Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...

  • 16 195
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 289
Здравейте, очакващи октомврийчета!  bouquet
И  адмирации за Неса за хубавата темичка! Peace
Мише, и аз се присъединявам към съвета на Кала за "здравата" ръка - постави ребром въпроса, пък и му дай да прочете отзиви за предимствата на дървеното легълце.
За кг не съм сигурна колко са в плюс, защото се меря на различни кантари...2-3, предполагам newsm78

Хубав ден!

# 31
  • Мнения: 2 152
Здравейте мами Hug

Вчера си видях пак бебо. Незнам вие какс те, обаче мен вече ме хваща яко нетърпението. Искам най - после да си го родя и да го видя Heart Eyes Колкото повече ми натежава все затова мисля и незнам как ще изтрая до края. Сега навлизам в 6-ия , а още тоолкова ни очаква Crossing ArmsВие така ли сте, искате ли час по скоро да родите Blush

Бебо продължава да си върви с една седмица напред. Измериха ми таза с някакъв пергел и ми казаха, че е тесен към нормален. Като това е само външния таз, доколкото знам вътрешния е още по-тесен. Пуснаха ми и кръв и урина. Доктора искаше да ми провери магнезия. Той обаче не влизал към безплатните и ще трябва да си го платя Crazy

Това е от мен засега. Стига сте се ядосвали с тия свекърви. Нали ви е ясно, че накрая винаги става каквото ние кажем. Защо се тормозите. Игнорирайте ги, все едно не са живи Mr. GreenТака правя аз и хич не им се връзвам. Като знам и сега какво ме очаква с избора на име. Как всеки ще се натиска да кръстим бебо на него...Ама ние с таткото ще си правим каквото си искаме Mr. Green

Лек и щастлив деееен Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 941
Моя слуша братовчетка си, която каза, че ако родя нормално ще родя едно сплескано бебе, а секцио бебетата се раждали много по хубави newsm78.Това беше голяма глупост Sick, направо слушах и не вярвах на очите си #Crazy.Казва ми така:"ЕЕе, само срещу 1 300лв и си раждаш без болки и то хубаво бебе" rotfImbo
Shocked Ми да, то затова 90% от бебета по улиците са сплескани Joy Joy
А за леглото - дървеното определено е по-добро и безопасно и като порасне бебо и започне да се изправя и чекмеджета има, а бе няма спор.

Течение и аз имам, но си купих едни стерилни ръкавици за проверка на влагалищна чистота и РН, и ако има гъбички или други гадове, се променя цвета.
Лек ден   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 152
Майчета, пак съм аз Simple Smile

Сега гледах албумчето ни с коремчетата. Има една нова мама, голяма сладуранка Hug Обаче после гледах на първа страничка на темата ни - няма я включена. Явно не си е давала термина и името... newsm78

Elli, ако четеш, хайде престави се. Коя бременност, за коя дата, момче или момиче е Hug

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Писах, писах и накрая ми се разпадна връзката Twisted Evil
Та на ново....
Добриутро от нас майчета - барбарончета Mr. Green
Тази сутрин като ходих до тоалетната към 06 часа и бебчо явно реши, че е време за ставане и като се разигра...голяма игра. Heart Eyes Погалих му аз къщичката и му казвам, че мама иска още да спи...и то като че ли ме разбра...ама за малко Mr. Green и пак почна. Баща му се смее /нали не е в неговото коремче/ Crazy Но после се аигра и аз пак заспах та до 10 часа къртихме с бебчо.
Мишке давай игнор на тая твоята свеки и говорете с мъжа си, че това е вашето бебе и други нямат работа да се месят.
При нас заваля...пак. Казаха по тв-то, че ще е така до 15.06 и после - здравейте жеги.
И други работи щях да пиша ама забравих ooooh!
Относно килцата...аз бях -7кг. назад а от тях последния месец съм качила 1кг.....незнам как ще ги смятате. Общите кила няма да ги казвам, че ще ви забия като пирончета в кисело мляко Mr. Green
Айде лек ден мамчета и си почивайте повечко Hug

# 35
  • Мнения: 278
Ето ни и нас!

Да взема да се разпиша и аз докато темата е новичка, че вие с тези темпове ще я привършите за 2-3 дена  Grinning Поздравления на Неса за старанието!!

