Отговори
# 495
  • Мнения: 2 503
Айре Hug , клипчето отново е страхотно! Благодаря ти. Kissing Heart
С Барбара са добър тандем , още  една късметлийка , работила с Къванч. Осъзнавам , че всяка трета дума , която използвам е или страхотно , или прекрасно , но какво друго да кажа като всичко свързано с Къванч е такова. Аз не мога да му открия недостатък и преди съм го казвала. Всяка една снимка , всяко едно видео с него е красиво. Heart Eyes

Много добре го е казал!




"Благодарение на турските сериали...мостовете м/у различните култури стават по-силни"


Фенче Hug , права си да искаш. И аз искам , но не знам как ще смогвам. Сега съм добре , свободна съм , имам време в излишък. Но от края на месеца няма да е така , а искам да не изпусна нищо. Joy
Но има ли желание има и начин.

Феновете са много креативни.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 17:08 от Irinak

# 496
  • Мнения: 18 583
Ире  Heart Eyes да, стига да имаш желание, намираш и начин Peace
Ами и аз съм като теб, но каква друга дума да използвам за сапфира, като наистина е страхотен, прекрасен във всичко Laughing Heart Eyes

феновете са го направили идеално  Peace Нямаше човешка емоция, която да не показа в ролята на  Джесур  Heart Eyes И най-удивителното е, че всяка беше изиграна прекрасно, без преиграване или фалш, вярваш му безпрекословно Peace






И Туба ще ти хареса, ролята на Сюхан и лепна направо, бяха невероятен тандем и много красива двойка Heart Eyes


Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 17:06 от queen_fenka

# 497
  • Мнения: 2 503
Фенче Hug , наистина нямам търпение да почва вече ДК.

От сериите , които изгледах онлайн , бях впечатлена. Прекрасен Къванч , Башак също си разбира от работата. Отново сериалът ще ни държи под напрежение - интриги и заговори още от първата серия , благодарение на снахата на Сюхан ( не запомних името и ). Бащата изглежда много суров, няма шест-пет. Слабохарактерен ми се стори брата на Сюхан.

За двойката Сюхан- Джесур - харесва ми. Пасват си , той светъл , тя тъмна. Изглежда сякаш се допълват като мляко и кафе. Heart Eyes
Аз я харесвам Туба. "Под липите" е страхотен сериал , още тогава я забелязах. Хареса ми тогава с Бюлент Инал , но сега с нашето момче са страшни. Гледала съм и " Огнено сърце" - също прекрасен сериал. И с Джансел я харесах , но както казах , Къванч е най. Heart Eyes
Малко трудно свикнах с тази нейна прическа , но пак си е красавица.


# 498
  • Мнения: 18 583
Ире  Hug а аз пък обратното - именно с тази прическа в началните епизоди я харесах Туба , преди да играе с Киво никога не ме е интересувала. Страшно и отива къса коса, изглежда много секси, с интелигентно, модерно излъчване и най-важното - пасваше страшно много на образа и. С дълга ми е някак обикновена, като всички останали, нищо, че има разкошна коса.  Жалко, че отново взе да я пуска да расте към средата на сериала ...


Башак обличаше Джес много яко, ще видиш  Peace Ама той каквото и да облече все е готин, дори и с обикновена фанелка и дънки, та не и е трудно  Laughing


# 499
  • Мнения: 2 503
Фенче 😘, съгласна съм -  с каквото и да е облечен , пак ще изглежда прекрасно.
На мен много ми харесва с къса коса. Винаги са ми харесвали мъжете с къси коси.
А за Туба  аз не знам защо свикнах трудно, може би защото съм я гледала винаги с коси до кръста. 😀

Много ми хареса , когато играеше Бехлюл и си подстрига дългата коса. Божествен. 😍


Да не говорим за КСШ.


А тук просто нямам думи.

# 500
  • Мнения: 8 486
Привет! Hug Hug Hug



Благодаря за споделеното.  bouquet Радвам се, че все пак ще има сериал и искам вече подробности.  Party Много ще е хубаво партньорката да е Джансу. Wink Praynig

# 501
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 656
Здравейте, аз също нямам търпение да започне "Дръзки и красиви" ( с другото заглавие не мога да свикна). Вече изгледах няколко епизода със субтитри и ме грабна. Екшън още в първите минути.



