Априлки 2019

  • 45 325
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 50
Записвам се към отбора Sunglasses
04.04. ми е термина и от вчера е проверено тупкащото сърце.
Второ дете ще ми е, имам една мома на 4 години.
С първата бременност нямах никакви симптоми, никакви гадения, никакви дискомфорти, нищо. Сега нещо почват лееко да ми се прецакват нещата с дискомфорта, ама гледам да не им обръщам внимание. Не че ми е лошо, ама не е и като да ми е добре. Нещо почнаха да ми скачат хормоните Frowning1
Най-много ме мъчи главоболието, което не ми е от бременността, а по принцип съм си с тежка мигрена от малка и хапчетата са ми винаги в задния джоб, те са като част от мен. Сега като не мога да си пия обезболяващото, направо не знам къде се намирам, лежа и си страдам в мъчението. Личната каза, че парацетамол може, но гинекологът ми забрани всичко до третия месец.
Ми оплаках се, лека на всички Kissing Heart

# 496
  • Мнения: 371
Момичета, нз. какво да правя от обяд ми е лошо, като грип. Цялото тяло ме боли крака, ръце всичко. Сега си измерих темп. 37,3°

# 497
  • Мнения: 1 093
Момичета, нз. какво да правя от обяд ми е лошо, като грип. Цялото тяло ме боли крака, ръце всичко. Сега си измерих темп. 37,3°
Може да вземеш осилококциум. Хомеопатично е.

# 498
  • Мнения: 371
На село съм си  в момента и нямам такова

# 499
  • Мнения: 275
Записвам се към отбора Sunglasses
04.04. ми е термина и от вчера е проверено тупкащото сърце.
Второ дете ще ми е, имам една мома на 4 години.
С първата бременност нямах никакви симптоми, никакви гадения, никакви дискомфорти, нищо. Сега нещо почват лееко да ми се прецакват нещата с дискомфорта, ама гледам да не им обръщам внимание. Не че ми е лошо, ама не е и като да ми е добре. Нещо почнаха да ми скачат хормоните Frowning1
Най-много ме мъчи главоболието, което не ми е от бременността, а по принцип съм си с тежка мигрена от малка и хапчетата са ми винаги в задния джоб, те са като част от мен. Сега като не мога да си пия обезболяващото, направо не знам къде се намирам, лежа и си страдам в мъчението. Личната каза, че парацетамол може, но гинекологът ми забрани всичко до третия месец.
Ми оплаках се, лека на всички Kissing Heart
и на мен термина ми е 04.04 Heart

# 500
  • Мнения: 687
На село съм си  в момента и нямам такова
Пиши или се обади на твоята лекарка в краен случай пии парацетамол за температурата и може да се смееш и да ти е странно но вода с оцет на челото няколко пъти много бързо пада температурата малко бабешки метод ама съм го пробвала и знам че става.💋💋💋💋💋

# 501
  • Мнения: 275
На село съм си  в момента и нямам такова
Пиши или се обади на твоята лекарка в краен случай пии парацетамол за температурата и може да се смееш и да ти е странно но вода с оцет на челото няколко пъти много бързо пада температурата малко бабешки метод ама съм го пробвала и знам че става.💋💋💋💋💋
Тва с оцета е вярно. Изпии 1/2 табл. парацетамол да те отпусне. Аз съм пила един път и ми е ок. Пий вода или компоти много е важно ! стискаме палци
nataliq777
"
Защо да се увеличават храненията, 3 пъти на ден е напълно нормално. Не е важно колко, а какво най-вече, да има много витамини и свежа храна и белтъчини. Например днес закусих грозде аз и 3 овесени бисквити, на обяд зеле с моркови и риба, сега вечерях гуакамоле с царевични питки. Толкоз за днес, а и един фреш изпих от портокал. "
 Да, така знам и аз. храненията са 3 -4 както до сега сме си яли. в 5ти месец увеличаваш с 200ккал. а след 6ти + 500ккал.

# 502
  • Мнения: 371
Благодаря момичета

# 503
  • Мнения: 1 093
Здравейте,
Аз ще се чуя с личната но да попитам и тук. Цялата седмица се събуждам с пресъхнала уста, език, гърло. След ставане нещата се оправят. Случвало ли ви се е ?

# 504
  • Мнения: 4 087
Дам, аз писах по напред, че направо ми е слепнала устата, много е странно Simple Smile Хормонална чудеси...

Днес съм на преглед в репродуктивната клиника, ще ги гледат там бебоците/личният ми гинеколог е друг/......и добре че с тези болки и кървене ми е много притеснено какво се случва

# 505
  • Мнения: 687
И аз някой път се будя такас пресъхнала уста,само че и имам метален вкус в устата.Аз съм на преглед на 27 за да чуем сърчицето вече ❤❤❤нямам търпение..

# 506
  • Мнения: 1 093
Ами надявам се да е хормонално, ама взех да се притеснявам че е всеки ден вече, а гърлото си ми е слабо място.

# 507
  • Мнения: 156
Здравейте днес ходих и аз на лекар чухме сърчицето на мъника,направо ми разказва игрите лошо ми е глава ме боли чак пих парацетамол викам на доктора какво да праея ами пий си лекарствата за гадене и това е ще потърпиш

# 508
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен. Аз също чувствам сухота в утата и то през целия ден.

# 509
  • Мнения: 1 093
Почвам да се успокоявам,че може да е свързно с бременността. Ами звънях на личната,но не вдига. Лошото е че преди 3 седмици изкарах вирус и от тогава всяка вечер почти имам дискомфорт в гърлото. Даже се събуждах да пия вода. Аз се притесних най-вече да не е е гестрационен диабет, ама най е рано още.
Иначе на мен ми става ужасно гадно от миризми....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт