Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...

  • 16 169
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Здравейте моми4ета,
радвам се 4е сте добре.
Несса браво теми4ката е страхотна  bouquet
Мами моля ви за савет много ми е лошо 4увствам се много отпаднала,май сам настинала кажете ми какво мога да пия.МООООООООЛЯ ВИ

# 16
  • Мнения: 1
Здравейте и от нас,
Nessa, поздравления за темичката, страхотно си я направила !!! Нямам много за споделяне и за това не съм писала, но се информирам редовно.  rusavelka, на мен доктора ми каза само панадол, но той е по-скоро при температура, а за отпадналост освен почивка не се сещам друго. Вчера бях много учудена, че за Димитрова всички часове са запазени до края на месеца....записах се при Мазнейкова за 3Д другата седмица и сега се чудя не е ли късно - тогава ще съм края на 22 г.с. Искам да видят органите на бебето, а нали се трупали мазнинки и след 20 г.с било по-сложно  newsm78   

# 17
  • Виена
  • Мнения: 725
Здравейте мамчета Hug
 Брей колко много сте изписали за 2дни,направо едва смогнах да изчета всичко...Че и нова темичка.Много е Готина,браво на Nessa!
 Ние днес бяхме на преглед всичко с бебчо е наред,гледаха органи пуснаха ни да чуем и сърцето,tежи вече 600 грама,дано така си е всичко наред до края.Бъдещата кака от днес е във ваканция и идва с нас и много се кефи и тя на бебока Heart Eyes.Пак ми казаха,че ще е момче,бащата прелива от щастие и гордост,то си му личи...Тука има 3Д и 4Д,ама аз от форума научих за съществуването му и после питах личната лекарка.Тя взе да ми обяснява,че просто било атракция за родителите,всичко се виждало цветно като на телевизор,ама нали съм щяла после достатъчно да си го гледам бебчето на живо.АМа все си мисля,че като се прибера в БГ ще отида аз на такъв видеозон.
 rusavelka направо нз. мисля,че можеш да пиеш само парaцетамол,на мен поне това ми  изписа моята лекарка,за темп.и изстинка.Или детски фервекс мисля...Уф мн.гадно с тия настинки.
Добре Дошли и от мен на новите мамчета Hug
 А за бялото течение и аз имам ту повече ту по малко.Бяха ми излязли и гадни гъбички smile3516,но ги излекувахме.
  Лека вечер ви пожелавам  love001
 

# 18
  • Мнения: 1 369
Добра вечер на всички!
Много хубави бебенца си ни сложила на всички,Неса. Много е сладко оформлението на темичката,БРАВООО! newsm10 newsm10 newsm10
 Аз малко да се пооплача. В неделя нали бях кръстница-между другото,много мерси на всички,които преди време ми дадоха идеи за подаръци. Та времето в неделя беше отврат,а аз нямах голям избор за облеклото,само една рокля ми става все още и е по-официална. Та явно здраво ме е надухало и на сутринта бях цялата схваната. И от вчера дебна мъжа ми да ме разтрива,а него все го няма-пуста му работа-снощи се е прибрал в 2ч посред нощ,а и днес още го няма.Ще си остана схваната явно...или ще ми мине от само себе си...Лошото е,че като кихам ужасно ме боли гърба newsm45
Иначе кръщането мина много добре,малката принцеса се държа чудесно, само малко поплака,когато дядо поп я помазваше...
 Кала,мерси,че написа това за контракциите. Другата седмица се надявам да стигна и аз до училището,по-специално на лекцията в четвъртък,че ми е по-интересна. Надявам се да се видим тогава с другите "ученички"Simple Smile
Поздрав от моето коремче на вашите preggo

# 19
  • Мнения: 518
най-сетне да се включа и аз като хората в новата темичка !
несса,чудесна е  smile3501!момичета ,всеки път много се забавлявам -все се чудя  newsm78какви ли хубавини сте сътворили и винаги има нещо ново и оригинално newsm10!

аз да се оплача от себе си-така преядох вчера-думи нямам,а сега едни киселиниии....бяхме на ЧРД в един арменски ресторант и опитах поне 15-16типични техни ястия eat ,от вкусни по-вкусни.уж по малко,уж само да опитам,ама почти от всичко повторих-ясно е -вече съм фен!изкушавам се да ви изброя какво имаше на масата,но хайде от мен да мине,няма да ви дразня!само малко #Silly-козе сирене въвформа на спагети,сладко от цели млади орехчета,заедно със зелената обвивка и черупката и пилешко,свинско,телишко и агнешко,приготвени по 10 различни начина. и сега ,като пиша си примлясквам сладичко.
това добре,но си легнахме чак в 3 и 30 часа и сутринта задрямвах дори докато вземах душ!даааа, бях придобила вид на страстен любител на чашката- Drunk Wine Glassлеко залитащта и посърнала ама ухилена като ряпа!

