Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 116
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 223
Да знам, че има дати, ама си правех сметка, че ще ги получа днес. Вече 7-ми ден, от както ги е пуснал работодателя.... Ама явно ще си чакам до вторник 😭

# 361
  • Мнения: 2 124
Да знам, че има дати, ама си правех сметка, че ще ги получа днес. Вече 7-ми ден, от както ги е пуснал работодателя.... Ама явно ще си чакам до вторник 😭
Grinning ами то срока им е до 10 работни дни, явно са те оставили за накрая.
Аз пък се чудя 45 дневния преди термин как се плаща частта, която обхваща целия август до термин, ама май чак септември началото се изплаща.

# 362
  • Мнения: 45
И при мен има.забавяне. работодателят е внесъл болничния на 25.07, а при проверка с ПиК ми пише, че в.момента се обработва..дано вторник ми го изплатят.
Ходих до лекарката, която.ме слединпо здравна каса, но я нямаше. Сестрата й звънна по телефона, а тя каза да отивам в болница, при което сестрата каза ама поне я чуйте. След като обясних на доки какво е положението ми изписа но шпа и диаспорал и каза, че.ако пак ме.заболи.корема да отивам .болница. Но на.мен не.ми е спокойно затова звъннах на лекаря, който ме.следи  на.частно и в.8 часа съм на преглед. Стискайте.палци всичко да е наред, че.ми е много притеснено..

# 363
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
И при мен има.забавяне. работодателят е внесъл болничния на 25.07, а при проверка с ПиК ми пише, че в.момента се обработва..дано вторник ми го изплатят.
Ходих до лекарката, която.ме слединпо здравна каса, но я нямаше. Сестрата й звънна по телефона, а тя каза да отивам в болница, при което сестрата каза ама поне я чуйте. След като обясних на доки какво е положението ми изписа но шпа и диаспорал и каза, че.ако пак ме.заболи.корема да отивам .болница. Но на.мен не.ми е спокойно затова звъннах на лекаря, който ме.следи  на.частно и в.8 часа съм на преглед. Стискайте.палци всичко да е наред, че.ми е много притеснено..
Ще е! Просто бъди спокойна.. Simple Smile
Относно болничните днес много се зачудих.. вече мине пуснат 45 дневният и днес получих смс, че са ми превели 23лв 😂 много странно

# 364
  • Мнения: 442
А 45 дневният болничен знаете ли кога го изплащат след като родиш ли или..
 Хич не ми е ясно

# 365
  • Мнения: 237
А 45 дневният болничен знаете ли кога го изплащат след като родиш ли или..
 Хич не ми е ясно
Моят 45-дневен влезе в сила от 28.07 и днес получих превод за двата работни дни от юли
До колкото знам се изплащат като пенсиите около седмо число на следващия месец, т.е. очаквам следващия превод на седми септември

# 366
  • Русе
  • Мнения: 301
Здравейте, минавам да се отчета. Вчера бяхме на тонове, всичко е нормално, на бебе изобщо не му хареса обаче. За сметка на това на мен ми е любимото място - студено и тихо. 😀 Трябваше да мина и преглед вчера, ама АГ отиде на раждане и го отложихме за утре.
За подуванията споделих на АГ. След като разбра че е чиста урината ме посъветва да пусна общ белтък и албумин. И там съм в граници, белтъка е на долна граница. Така че който много се подува може да провери и това. Взех и документите за раждане и всичко стана някак си много реално 😀
А в коя седмица се вземат всички документи? И в коя е последния преглед при АГ?

# 367
  • Мнения: 2 124
А 45 дневният болничен знаете ли кога го изплащат след като родиш ли или..
 Хич не ми е ясно
Моят 45-дневен влезе в сила от 28.07 и днес получих превод за двата работни дни от юли
До колкото знам се изплащат като пенсиите около седмо число на следващия месец, т.е. очаквам следващия превод на седми септември
Не, пенсиите са на други дати в графика са отбелязани, мисля, че за август е на 2 септември (45 дневния). 45 дневните са месец за месец.

# 368
  • Мнения: 237
Пет работни дни след изтичане на месеца (зеления текст) пак си е седми. Не знам защо са сложили втори. Информацията ми е от настоящи майки

# 369
  • Мнения: 223
Mn.nikol, за 45 дневния са ми сметнали дните от 23 до 31 юли. Имам сума написана. Явно месец за месец ще ги преведат. Когато ги преведат...... 😁😁😁

# 370
  • Мнения: 2 124
Пет работни дни след изтичане на месеца (зеления текст) пак си е седми. Не знам защо са сложили втори. Информацията ми е от настоящи майки
Незнам при 45 дневния преди термин, дали не важи текстът в лилаво за него,
текстът в лилаво всъщност за какво се отнася, че нещо не правя разлика.
Инъче като пуснат графикът за септември ще се разбере, но да месец за месец ги изплащат, защото аз съм в 45 дневен от 11.07 и края на 07 си получих сумичката.

# 371
  • Мнения: 302
Mn.nikol, за 45 дневния са ми сметнали дните от 23 до 31 юли. Имам сума написана. Явно месец за месец ще ги преведат. Когато ги преведат...... 😁😁😁
При мен внесоха един болничен заедно с 45 дневния. И на двата са ми изчислени парите за юли също само.

# 372
  • Мнения: 134
Аз имах едни 14 дни болничен за ОЗ юли, който изплатиха още края на юли. После от 45 дневния ми преведоха вече 8те дни от юли и предполагам до края на август ще изплатят и тези за м. АВГУСТ.

# 373
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет,
Вчера бях на преглед 34г.с. -2300 гр.
Не съм купила нищо ....
Как ще се оправям с две деца ....

# 374
  • Мнения: 442
Ох.. аз се чудя с тия болнични на 3 август ми платиха за юли,обаче до 27.07 ми беше болничния и ми оставаха само 16 дни болничен до 180, които ми е сега до 12.08 и имам още два дена от юли,които не са платени, а 45 дневния ми почва от 13.08 и незнам тотално се обърках кога, какво и колко ще ми преведат

Общи условия

Активация на акаунт