкова мъки най-накрая стана,а сега не искам да го губя❤❤❤
Спокойно, един ден може да имаш симптоми, а на следващия не. Също не е задължително да имаш каквито и да е симптоми 😉 Hug

# 484
  • Мнения: 218
Мимозка, страхотно! Аз съм на преглед другата седмица, а дните минават толкова бавно... голямо чакане.

# 485
  • Мнения: 203
И аз съм така , само си гледам календара и броя дните ..
Мимозка, страхотно! Аз съм на преглед другата седмица, а дните минават толкова бавно... голямо чакане.

# 486
  • София
  • Мнения: 387
Момичита, направо луднах с моето ТСХ. Онзи ден 5.1, вчера 7.86, а днес 3.56. Айде кажете кое я вярно! За сега оставам на 50 мг.  л-тироксин и след месец пак ще го изследвам. Колко ще е вярно, не знам.

# 487
  • Мнения: 218
И аз съм имала подобна ситуация. Не го мисли, взимай хапчетата и ще видиш, че след месец ще е под 2.

# 488
  • София
  • Мнения: 387
Ендокриноложката лудна, чуди се каква доза да ми изпише. Засега оставам на 50 мг. , дано не го смъкна много.

# 489
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен ,още ден на работа и излизам в отпуск 1 седмица,ще ходим на почивка и нямам тръпение,днес-вчера съм като парцал и аз АГ ми каза за гадене Емил 2х 1 ,взех си но само в чантата,не смея да пия.Вчера до обяд бягах  с дядо по болници ... приеха го,днес ми казаха,че му източили 6 литра вода от организма ... та главата ми щеше да гръмне и пих хапче,ефект 0,няма да пия повече нищо за глава .
Днес закусвах преди работа,обядвах в 12 и преди малко ядох прясно мляко,че вечерята още не е готова ,но да си увелича ли храненията?При вас как е ?

# 490
  • Мнения: 4 087
Уф аз преди малко пак леко кръвнах, кафяво е и хем ми каза лекаря, ако е кафяво да не го мисля, отича се насъбрана, ама пак ми е притеснено.....Днес съм и по добре, не ми се гади толкова и направооо Simple Smile точно 2 дни минаха от прегледа и почнах пак с психирането хаха.

Защо да се увеличават храненията, 3 пъти на ден е напълно нормално. Не е важно колко, а какво най-вече, да има много витамини и свежа храна и белтъчини. Например днес закусих грозде аз и 3 овесени бисквити, на обяд зеле с моркови и риба, сега вечерях гуакамоле с царевични питки. Толкоз за днес, а и един фреш изпих от портокал.

# 491
  • Мнения: 85
диня и крем-карамел ми беше закуската(имах му голям мерак )
риба с варени картофи на обяд
сега ще е мусака и диня сигурно (и крем-карамел ,само аз го  ям в къщи Relaxed )

# 492
  • Мнения: 14
Здравейте! Днес бях на преглед заради кафявото зацапване. Изписа ми дуфастон 3х1 и утрогестан 2х2. Дано да спре това зацапване, че много ме притеснява Sad
Нямам други симптоми, гадене, световъртеж и т.н. аз и с първата бременост нямах.
Дано всички неприятни симптоми да отминават и да се наслаждаваме на пораснали коремчета Simple Smile

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Здравейте! Днес бях на преглед заради кафявото зацапване. Изписа ми дуфастон 3х1 и утрогестан 2х2. Дано да спре това зацапване, че много ме притеснява Sad
Нямам други симптоми, гадене, световъртеж и т.н. аз и с първата бременост нямах.
Дано всички неприятни симптоми да отминават и да се наслаждаваме на пораснали коремчета Simple Smile
На мен ми изписаха дуфастон и папаверин за зацапване дано всичко е наред! Heart Eyes

# 494
  • Мнения: 275
диня и крем-карамел ми беше закуската(имах му голям мерак )
риба с варени картофи на обяд
сега ще е мусака и диня сигурно (и крем-карамел ,само аз го  ям в къщи Relaxed )
закуската ми беше 1/2 кис.абълка и бутерка с кашкавал от Лидл. за обед вар.картофи смачкани с сол и чубрица и кис.мляко вътре... за след.закуска - " диетична" торта с киви и резлив крем+ фреш . за вечера тиквички с кис.мляко и зелева салата с ооооцееет Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт