Още мъничко остана септемврийче да целува мама

  • 32 031
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Това и аз си го мисля, наистина ще е сладка! 😃

# 631
  • Мнения: 81
И аз ги отказах, след като лекаря потвърди, че съм бременна. На няколко пъти много ми се пушеше, но само при мисълта какво нещо ще стигне до това малко създание се отказвам, а и бързо забравям че ми се пуши по-скоро е едно моментно състояние Simple Smile и на мен ми е гадно да видя бременна жена с цигара, но не съдя никой всеки сам си преценява, а относно виното и според мен не е на живот и смърт, че си пил 5 глътки вино... не говоря за всеки ден или всяка вечер.. а ако ти се допие Simple Smile
Аз ако трвбваше да чакам до одтановяването на бременността доста щях да си попуша тъй като разбрах преди нг и разбирате че всичко живо е отпуска... Около 15 дни след закъснение отидох на преглед за първи път... А преди това мо бяха казали че не съм бременна тъй като ми се наложи да отида на преглед в пирогов.. Но е било твурде рано за коремен ехограф
Елито за кога ти е терминът?
8ми септември 😍😍

# 632
  • Мнения: 2 124
Малко остава още Smirk

# 633
  • Русе
  • Мнения: 301
Момичета някой ползвал ли е Терезиенойл Мед, за след секцио? Бил подходящ за употреба от първия ден, помага за болката и за избледняване на белега.

# 634
  • Мнения: 434
Момичета, днес в 00:01ч се роди втората ми дъщеря!! Още не мога да повярвам,всичко стана толкова бързо и неочаквано..
Пожелавам ви на всички леко и безпроблемно раждане!!! Благодаря за подкрепата, и че сте толкова готина група. ☺️🤗

# 635
  • Мнения: 112
Момичета, днес в 00:01ч се роди втората ми дъщеря!! Още не мога да повярвам,всичко стана толкова бързо и неочаквано..
Пожелавам ви на всички леко и безпроблемно раждане!!! Благодаря за подкрепата, и че сте толкова готина група. ☺🤗

Честито лейди сноу, бъдете живи и здрави и бързо възстановяване на теб 😘😘😘😘 когато имаш време разкажи малко повече

# 636
  • Мнения: 434
Цял ден обикаляхме,имах леки подготвителни контракции. Към 18ч започнаха да стават по чести и леко болезнени. Към 20ч вече бяха през 3-4мин. До 21ч се чудех да тръгваме ли към родилното, но болката започна да се увеличава и в 22ч. ме приеха с 5см. После нещата станаха доста бързо.
До 23:30 разкритието ми стана 9см и малко преди полунощ влязох в родилна.
По това време контракциите бяха много силни, чак ми причерняваше. За няколко минути се отчаях че не мога .. ама благодарение на екипа се събрах и с няколко много силни напъвания бебето излезе.
Сега ме настаниха вече в стаята,уж да поспя .. ама мен не ме свърта и на.. пиша в бгмама 😁
Чувствам се по-добре от първия път, нямам и епизиотомия. Още не мога да се осъзная какво стана ....

# 637
  • Мнения: 112
Цял ден обикаляхме,имах леки подготвителни контракции. Към 18ч започнаха да стават по чести и леко болезнени. Към 20ч вече бяха през 3-4мин. До 21ч се чудех да тръгваме ли към родилното, но болката започна да се увеличава и в 22ч. ме приеха с 5см. После нещата станаха доста бързо.
До 23:30 разкритието ми стана 9см и малко преди полунощ влязох в родилна.
По това време контракциите бяха много силни, чак ми причерняваше. За няколко минути се отчаях че не мога .. ама благодарение на екипа се събрах и с няколко много силни напъвания бебето излезе.
Сега ме настаниха вече в стаята,уж да поспя .. ама мен не ме свърта и на.. пиша в бгмама 😁
Чувствам се по-добре от първия път, нямам и епизиотомия. Още не мога да се осъзная какво стана ....


Много се радвам, важното е че вече всичко е минало и сте живи и здрави 🎉🎉🎉🎉 вече може да отдъхнеш че няма да направиш някой гаф 😃😃😃

# 638
  • Мнения: 442
ladySnow Честито да сте живи и здрави и бързо възстановяване. Hug

# 639
  • Мнения: 434
Направо на косъм си беше пак гафа, до последно си викам сега напразно се разкарваме.. но нали имам обеца на ухото от първия път, викам я да отидем. По-добре да ни върнат отколкото да стане по-пътя или вкъщи.

# 640
  • Мнения: 112
Оххх, така ми се иска и на мен вече да изживея този момент ...... завиждам благородно на мамите коите си гушкат вече бебоците

# 641
  • Мнения: 442
Аз също, вече нямам търпение да дойде момента, в който ще си го гушна а имам още цял месец и отгоре ако не реши да излиза по рано де... И сега си ме подритва, после пък сигурно и ще ми липсва нещо да ми мърда в корема Grinning

# 642
  • Мнения: 237
Момичета, днес в 00:01ч се роди втората ми дъщеря!! Още не мога да повярвам,всичко стана толкова бързо и неочаквано..
Пожелавам ви на всички леко и безпроблемно раждане!!! Благодаря за подкрепата, и че сте толкова готина група. ☺🤗

Страхотно, много се радвам! Да ви е жива и здрава и да ви носи много поводи за гордост и радост! А на теб бързо възстановяване! Hug

А колко сте големи?

# 643
  • Мнения: 434
Три седмици преди термина 2960. Тя вървеше доста едра но последните седмици си влезе точно в норми.
Момичета благодаря ви за пожеланията, от сърце ви ги желая и на вас!!

# 644
  • Мнения: 384
Еха Лейди, чудесна новина на чудесна дата Grinning Да ви е честита дъщеричката, да расте здрава и безгрижна! На теб бързо възстановяване, въпреки за такова раждане по- скоро си за завиждане, отколкото за съчувствие Grinning Heartpulse 💐 Браво!

Общи условия

Активация на акаунт