При мен нищо особено, хубавото е, че резултатите от микробиологията са добри. Имах и аз като повечето някакво съмнително течение и исках да го проверя, та се оказа просто нормално засилена секреция... Ама аз нали съм наплашена от разни гъби и т.н., за които се пише нон стоп.

За килограмите съм +5 и аз и вече съм 59, такава цифра никога не бях виждала на кантара и съм доста респектирана  Tired Надявам се поне да се задържа известно време на тези кг, а не да раста непрекъснато  Praynig Напоследък като че ли малко ми е намаля апетита, но не смея да се хваля  Simple Smile

Мише, ама как така мъжа ти ще слуша майка си, а не теб!? Я го слагай на място! Ти ще му раждаш детето, не майка му! Ама че хора....

Спокоен ден ви желая и само хубави емоции!!

# 36
  • Мнения: 1 128
     Добро утро,бременелки!
     Приятен ден ви пожелавам.Имам си един мъж,голям бъзиклия.Нали на последък съм мнооооого разсеяна и все ми се смее.Снощи като си лягаШе ми обяснява как да съм стигнала до спалнята ако и това съм забравила.И като тръгвам да си лягам аз после,що да видя.По стените ми поставил едни лист4ета със стрелки с посока към леглото.Голям сладур,много се смях. Laughing
     За този който ме критикуваШе 4е искам да се изтипосвам на първа страница щото още не съм вдигнала много,ще си поговорим след пет месеца( Grinning).Пък и аз съм назад в седмиците и  стартирах от доста килца.Абе майтап да става.
     Златна,ако си у4ила в Левски със сигурност се знаем.Аз съм един набор пове4е от теб.Като оправиме снимките ще ка4а някоя.

# 37
  • Мнения: 490
Добро утро мамчета!
Момичета благодаря ви за успокоителните думи, ама днес ще се види какво ще правят с нас. Вчера ми направиха изследвания, а след малко отивам на невролог и после доки ще прецени какво да прави с мен и дали ще ме праща в болница. Иначе бебчето е добре, моля се и с мен всичко да е наред и влизането в отделение да се размине.
Вилиан, честита дъщеричка!  bouquet
Целувки на всички и поздрави на коремките.

# 38
  • Мнения: 1 369
Добро утро!
Мише,аз имам едно предложение за твоя мъж- кажи му,че ти държиш на нормалното легло,пъм нема лошо да си имате и едно преносимо-нали от време на време ще ходите натук-натам-все ще влезе в употреба,а и от повече глава не боли..Ама много се опитват да знаят тия мъже, а от цялата бременност нищо не разбират-нито им се гади,нито им тежи,нито стават по 2-3 пъти нощно време до ОО..малко са и тези,които се интересуват и четат какво е добре за бебето и кое не е..после чул недочул бабините деветини...маминка,кака и кой ли не още. Нещо взех да се нервирам,макар,че моя не е от тоя тип-оставил ме е да си правя каквото си искам,че чак понякога се нервирам и искам и той малко акъл да даде...това е,нема угодия:)
Тука тия дни все чета някои от вас разни сладоледи споменават,и да излеза с една оферта за следващата ни проекто-среща,когато и да е тя,можем да я направим в някоя сладкарница-мелбаджийница? Някакви предложения за място?
А пък аз още чакам бебчо да ме ритне...
Лек ден!

# 39
  • Мнения: 2 673
 newsm81Здравейте октомврийски бебочета, аз ви дойдох на гости от ноември.Тук при вас е страшен купон....Ако позволите ще дойда пак

# 40
  • София
  • Мнения: 100
Здравейте и от мен!
Хубава ни е темичката! Даже много! Обаче аз не смогвам да изчета едната и гледам, а , нова  Hug
Не ви писах, защото така се успокоихме, че след амниоцентезата всичко е ОК, че онемях- стоях си в къщи и се кефех. После и феталната морфология от Димитрова показа, че всичко е ОК и т.н. В 22-ра седмица мойто момче за първи път видя бебето на 3D-то и го подгони ентусиазма- пипа ми коремчето, което вече е доста голямо и се радва като малко дете, че усеща и той малките ритници на големия Човек, растящ в мен. Направо е супер, много се кефя от това, че ще ставаме мама и татко. Той вече ме нарича мама-пате.
Сега по същество: д-рката каза, че май ще е момиченце, растем с 1 1/2 седмица напред, качила съм около 8, но не съм сигурна (не се бях мерила 2-години  ooooh!)
Имам и 2 въпроса: 1. Къде в София има 4D и 2. Ако се организира среща за сладолед, може ли и аз да дойда?
Мишка има и сгъваеми кошарки, които имат две нива- горно и долно, това за секциото е много смешно даже и да го мислят: ние всички сме с нормални глави и свекърва ти и братовчедка му и най-вече ти, майката на детето му, но не се карай с него и не се ядосвай, твоята дума в болницата най-вероятно ще тежи повече от неговата! Така че, дерзай и майната им на всички!  Joy Бебчо е най-важен

