Отговори
# 510
  • Мнения: 2 503
Здравейте , прекрасни!

Благодаря на всички за споделеното! 🤗🤗🤗

Айре 🤗, не съм го гледала , но днес ще го направя.
Уау, свалил е 20 кг. 😲 За миг се учудих , но после ми мина , все пак това е Къванч. Нима има нещо , което не може да направи?! 🙂

За “ Схватката” аз съм много обнадеждена. Очаквам да е много силен проект. Режисьорът ми вдъхва доверие. Той беше режисьор и на Ичерде , а за него мога да кажа само хубави неща. 😍
Щом и сценарият е цял и написан отдавна , съгласна съм с Айрето , че има значение и така ще е по- добре.
Джансу да не му мисли много, много , ами да се включва. 😉

В поста ми няма нищо относно СЮ, защото се налага да гледам повторението през деня. 😀

Обаче ДК ще го дават само един час. Ей тва разкъсване на оригиналните серии много пречи да се види и разбере цялостта. Но каквото такова.

Да се върнем малко назад. 😍

# 511
  • Мнения: 18 552
Айре  Heart Eyes ммм ... благодаря за Джесюрското кафенце!  bouquet
Еее, що така ти го няма ентусиазма, доста си го почакахме  Laughing
И мен повече ме вълнува новия сериал, естествено, но ми е домъчняло и за ДК  Wink
 Laughing

Сценариите би трябвало всички да се пишат предварително, иначе какво четат актьорите, за да решат дали им харесва това, което им се предлага  newsm78  Важното е после, след като видят рейтинга да не променят нищо на коленце, както ми се струва, че най-често правят ooooh! Стига да е наистина толкова хубав сценария, колкото се твърди, не ме притеснява особено това, че ще започне последен. Нали е в четвъртък, не в деня, когато дават Чукура, тогава щях да се притесня сериозно  Mr. Green Дано имат късмет  Praynig Praynig Praynig
Хубав е колажа на Мила, ама ако може Махир да е без брада този път  hahaha Честно, казано, омръзна ми, колкото и да му отива.


Ире  Hug wavey Не само разкъсването на серията, също честите реклами, а и дублажа най-вече съсипват сериалите, но и на това да сме доволни  Laughing
Приятно гледане на СП  bouquet Тежък, но невероятен филм. Ще ми е интересно какво ще кажеш за играта на Киво в него  Peace
Ммм ... сладък и много младичък Мехмет, благодаря!  Heart Eyes bouquet
До довечера, пред телевизорите! Wink  Hug

# 512
  • Мнения: 2 503
Фенче 😘 , благодаря за споделеното.
Днес ще имам истински маратон- след малко почвам СЮ, после СП и накрая ДК.
Така да си го нареди човек , нали? 😀

Разбира се , ще споделя мненето си за СП. Нямам идея какво ще видя в този филм и ми стана много любопитно вече.

Днес докато бях в темата за БуФчетата , си мислех , че много бих искала да видя Къванч  в ролята на султан. Тази мисъл дойде толкова случайно , но така се загнезди в съзнанието ми. 😀 Но не вярвам , че ще стане де , но все пак мечтите са безплатни!

# 513
  • Мнения: 18 620

Сценариите би трябвало всички да се пишат предварително, иначе какво четат актьорите, за да решат дали им харесва това, което им се предлага  newsm78  Нали е в четвъртък, не в деня, когато дават Чукура, тогава щях да се притесня сериозно  Mr. Green Дано имат късмет  Praynig Praynig Praynig
Хубав е колажа на Мила, ама ако може Махир да е без брада този път  hahaha Честно, казано, омръзна ми, колкото и да му отива.


за сценариите, абсолютно Peace харесват едно а после трябва да играят друго
а в четвъртък има достатъчно силни сериали Peace
сега започва един нов" Имало едно време в Чукурова", който е доста амбициозен и дава заявки за успех
има и един Двор-за женски затвор, който също много се харесва Tired
е Мила е избрала тая снимка заради пистолета Laughing
ако Киво е решил да е пак с брада ...... ще получа удар ooooh! ooooh! Mr. Green

Ире Hugооо много Киво ти се е събрал днес Joy
и аз не гледах снощната серия на СЮ
предупреждавам, че СП е тежичък, Киво играе ролята на турски поет болен от туберколоза
за султанска роля...не споделям твоя ентусиазъм Stop Joy Joy Joy
аз не съм особено голяма фенка на историческите им сериали Wink

а Улуч Байрактар до сега няма провален сериал....дано и сега имат късмет Praynig Praynig
............
журналята май се чудят какво да измислят за КБТ Laughing
Башак била купила от лондон, 4 картини за РД на мъжа си, за 210.000 тур.лир.



Цитат
Консультант по стилю Башак Дизер в подарок мужу Кыванчу Татлытугу ко Дню рождения купила 4 картины за 210 тысяч лир.
В то время, как Кыванч оставался в Стамбуле из-за плотного графика работы, Башак со своей сестрой Букет и друзьями отправилась в Лондон. Госпожа Дизер, которая посещала художественные галереи Лондона не забыла присмотреть подарок мужу ко Дню рождения, который он будет отмечать 27 октября.
Башак Дизер, которая является любительницей живописи, как и её муж, в престижной лондонской галерее Саатчи приобрела 4 картины для Кыванча. Ей понравилась работа немецкого художника Стефана Хайнца и три картины венгерского художника Моны Османа.

нещо от мен, като за днес Wink




Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 14:39 от Airra

# 514
  • Мнения: 4 642

    Ами и да е купила тези картини Башак, е и какво от това?! Няма да му подари дънки или пуловерче, я. Направила му е краски подарък.  Пък е и инвестиция. 

  Ох, не мога да се отърся от бавни майстори!!!

# 515
  • Мнения: 2 503
Пак съм аз. Hug

Изгледах СП и спокойно мога да кажа , че ме докосна! Още със самото начало ставаш съпричастен към съдбата на тези работещи хора. Като ги гледах как са оковани в тези вериги , как се отнасят с тях , как ги бутат ..имах чувството , че те са по - скоро роби , отколкото свободни хора. Момчета на доста крехка възраст са били задължавани да работят, както и мъже на доста напреднала възраст. На мен този диапазон от 15-65 години ми се вижда твърде широк. Тежки времена са били...
Никога не бях чувала имената на тези поети. След като изгледах филма потърсих информация за тях в интернет. Обаче не намерих почти никаква. Явно те наистина са били забравени , както казват създателите на филма. Но днес аз се запознах с тях и ще ги помня. Умират на много ранна възраст. Докато ги гледах , мислех , че умират поне на 30, но съм се заблуждавала.
Обикнах ги - Рущи и Музафер. Имам чувството , че тези две имена не могат да вървят по отделно. От тук насетне чуя ли името Музафер , ще се сещам за Рущи и обратното. Колкото и труден да им беше животът, те намираха утеха в писането. Дори в много тъжните ситуации и моменти , те сътворяваха нещо красиво или остроумно и пак намираха сили да се усмихнат.
Радваха се и на мъката , защото тя е муза.
Радвам се , че и двамата познаха любовта. Радвам се , че публикуваха стихотворенията им в списанието , и на двамата!
А сцената преди смъртта на Рущи , когато пишеха по стените, е покъртителна...
От актьорския състав съм очарована. Може би тази роля на Къванч е най - различната му , според мен. Мерт Фърат също ми хареса , даже по-вече отколкото в Интикам. И от дамите също съм очарована.
Общо казано силен, прекрасен и драматичен проект , от който съм впечатлена.

Режисьорът на СП е този , който ще режисира "Организационни дела 2 " , нали ?

Момичета , Ферхат да не би да е бащата на Джемре ? Thinking

# 516
  • Мнения: 18 620
Пак съм аз. Hug

Изгледах СП и спокойно мога да кажа , че ме докосна! Още със самото начало ставаш съпричастен към съдбата на тези работещи хора. Като ги гледах как са оковани в тези вериги , как се отнасят с тях , как ги бутат ..имах чувството , че те са по - скоро роби , отколкото свободни хора. Момчета на доста крехка възраст са били задължавани да работят, както и мъже на доста напреднала възраст. На мен този диапазон от 15-65 години ми се вижда твърде широк. Тежки времена са били...
Никога не бях чувала имената на тези поети. След като изгледах филма потърсих информация за тях в интернет. Обаче не намерих почти никаква. Явно те наистина са били забравени , както казват създателите на филма. Но днес аз се запознах с тях и ще ги помня. Умират на много ранна възраст. Докато ги гледах , мислех , че умират поне на 30, но съм се заблуждавала.
Обикнах ги - Рущи и Музафер. Имам чувството , че тези две имена не могат да вървят по отделно. От тук насетне чуя ли името Музафер , ще се сещам за Рущи и обратното. Колкото и труден да им беше животът, те намираха утеха в писането. Дори в много тъжните ситуации и моменти , те сътворяваха нещо красиво или остроумно и пак намираха сили да се усмихнат.
Радваха се и на мъката , защото тя е муза.
Радвам се , че и двамата познаха любовта. Радвам се , че публикуваха стихотворенията им в списанието , и на двамата!
А сцената преди смъртта на Рущи , когато пишеха по стените, е покъртителна...
От актьорския състав съм очарована. Може би тази роля на Къванч е най - различната му , според мен. Мерт Фърат също ми хареса , даже по-вече отколкото в Интикам. И от дамите също съм очарована.
Общо казано силен, прекрасен и драматичен проект , от който съм впечатлена.