Туба съм я гледала в "Гордата Аси". Спомням си, че майка ми много я харесваше, както и сериала, но аз така и не се захласнах. Като Сюхан е много сладка. И двамата с Къванч са такива чаровници, че щеш не щеш ще ги гледаш. Heart Eyes



# 502
  • Мнения: 18 661
Снеже Hug, ще имаме подробности...надявам се до края на септ.
а дано пък тоя път имаме консенсус и по отношение на ГлГ-я Wink Laughing

Силвичка Hug...готини гифчета! и ние си го чакаме утре Джеско в ефира на бтв!! Wink

Ире Hug, наистина, когато човек има желание намира и начин Wink
а ти недей да заглеждаш повече нови сериали Joy
Къванч го обожавам с дългата коса на Бехл Heart Eyes


и аз си харесах Туба, в Под липите Peace

Фенче Heart Eyes, споделям мнението ти за косата на Туба Peace
обаче съм 99% сигурна, че Киво не е в Лондон...може би се готви за новата роля, може да се крие по тази причина.... Thinking

за Ютуб гледане>>




Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 20:54 от Airra

# 503
  • Мнения: 18 583
Ире  Hug Къванч си го харесвам всякак, на него му отива с всякаква прическа, защото има идеално правилни черти и разкошна коса, но с дълга го обожавам Heart Eyes Не съм виждала толкова да му отива на мъж дълга коса, както на Киво. Особено като Бехлюл

и Мехмет

Дано с някаква такава прическа бъде в новия сериал, супер ще е  Peace Не, че и със съвсем къса ще го върна  hahaha

още едно старо интервю с Киво за Кузей
Цитат


Съвсем скоро зрителите на bTV ще могат да проследят втория сезон на „Север Юг”. Ето няколко любопитни неща за Къванч Татлъту, който е в ролята на Кузей.

Много твои почитателки се питат как се поддържаш в толкова добра форма...
Със спорт. Също така, спазвам хранителен режим.

А колко килограма тежиш?
Последният път, когато се мерих, бях около 76 килограма. Ако се чудите за зодията, Скорпион съм. Често ме питат в интернет. Хората се интересуват от доста необичайни неща.

Какво обичаш да похапваш?
Имаш предвид обикновено, когато не съм на диета, нали? Обичам равиоли, кремсупа от извара, домати и брашно, сарми, кебап и зеленчукова чорба.

Вярно ли е, че по време на снимките на „Север Юг” си имал само един ден почивка седмично?
Да. Но не само аз, а и целият екип. Снимките бяха изтощителни, но вървяха много добре, беше изключително приятно на снимачната площадка.

Коя е любимата ти роля до момента?
Всяка роля ми допада, но на първо място е Кузей.


Повече от Бехлюл в „Забраненият плод” ли?
Определено! Бехлюл не беше със силен характер. Докато Кузей има характер, има отношение към живота. Харесва ми този аспект на героя ми. Кузей влиза в затвора невинен, на мястото на брат си. Когато излиза, се оказва, че миналото го преследва. Криминалното му досие му пречи във всяко отношение. Според мен това е много драматична история.

Защо те набеждават, че не обичаш да даваш интервюта?
Всъщност аз съм много социален човек и обичам интервютата. Но понякога непрекъснато повтарящите се въпроси ме отегчават много.

В „Север Юг” героят ти често се бие. Колко време отнема подготовката на грима за едно подуто око например?
Около час, понякога малко повече.

От какво се интересуват почитателите ти в социалните мрежи, освен от зодията ти?
От музиката, която слушам, от любовните ми връзки, от здравето ми... Образно казано, от всичко.

Вярно ли е, че кучето ти често присъства на снимките на сериалите ти?
Да. Имам много красив голям черен доберман. Казва се Парс. Винаги сме гледали животни у нас. Обичам кучетата. Парс е много добродушен, затова го взимам на снимачната площадка. По време на снимките винаги седи послушно.
Снеже  Hug и ние искаме, дано скоро научим кога, какво, че не остана ... То хубаво, ама Джансу нещо се помайва, да видим  newsm78 Ако е тя, най-после и на теб да ти хареса партньорка на патрона  Peace
И аз я предпочитам пред другите, дето ни се предлагаха  Laughing

Силве  Hug така е, страхотни сладури са, няма как да не ги гледа човек  Peace Ние го гледахме и онлайн и със субтитри, но отново го чакаме с нетърпение . Още един ден ...

