Кукундрела дири кукуруз голем, де да го намери в тоз кален летен ден - 91!

  • 30 768
  • 746
  •   1
Отговори
# 645
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

Алфи, горе леву имаш остатъци ут закуската.  hahaha hahaha hahaha




Цец, куе лево - мойту или твойту? Stuck Out Tongue Winking Eye
У средну леву.  Joy Joy Joy

# 646
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Деми, да та питъм ли?  hahaha hahaha hahaha


Думити са излишни

Цецо, чакаш да фтаса туршийта ли


# 647
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

Цецо, чакаш да фтаса туршийта ли

Дажи й бая на фтасванету.  hahaha hahaha hahaha

# 648
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Малиии кукис, днес пак имах ноу раотъ, нимоъ... напрау мичатая съ цъня нещу  артистичну някъде, мъ де и ко...

Цец, нещу изнервинъ за туршиятя ми съ струваш, ни съ притиснявай ши стани Mr. Green

# 649
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И за туршийката и за род среща съм изнервена.Stuck Out Tongue Winking Eye

# 650
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А за рудителската среща няя съ притисняяш, гледам дубре ги балансираш нищата:

# 651
  • загубено
  • Мнения: 6 492
Здрасти.

Цецкоу как тъй шъ стани или няя стани сига трушията?
Ми ш стани,аз я чакам. И детето помагаше,
Свидетел съм. Чакъм трушия по пощата.
Joy Joy
Как мина родителската среща? Joy
Тия са за гърмене,сал пари искат.



Ха- ха- ха.... Колко вярнооооо.


Мъжовете водете си бележки. Joy Joy

# 652
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
ДобАр дЪн.



Сваке, ша стани - няя стани, ша стани - няя стани...



Дукат стани ас ша съм ВИПъ.




Ай поздраФ.

# 653
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Цец, ко стана с рАдителската втреча? Ша мелите ли брашно с даскалицата?

# 654
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Цец, ко стана с рАдителската втреча? Ша мелите ли брашно с даскалицата?
Де да знам... нещо не ме изкефи на 100% и съм нащрек. Скара ни съ, щото я питахме за къф чеп тряя караме детето да разкзва И у дома по картинките от Околен свят, не може ли по други картинки. Joy Joy Joy
Тя като набра - ама трябвало, щото как иначе детето щяло да научи? Ъ?
Мисля тез дни да разгледам тоз околен свят кви толкова сложни картинки има.
И за още нещо набра и повиши тон. Tired
Дано детето да я хареса.

# 655
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Въййй, нервна натура викаш. Дано я хареся дятиту, чи ку на мен ми пувиши тон некуя даскалица низнам, ши земъ и аз да й крякнъ, къкту паля ут четвърт, ни мой ли нурмалну да обясни, бааа. м...му
Мое пък да е случайно нещо да я фанала нервата, тряя разказва пу околен свят, за да го научи тоз околин свят, ко пак ни тий ясну? М?

# 656
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Въййй, нервна натура викаш. Дано я хареся дятиту, чи ку на мен ми пувиши тон некуя даскалица низнам, ши земъ и аз да й крякнъ, къкту паля ут четвърт, ни мой ли нурмалну да обясни, бааа. м...му
Мое пък да е случайно нещо да я фанала нервата, тряя разказва пу околен свят, за да го научи тоз околин свят, ко пак ни тий ясну? М?
Де да я знам, явно е по-такваз повишаваща децибел. Ша я видим. Ма последни от сичките първи класове си тръгнахме, охраната ни изгони.  Joy Joy Joy Тая не спря все нещо да казва, аз как не припаднах под чина, не знам.
И още нещо, дет обрах тука на познати недоволството що имам недоволство - даскалката у клас ще им води английския.  Rolling Eyes Щото ся са уж с 2 часа по програма английски, така беше при записването да изберем китайски или английски, за китайски нямало достатъчно желаещи и сички ша имат английски. Реших да го запиша и на английски след часовете идват едни учители от школа. Въобще ни знам и аз, само знам, че днес ми са спи, немам нерви, пия кока кола.....

# 657
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Спокойно, Цец! Шъ съ упрайти. Мой нещу да не е била на кеф гуспужата, некви отзиви за нея намери ли из форумити?
А що няма жилаещи за китайски? На сичкуту бугаташи пу свита дяцата учат китайски, щото нали 2 милярда.

# 658
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Спокойно, Цец! Шъ съ упрайти. Мой нещу да не е била на кеф гуспужата, некви отзиви за нея намери ли из форумити?
А що няма жилаещи за китайски? На сичкуту бугаташи пу свита дяцата учат китайски, щото нали 2 милярда.
Няя мнения никъде. newsm78
Само 8 искали китайски, а трябвало поне 12 да са. Ако знаех, че другарката от клас ще преподава английски, щях и аз да искам китайски.  Joy Joy Joy

# 659
  • Мнения: 1 297
Спокойно, Цец! Шъ съ упрайти. Мой нещу да не е била на кеф гуспужата, некви отзиви за нея намери ли из форумити?
А що няма жилаещи за китайски? На сичкуту бугаташи пу свита дяцата учат китайски, щото нали 2 милярда.
Няя мнения никъде. newsm78
Само 8 искали китайски, а трябвало поне 12 да са. Ако знаех, че другарката от клас ще преподава английски, щях и аз да искам китайски.  Joy Joy Joy
И Али експрес, тао бао. Пазарна ниша отсякъде.
Здрасти.

Цецкоу как тъй шъ стани или няя стани сига трушията?
Ми ш стани,аз я чакам. И детето помагаше,
Свидетел съм. Чакъм трушия по пощата.
Joy Joy
Как мина родителската среща? Joy
Тия са за гърмене,сал пари искат.



Ха- ха- ха.... Колко вярнооооо.


Мъжовете водете си бележки. Joy Joy

Моите спът в бутика  Joy

Общи условия

Активация на акаунт