вилиан,честито момиченце!!!ти поне можеш да си сигурна,че относно пола няма да има изненади!много,много прегръдки за теб и бебка! sling

мира,честито момченце sling!много се радвам,че се радваш-така да е и занапред!

русавелка,момичетата са ти писали,аз мога само да повторя-вс.,което е парацетамол и евентуално витамини.другото си го знаеш-чайчета,мед,повече почивка.ако някой проблем се задълбочи,например хрема или кашлица,само кажи -ще изровя от бележника какво ми е препоръчал моят гинеколог!

# 20
  • Мнения: 2 015
Момичета здравейте smile3525!
Аз влизам тук само, за да Ви се оплаквам, но моля да ме изтърпите cry.Сега проблема ми е, че се опитвам да убедя татито да си купуваме дървено легло, а не преносимо bash!Той неще и да чуе, а и свекървата го навива за преносимо, което още повее ме вбесява box.Яд ме е, защото вместо да ме питат какво най ми харесва и ще ми върши работа, те напротив го правят на инат и казват, че няма да е това което искам аз Rage.Моя слуша братовчетка си, която каза, че ако родя нормално ще родя едно сплескано бебе, а секцио бебетата се раждали много по хубави newsm78.Това беше голяма глупост Sick, направо слушах и не вярвах на очите си #Crazy.Казва ми така:"ЕЕе, само срещу 1 300лв и си раждаш без болки и то хубаво бебе" rotfImbo.Кажете как да не обръщам внимание на такива глупави изказвания и да накарам мъжо да си купим дървено легло newsm78?

# 21
  • Мнения: 1 128
     action032  МиШе,непукизъм му е майката,мило.Всеки може да си има мнение и да го казва,няма ниШто лоШо в това.Важното е да не се ядосваШ,не го взимай на сърце.А ако мислиШ 4е мъжлето е от тези дето взимат реШения без мнението на жена си направо говори с него да не си прави тези илиузий. newsm25
     Златна,ако си от месните ботевградки,със сигурност се знаем.То само с две основни у4илиШта вси4ки се познаваме.  Hands ThumbsupМмого поздрави на родните земи.

# 22
  • Мнения: 382
Мише, много ти съчувствам! Вземи и му дай на твоя мъж една книга за бременни и да прочете статиите в БГ-Мамма! Аз пък такава безумна теория не съм чувала! Били по-хубави, да ве да! Поредната българска мъдрост! Да ме извините, ама ми е пресен разговор с разни подобни твърдения, дето ме изкарват от равновесие! Всички са си хубави, а дори и при нормално раждане да се получи леко подуване по темето, то се оправя! А за грижите дето ти може да ги имаш заради секциото после? А за преносимото легло - кой ще го слага това бебе в леглото - аз тия дето съм ги виждала, матрака му стои на самото дъно? Да не си с железен кръст?!

По тоя случай и аз да се оплача - заплаших майка ми, че докато родя, няма да й се обадя, 'щото ме подлудява с какви ли не бабини деветини! Ма къде да съм се не хващала като се изплаша, ама кой да не съм гледала, ама разбирате ли месо да съм яла, че бебето щяло да бъде глупаво! Да не сме купували нищо докато не се роди (аз по тоя случай му купих чорапки в събота!), уф вече забравих какво още беше...

Наш тате някой като му даде съвет (като майка му например), той прави абсолютно обратното. То не, че винаги е хубаво, 'щото и на мен ми излиза с тоя номер... Магаре! Ама аз да се оплача, на тема пазар за бебето хич не се включва с мнение, само казва "Ама хайде купи, защо се чудиш?". Ми чудя се, 'щото искам да обсъдя! И 'щото е рано, при което той скача и почва да зяе, че с това суеверие само съм си усложнявала живота. Е не от суеверие пък!

П.П. Пък аз страдам, че ще си спим без тате тая нощ! Зачезна командировка и си нямаме какво да си гушкаме, само гадната възглавница!

