Рим - 20 тема

  • 57 131
  • 730
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 539
Докато сме на темата за Колизеума и аз да попитам. Когато щракна на линка от първа страница за купуване на билети за след 14 ч., не виждам календар и съответно възможност да сложа билетите в кошницата. Къде бъркам?
И за тези билети ли трябваше да се цъкне да се изпратят на мейла или за тези за Ватиканските музеи?

# 106
  • Мнения: 2 031
Докато сме на темата за Колизеума и аз да попитам. Когато щракна на линка от първа страница за купуване на билети за след 14 ч., не виждам календар и съответно възможност да сложа билетите в кошницата. Къде бъркам?
И за тези билети ли трябваше да се цъкне да се изпратят на мейла или за тези за Ватиканските музеи?
Не бъркаш, линка не работи, не знам защо.
Ето тук всички билети http://ecm.coopculture.it/index.php?option=com_snapp&view=pr … late3&lang=it
Отворените, след 14 часа http://ecm.coopculture.it/index.php?option=com_snapp&view=pr … late3&lang=it
Да, на тези билети се отбелязва за отпечатване в къщи, но трябва да са само редовни билети, ако има някакви намалени или детски се отива на каса.
За музеите ти изпращат код, с който получаваш билетите на касата.

# 107
  • Мнения: 1 539
Благодаря много, Lady Vengeance! Имаме детски, така че ще ходим на каса.

# 108
  • София
  • Мнения: 437
Lady Vengeance, благодаря сърдечно за отговора,

за първи път през линковете, които си постнала, видях опция за избор за детски билет. До този момент къде ли не пробвах в този сайт.

Моля за съвет - кой вариант е по-добър? Open ticket след 14 часа (явно няма избор на конкретен ден) или посещение със запазен час и ден?

Благодаря отново,

# 109
  • Мнения: 1 539

Моля за съвет - кой вариант е по-добър? Open ticket след 14 часа (явно няма избор на конкретен ден) или посещение със запазен час и ден?

Благодаря отново,

Наистина няма избор на ден - нали като се купят билетите сега, ще важат за септември (извинявам се, ако е глупав въпроса)

# 110
  • Мнения: 2 031
Да, отворените важат до 31 декември, когато искате след 14ч.
Иначе за тези с точен час, зависи от програмата Ви, цената е една и съща.
Не забравяйте и ако искате някакъв тур да закупите, че там цената е и с входен билет и само с дата и час.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 355
Така... пак на вълна билети, ама за Ватикана. Виждам на сайта им, че има голямо разнообразие от билети. Кой да избера, като се има предвид, че пътуването ни е края октомври - началото на ноември? Отбелязвам, че като за пръв път искаме да видим основните неща.

# 112
  • Мнения: 2 031
Така... пак на вълна билети, ама за Ватикана. Виждам на сайта им, че има голямо разнообразие от билети. Кой да избера, като се има предвид, че пътуването ни е края октомври - началото на ноември? Отбелязвам, че като за пръв път искаме да видим основните неща.

Open tour of the Museums and Sistine Chapel http://www.museivaticani.va/content/museivaticani/en/visita-i-mu … ella-sistina.html
Това е билета за  музеите и Сикстинската капела, всичко друго по-надолу  на страницата са екстри.

# 113
  • Мнения: 133
Здравейте !

Моля някой да сподели актуална информация за Зоологическата градина .

Преди известно време имаше пост, че почти половината била в ремонт и няма много какво да се види . Сега така ли е или ?

Също така ще помоля и за предложения на места , които биха били интересни за дете на 9 г .

Благодаря !

# 114
  • Мнения: 1 539
Lady, много благодаря! Аз взех да се чудя дали да не купим билети от входа на Палатин, тогава няма да се налага да чакаме за вземане на билети от касата на Колизеума. Или бъркам?
Radani, и ние сме с 9 годишно. Основно разчитам на сладоледа Icecream Иначе вероятно ще посетим зоопарка. Ако пътувате след средата на септември, ще мога да дам отзив.

# 115
  • Мнения: 2 031
Lady, много благодаря! Аз взех да се чудя дали да не купим билети от входа на Палатин, тогава няма да се налага да чакаме за вземане на билети от касата на Колизеума. Или бъркам?
Radani, и ние сме с 9 годишно. Основно разчитам на сладоледа Icecream Иначе вероятно ще посетим зоопарка. Ако пътувате след средата на септември, ще мога да дам отзив.
Да, точно така, там ще Ви дадат билети за децата и после с тях влизате в Колизеума, когато искате.

# 116
  • Мнения: 133
Lady, много благодаря! Аз взех да се чудя дали да не купим билети от входа на Палатин, тогава няма да се налага да чакаме за вземане на билети от касата на Колизеума. Или бъркам?
Radani, и ние сме с 9 годишно. Основно разчитам на сладоледа Icecream Иначе вероятно ще посетим зоопарка. Ако пътувате след средата на септември, ще мога да дам отзив.

Shark,

Icecream е основно средство за подкуп 😀 Иначе ще пътуваме преди това .
Зоологическата със сигурност е в програмата. Аз съм предвидила и Музея на Леонардо ( защ има такива интереси ) .

Усмихнат ден от мен !

# 117
  • София
  • Мнения: 1 355
Много пишете за този вход от Палатин. Аз ще съм с Рома пас и се чудя дали ще ме пуснат от там?Thinking

# 118
  • Мнения: 2 031
Много пишете за този вход от Палатин. Аз ще съм с Рома пас и се чудя дали ще ме пуснат от там?Thinking
Е, как няма да те пуснат там? С Рома пас пускат навсякъде веднага.
Купуването на билет от Палатин е цел да избегнеш голямата опашка за Колизеума, като имаш вече закупен билет от Палатин, където почти няма опашка.

# 119
  • Toronto, Canada
  • Мнения: 343
Много пишете за този вход от Палатин. Аз ще съм с Рома пас и се чудя дали ще ме пуснат от там?Thinking
Е, как няма да те пуснат там? С Рома пас пускат навсякъде веднага.
Купуването на билет от Палатин е цел да избегнеш голямата опашка за Колизеума, като имаш вече закупен билет от Палатин, където почти няма опашка.

И ние си бяхме купили билети от входа на Палатин, но този който е на гърба на Виктор Емануел, не срещу Колизеумът. На този срещу Колизеумът опашките са километрични, но на другата по 10 човека, няколко пъти минавахме и нямаше хора. Ще пиша подробно как изкарахме и какво видяхме. Но като цяло мн ни хареса. Това е снимка от мястото, където купихме билети, чакахме 10 мин. Първо видяхме Палатин и после Колизеумът. Има няколко опашки там, ние с тези билети минахме бързо, около 15 мин.

Общи условия

Активация на акаунт