Благодаря за хубавите гифчета!  bouquet
Айре  Heart Eyes за Бехлюл  thumbsup Може и да не е в Лондон, да. Ще видим, има време до края на месеца, все ще се покаже. Освен ако нарочно не се покрива, да му пораснат баките малко  hahaha
А сега ви пожелавам приятно гледане на Север Юг!  Hug

# 504
  • Мнения: 2 503
Айре 🤗  , няма да се хвърлям на много сериали. По - добре малко, но да им се наслаждавам и разбирам , както си трябва.
Мерси за видеото-прекрасно! 😍

Фенче🤗 , и аз си го харесвам всякак. Просто с къса коса ми е слабост, не знам защо. 😊  Леле , снимката на Мехмет е 😍😍😍.
Ооо, интервюто е прекрасно. Тук сериозно си заявява любимата роля. Толкова добре го каза за Бехлюл , много слабохарактерен. Гледам отново ЗП и съм доста “навътре “ с героя му.
Но това отново показва колко голям е Къванч , че не избира само прекрасните , доблестни  мъже , а избира да изобрази слабохарактерни като Бехлюл, например.
Къванч  е голям!!! 😍😍😍

# 505
  • Мнения: 18 661
Фенче Heart Eyes мерси за новата находка, утре ще я чета Peace
ама много интервюта излязоха от старите теми Laughing
патрона може и нарочно да се покрива или пък прекарва часове във фитнес зала newsm78 Crazy
и да гледа да му пораснат баките Naughty Joy Joy

Ире Hug, ти всъщност гледала ли си предишния игрален филм на Киво-"Сънят на пеперудата"?
ако не си- давай Peace
докато не са ти започнали ангажиментите Wink
тук:
https://www.vbox7.com/play:5b844f43f6

а Киво изглежда така..../за ролята е отслабнал с 20 кг Peace/









лека от мен Hug



Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 23:11 от Airra

# 506
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 656
Добро утро Coffee



Пожелавам Ви прекрасен ден изпълнен с много усмивки и приятно гледане довечера Hug

# 507
  • Мнения: 4 642



          Здравейте, захарчета1


         Цари въодушевление в темата. Едно старо интервю на Къванч, където той категорично посочва своя любим герой - Кузей! И на мен той ми е любимиет герой! И сериал - един от любимите, по принцип. Не само от неговите. Но  не мога да гледам по безброй пъти. И за Бехлюл се изказва с едно, единствено определение, но красноречиво ясно. Което не попречи да го изиграе блестящо. Това е добрият актьор - може да изиграе всичко. А и трябва да може.

         Фенче, за Тубата!

         
Цитат
Страшно и отива къса коса, изглежда много секси, с интелигентно, модерно излъчване и най-важното - пасваше страшно много на образа и. С дълга ми е някак обикновена, като всички останали, нищо, че има разкошна коса.  Жалко, че отново взе да я пуска да расте към средата на сериала ...

        Разисквали сме този въпрос по време на он-лайн гледането. Точно така си е. Въпреки прекрасната й коса, наистина, с къса тотално се променя към много по-добра визия. Точно както си я описала. Затова те цитирам.

       Хубав вторник!


       


       А нашият патрон, където и да е, ми се струва, че вече се готви за нещо ново!


       

       

       

# 508
  • Мнения: 18 583
Добро утро!  Hug Вторник е  newsm44



Силвичка  Hug wavey благодаря!  bouquet Да, довечера ще се насладим на първата среща с нашите сладури и по телевизията , доживяхме , бе  Laughing Половината свят го изгледа преди нас, но и това е нещо  Peace
Орсич  Hug благодаря ти! bouquet

Мдаа ... отново ни предстои среща с нов герой на Киво, много съм хепи  Wink Дано скоро стане ясно кога, къде, какво ... и най-важното - с кого  Laughing Феновете вече започнаха с колажите  Laughing

Само като си спомня в само един образ колко трансформации постига Киво, още ме е яд на онази статия  Laughing

Ей, за това не пропускам с Къванч нито един негов проект от толкова години., защото е голям, както казва Ирето  Hug
Айре  Heart Eyes ами излизат, мило. Малко ли години го следим ?
Хубав вторник ви пожелавам!  bouquet

# 509
  • Мнения: 18 661
Привет Hug
кафето ми е Джесюрско Wink


Силвичка Hug
Орси Hug
Фенче Heart Eyes
мен нещо ентусиазма ми го няма Blush
ама ще дойде, като видя Джес на екрана довечера Joy
но определено повече се вълнувам от новия сериал
много ми харесва факта, че сценария е писан преди 1 година Peace т.е, че е завършен, няма да се пише на парче newsm78
но ме притеснява това, че евентуално Сблъсък ще започне последен в четвъртък Confused Confused

готин колаж от Мила







Общи условия

Активация на акаунт