# 23
  • Мнения: 1 128
Искате ли да водим статистика на килцата на първа страница? Аз съм плиус 1,5  в 18 седмица.

# 24
  • Мнения: 518
ами да,фрики,като си само+1.5кг. е много лесно да се изтипосаш на 1ва страничка Joy!
на мен вече кантара ми е враг и го не поглеждам дори.ще се меря чак като дойде ред за консултация.
но не се и стеснявам да обявавам килограмите си-те и без туй се забелязват от далече  261uu
 ppp  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye  Wink

# 25
  • Виена
  • Мнения: 725
ами да,фрики,като си само+1.5кг. е много лесно да се изтипосаш на 1ва страничка Joy!
 newsm62Аз вече отивам към +6,ама на кълки не съм мръднала още и милиметър,ама то време кооолкото искаш де.Струват ми се много тия 6кг,ама...няма как,после ще има много спорт и диетки.Аз имам степер и подскачам по 30 мин.на ден,ама скоро ще спирам,че ми понатежава вече тумбачето yes
     Hug bye

# 26
Поздравления и от мен за веселата темичка и доброто оформление Peace.
Бързам да ви се похваля и аз от 3d-при доки Мазнеикова , бебчо със сигурност каза че ще е момченце и аз много съм happy освен това му прегледа всички органи както и тоновете на сърчицето и каза че е много добре. smile3521
Също така ни даде снимки и видео на бебчо и сега имаме  възможност постоянно да си го гледкаме.
Много съм въудошевена и пожелавам на всички мами хубави и здрави бебчета newsm07 newsm44

I az taka (pak tam). Moze i da sme se zasekli pred kabineta. Moeto momchence obache beshe  mnogo sramezliwo tozi pyt - stoeshe s grub i si krieshe liceto. I sega imam zapis na ryka i uho  Sad
Nishto de, vaznoto e, che e dobre. 

# 27
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Добро утро момичета!
Новата темичка е страхотно красива, миличка и веселка! Hug
Пожелавам Ви един страхотно субав слънчев ден, изпълнен с разходки, много сладолед smile3502 и глезотийки с любимите Ви хора!
Аз утре съм на консултация и с нетърпение очаквам да ми кажат пола ..... пожелайте ми мъж  smile3525, Вие сте по-напред от мен и вече знаете повечето .... аз не знам защо така с нетърпение очаквам новината, имам чувството, че после ще се чувствам по-добре като знам!
Ако ще броим килограми, аз съм + 5 засега! Множко са, но до края нали е позволено до 12, така че да кажем имам още как да трупкам .... после ще му мисля newsm39
friki дай да разменим някоя снимка, 100 % се знаем, града е малък coolcool
Цунки на всички !!!


# 28
Добро утро! newsm76

Русавелке, лежане и спане му е майката на настинката, така организмът се възстановява по-бързо, сваля се температура /като се изпотиш/ и времето минава по-бързо. Освен това -Стеримар или Алергол на д-р Тайс за носа, витамин Ц, грейпфрути, лимони, чай от липа с мед, разтривки, компрес на гърлото, ако те боли и имаш кашлица. За по-тежки случаи-Биопарокс. Също така последния път много ми помогнаха Оксцилококцинум и Стодал-сироп за кашлица. Така че не се май, а действай! Даже за начални симптоми бих те посъветвала веднага да си вземеш Оксцилококцинум-а.
Мира, честито за мъжлето!
За килцата, като си купя свестен кантар, ще се включа. Стария вече го счупих!!!
Мише, не знам какво да ти кажа - според мен постави ултиматум на мъжа ти - или дървено легло, или само той ще го слага и вади от подвижното или пък бебето ще спи при теб, а той на подвижното Laughing. А за секциото - направо го води при АГ-то и хубавичко да му разяснят, ако може и нагледно  Twisted Evil какви са рисковете за майката и как стои въпроса с възстановяването, кърменето и т.н. И му кажи, че бебето ще е хубаво, ако той го е направил такова  Mr. Green Хайде стига, че много се разпалих!

# 29
Добро утро момичета,

браво Nessa,темичката е чудно оформена .Много сладка.
Мише,а ти да вземеш да си стегнеш мъжа,то и нашето свеки се опитва само да прокарва мнения и идеи,но добре че моята половинка не я слуша за нищо.Всичко си обсъждаме заедно,а тя понеже си няма работа и цял ден стои,та прелива от идеи кое как да се направи.
И аз да не остана по назад да се оплача,настинчицата днес ме мори още повече и не мога да дишам нормално.Ама явно ще си я търпя.Така ,че бъдете внимателни и се пазете.
Хайде пловдивски мами ,кога ще се видим. newsm78
А за килограмчетата,последния път бях +3,но сигурно вече не са ми актуални,макар че коремчето ми е едно такова-мъничко,даже се притеснявам защо бебо не расте,вече сме в крач на 5 месец.
Бъдете здрави и целувки по коремчетата.  love001

Общи условия

Активация на акаунт