Домакини 66/ Чест е не да попаднеш в рая, а да те изгонят от ада

  • 56 234
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 826
Благодаря ви за поздравите момичета.Heart Eyes
Смърфи важното е че знаеш езика,а падежите...Кафето е важно.Хич не ми се мисли как се справяте с тоя багаж и тия полети...
Фло в това хубаво време е само за разходки.Успешен семестър.
Калинка нищо  ,важното е да има прическа пък косата после на къде ще е .Днес без кола дано се оправиш и да пишеш после за резултата.
Мария да е жив и здрав младеж,много късмет и щастие му желая.
Аз днес подхванах задачите -първо колата на преглед и все излиза по нещо после за ремонт.От там до сервиза,ама хубаво че беше дребно нещо ,та го запушиха.Grinning демек оправиха на бързо.После понеже бяхме в тоя район си накупихме сладкиши-тулубмички,кадаиф  и едни пастички.CakeStuck Out Tongue Winking Eye
Следобяд за рецепти при личната и сега сядам да плета .Ето това сътворих снощи и днес напълних та сглобих.Обаче понеже ще се плете  двойна преждата,ще имам мама и бебе лисиче.
Скрит текст:

# 436
  • Мнения: 11 625
Добро утро!
Писе страхотно лисиче!!!
Мамографията я минах за отрицателно време - най ми е кеф да ми кажат "готово - резултатите до 2 седмици по пощата" Laughing защото кажат ли "трябва да снимаме още няколко позиции"..... Та - всичко е ок, а и вече ще ходя на година, а не на 6м както до сега.
Днес трябва да отида до хигиениста да ми почисти зъбите, а утре - при гинеколога да довърши полипа.....
Кафе обожавам - естествено с годините намалих дневното количество Laughing Запасила съм се с термоси различни големини за да си нося от къщи като излизам за по-дълго. Извън пия чай, че с кафето нямат разлика LaughingLaughingLaughing Добре, че по магазините има огромно разнообразие на пакетирано кафе, а и се преборих с мм за класическа кафе-машина, а не с капсули. Иначе и джезвето влиза в употреба - харесвам турско кафе. Вчера дружката ми донесе кафе и халва /те са от англичаните емигранти - живеят в Турция Laughing /
Усмихнат ден ви желая!

# 437
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Калинче, страхотна новина, браво Hug
Писе, много е хубаво

Днес рано рано сложих да сготвя, много съм вредна (както казва Фло, според Бразнишкия университет)
Да идвате на отчет, че да не пиша отсъствия! Вио, за теб най-много се отнася. За Джейми, Мими и останалите също.
Освен Люската и Хортензия много ми липсва

# 438
  • София
  • Мнения: 8 390
Привет! Да се разпиша в присъствената книга, че МА КО не си поплюва. Ще размаха показалец ( в случая бухалка )и ще стане страшно Mr. Green fight
ЛЕЙДИ, Hug Супер си, браво за резултата!!!
ПИСЕНЦЕ, това мама Лисана ли е или малкото лисиче? Което и да е-много е хубавко! Радвам се на произведенията в групата. Та те са уникати! Почти няма две еднакви.  thumbsup Имам желание да оплета и аз нещо, но да видим кога ще намеря време. В момента щерката е тук. Дошла е на медицински туризъм, та работим по нея всичките налични зъболекари в семейството-един лекува, друг вади, трети сАди. Готвя по нейна заявка-да я поглезя малко докато е при мен. След като си замине мисля, че ще мога да оплета нещичко. knit
Време ми е да се понасям към Университета, останете си със здраве! Hug
А къде изчезна Марчева? newsm78 И при бабите е така-едни идват, други си отиват, но имаме няколко ветеранки, още от създаването на темата-преди 11 години!

# 439
  • Мнения: 39 409
Добрютрю!

# 440
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро да е!

Мария, какво стана с твоя проблем в крайна сметка?
Фло, бързо да мине при дъщеря ти

Като никога бях решила предварително какво ще готвя днес. Минах през магазина като оставих шефа, натоварих се подобаващо и докато стигна до  нас ми дойде друг акъл. Нямах си работа, та взех тиквички, че ми хрумна да правя кюфтета. Та отивам да стържа, че цял ден ще се мотам с този сръткавеж

Гушки на всички и хубав ден Hug

# 441
  • Мнения: 1 826
Добро утро от мен.Изпих кафето и събирам малко багаж и беж на разходка.
Втори ден е облачно ,ама поне топло.
Ма ко ти хубаво кюфтета ама като си представя колко работа е .Защо не ги изпечеш,стават същите ама с тази разлика ,че по -бързо е.
Вчера отскочихме до село при мама,взех си пак продукти ,ние занесохме поръчките и се прибрахме.Днес от ново на път и така цяла седмица не сме се спрели.
Фло това е бебе лисиче,а мама е изплетена, ама снощи ме домързя да я зашия и напълня.Grinning Ама понеже следващата година е годината на прасето,та такова заплетох.
Приятни почивни дни момичета.