# 41
  • Мнения: 67
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИ4ЕТА АЗ ПАК ДА ВИ СЕ ОПЛА4А РАЗБОЛЯХ СЕ МНОГО ЛОШО И СЕГА САМ НА ЛЕГЛО С АНТИБИОТИК ОСПЕН-1500МГ И С ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА НАПРАВО САМ СИ КАРАК ТОЗИ МЕСЕЦ ИНА4Е БЕБ4О Е ДОБРЕ ПОНЕ ЗА НЕГО НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ЗАСЕГА,ОХ АИДЕ ОТИВАМ ПАК ДА ЛЯГАМ 4Е МИ Е МНОГО ЛОШО. Cry #Puppy dog newsm45 newsm45 smile3518

# 42
  • София
  • Мнения: 100
Русавелке, много съжалявам, че така ти се е случило, но щом трябва да лежиш, ще!  Ill
Как е времето при вас във Варна? Всяка година идвам при вас на море, а тази година просто ще трябва да пропусна  Cry

# 43
  • София
  • Мнения: 100
Радвам се, че бебето е наред и нищо няма да го засегне!
Лека вечер на теб и на всички мами октмврийки newsm53

# 44
  • Мнения: 1 671
Здравейте майчета!
Днес само четях - едва сега мога да драсна някой ред.
Русавелке, мила, стискам палци бързо да оздравееш!  Praynig
Мише, проблеми с родителите не може да няма - ние сме различни поколения все пак. Моя мъж също искаше да ми правят секцио, но като му обясниха рисковете и как трябва да чакаме 2 години за второ дете ентусиазмът му охладня  Wink . Иначе майка му не ни се меси - е, от време на време няма как - и те искат да дадат съвет и да са съпричастни, но гледам да държиме една златна среда в отношенията - по-здравословно е за едно младо семейство. И аз като Несса имам проблеми с майка ми - Нессе, последния ни бисер е, че не мога да си потупвам корема като ме ритне калпазанина, че ще си предизвикам контракции  Laughing . И се чуваме по 2-3 пъти на ден - да ме проконтролира дали всичко е наред. От време на време се издразвам, ама като се замисля - аз сега направих 24 и не съм гледала дете - а те са отгледали по 2 и с мъжа ми все се смеем, че най-вероятно в техните очи съм като някое голямо бебе, което току виж без да иска им повреди скъпоценното внуче. Така че , Мише, поговори с мъжа ти - нека той те подкрепи - тогава и родителите му ще отстъпят. Разгледайте заедно кошарките и си изберете. Обясни му защо си харесала дървено легло - моя мъж много се повлиява като му обясня защо точно така искам  Wink
Кandry, честито за хубавите резултати. Дано сега вече времето ти тече неусетно и нямаш тревоги до появата на бебо. Честито момиченце!  newsm51
Мира, и на теб - честито мъжле! smile3525
Ако софийските мами се събираме пак идеята за сладолед е страхотна.  smile3501 Аз бих похапнала с голямо удоволствие! Въобще последните дни само спя и ям   chef . А за килограмите - преди да забременея бях 52, после отслабнах до 50 и сега съм 53. И аз като Херка не знам как да ги смятам  newsm78
Аз имах течение и го излекувах преди около месец - само гъбките, бактериите оше си ги имам  Mr. Green . Беше станало много неприятно и все си ходех с "памперси" (т. е. превръзки - мъжа ми така им вика). Гъбки могат да се лекуват след 12-13 седмица, така че не е притеснително да се вземат някакви мерки.
Хайде стига от мен и лека нощ на всички майчета и коремчета!  newsm46

Общи условия

Активация на акаунт