# 442
  • Мнения: 39 409
Ма ко, моя проблем ниско долу в центъра май е решен, но в дясно все още боли и след малко ще отида пак до личната. Да ми стискате палци!

# 443
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Стискам палци, всичко да е наред Hug

Настъргах тиквичките, и май ще послушам Писето, че съм се унесла с количеството

# 444
  • Мнения: 39 409
За сега се сдобих само с направление.

# 445
  • Мнения: 11 625
Добро утро!
Днес е Петков ден - време е за приключване със земеделската работа!
Аз да се похваля, че съм ремонтирана Laughing Доктора ме увери, че вече всичко е изрязано, хистологията ще си я получа по пощата/значи няма нищо притеснително/. С излизането ми от критическата до новото влизане се бях сдобила и с голяма киста на яйчника, но след новото лекарство кистата се е стопила и проблема се е решил сам. Та вече гинеколога ме свали от наблюдение и ме прехвърли на лл Laughing Ама много се кефя на събуждането от анестезия - някакъв глас ме пита кафе, чай или сок Laughing Докато чуя "кафе" и очите ми се отварят LaughingLaughingLaughing Междувременно пристигна по пощата и резултата от мамографията - всичко е нормално, следващата след година/до сега беше на 6м./
Писе добре че подсети за годината на прасето Kissing Heart Имам една колона точна срещу входната врата и там си слагам в рамка гобленче със символа на годината - време ми е да си потърся схема, че то трябва и да си го "изфъкам".
Мария дано се реши бързо проблема ти!
Фло глези щерката - както се вижда и за теб е удоволствие Kissing Heart
Мако аз не обичам тиквички и съм много щастлива, че и мм не ги долюбва. Мнооого рядко пържа една тиквичка, заливам с мляко и чесън за салата.
Имам килограм микс от горски гъби и ще правя гъби с ориз, имам купчина униформи за гладене....
Усмихнат ден ви желая!
 

# 446
  • Мнения: 39 409
Добро утро! Ако някой празнува на днешния ден- да се чувства поздравен.
Лейди, радвам се, че всичко е зад гърба ти. Ама нещо не схванах. Нали полип махаше миналия месец. Каква е сега тая киста? Тя не можа ли да се махне заедно с полипа? Или най- вероятно аз нещо не съм разбрала....

# 447
  • Мнения: 11 625
Добро утро!
Мария
Скрит текст:
полипа беше огромен и не стана да се премахне на веднъж. Има ограничение във времето и количеството течност за една операция/ендоскопска/ - ако се надхвърли има усложнения, за това го махаха на два етапа. Кистата се видя на ехо, но както и полипа, така и тя са хормонални - само дето полипа е от "стопирането" на хормоните, а кистата е от възстановяването.... Сега вече 3 месеца съм пак в предизвикана критическа и тя се е свила значително и няма нужда да се оперира.... Абе стигне ли се до намеса в природата все се наблюдават аномалии Laughing При мен нищо не е изненадващо - това са страничните ефекти /не са задължителни за всеки/ от хормоналното подтискане за да се предотврати рецидив на осмокракия.
Нас пак ни удари някаква опашка на ураган - тъкмо бях събрала листата от градината, сега пак е покрита с 10см листа Laughing Направо се учудих как през тези дървета е прелетяла и кацнала в двора и една детска палатко-къщичка. Никаква идея нямам на кого е, че в диапазон от 2км няма къща с деца.... Иначе Т е 24гр - направо си е лято.
За днес ще правя кюфтета, картофки и таратор. Да минава и тази седмица, че другата Кратун е ваканция и поне за неговата кутия за обяд няма да мисля.
Успешна седмица ви желая!

# 448
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Калинче, щях да те питам как е положението при вас, след поредната буря.
А палатката може да не е на дете, а някой да е ядосал жена си и тя да го е изнесла. Детска, недетска може да е единственото с което е разполагал JoyJoy
Аз сутринта намерих телефон пред блока. Едва намерих собственика да го върна. Заспал народ

Дограмата трябва да е готова днес, аз още не съм ориентирана кога ще се слага, къде да разчиствам, че май ще стои у нас известно време преди да се монтира. Абе както винаги нищо не знам и съм на полусъединител.
Отивам да пазарувам, че мъжа ми утре има рожден ден, а излиза много рано и почерпката за колегите ще я вземе направо от вкъщи
Хубав ден на всички Hug

# 449
  • Мнения: 39 409
Добра седмица ви пожелавам!
Лейди, благодаря за разясненията. От полза са ми. Hug
Аз също си отглеждам един полип, но си мислех, че махането не е ендоскопски (защото имах такава операция за премахване на сраствания от предходни раждания със секцио, но полипа си го бяха оставили). Та...проучих и разбрах, че се маха под пълна упойка и се правило нещо като кюртаж.....И се запитах защо при теб нещата са различно направени. Живи и здрави в края на другия месец съм на контролен преглед и ще разпитам.

Ма ко, какво по- хубаво нещо от една дограма разположена в средата на хола?

Общи условия

Активация на акаунт