Режисьорът на СП е този , който ще режисира "Организационни дела 2 " , нали ?

Момичета , Ферхат да не би да е бащата на Джемре ? Thinking

много ти благодаря за коментара, много ми хареса bouquet
да, филма е много стойностен и добре направен, а Къванч е уникално различен там!!
Режисьора е същия , като на ОД 2 Peace
споко, башата на Джемре не е Ферхат Wink


    Ами и да е купила тези картини Башак, е и какво от това?! Няма да му подари дънки или пуловерче, я. Направила му е краски подарък.  Пък е и инвестиция.  

 
аа ако иска цяла галерия да му купи Joy Joy
просто се съмнявам , че журналистите са го измислили, по това, което сподели Башак в ИГ си, последните дни Peace

още 1 час до старта Peace

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 19:45 от Airra

# 517
  • Мнения: 18 552
Ето ме и мен  wavey
Ире  Hug много хубав коментар, благодаря ти!  bouquet Точно такъв е този филм - драматичен, силен и прекрасен!  Peace А позна ли Фарах от КСШ в ролята на Бедиха мисля, че се казваше жената на Рющи ?
Йълмаз Ердоган беше режисьора и за това му вярвам и за ОД 2  Praynig А мацката, която играе любимата на Музафер - Сузан е съпруга на Йълмаз, Белчин Белгин, много я харесвам нея


Айре  Heart Eyes аз вече казах, че всеки ден е жестока конкуренцията, но специално срещу Чукур нямахме никакъв шанс, а така .. нищо не се знае  newsm78
Много са запознати какви картини и колко пари е дала за тях Башак, ама няма лошо. Е, изненадата за рожденика вече не е изненада, ама какво да се прави  Laughing Ти позна, че той не е с нея в Лондон. Явно си има работа, дали по филма, дали се готви за снимки, ще се разбере.

Нямам никакво търпение да започне сериала ни, чак новините следя да не пропусна часа  Laughing

След него ще гледам Север Юг, а след това и Откраднат живот  Mr. Green
Орси  Hug  thumbsup
Приятно гледане, дружки!  bouquet
Отново се изкефих на ефектното начало на сериала, песента, красивата природа, екшъна, първото виждане на сладурите ни ... дано го харесат хората пред екраните  Praynig
Гифчета от Дива  Hug bouquet





Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 20:20 от queen_fenka

# 518
  • Мнения: 18 620
Фенче Heart Eyes
Цитат
Отново се изкефих на ефектното начало на сериала, песента, красивата природа, екшъна, първото виждане на сладурите ни ... дано го харесат хората пред екраните  Praynig
абсолютно, уникална сцена, голям адреналин ме тресеше Joy Joy
досега говорих по тел. с приятелката на майка ми, която е очарована!! Wink
и майка ми вика, ама много хубава Туба, по-хубава с къса коса!! Simple Smile
дублажа малко ме дразни, ама ще му свикнем Mr. Green









ти викаш с/у Чукур, ами ако беше в сряда с/у Ертугрула и Морето?? ooooh! Joy




 

# 519
  • Мнения: 18 552
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy и на мен ми звъняха да ми кажат колко са харесали серията, но всички казват, че много малко било Laughing
Дублажа е леле мале, ама ще свикнем, да   Mr. Green Особено Ширин е с ужасно дразнещ глас, добре,че поне на Туба и Киво биват  Peace Ама ще умра от смях, когато дойде време за караниците им  hahaha представям си колко ще е зле положението ... Но, това е, ще го гледаме и така  Peace
Ух, колко я мразя тая Хандан  #Cussing out #2gunfire ужасен човек е.
Ново клипче за Киво и МАВИ  bouquet

# 520
  • Мнения: 18 620
Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy и на мен ми звъняха да ми кажат колко са харесали серията, но всички казват, че много малко било Laughing
Дублажа е леле мале, ама ще свикнем, да   Mr. Green Особено Ширин е с ужасно дразнещ глас, добре,че поне на Туба и Киво биват  Peace Ама ще умра от смях, когато дойде време за караниците им  hahaha представям си колко ще е зле положението ... Но, това е, ще го гледаме и така  Peace
Ух, колко я мразя тая Хандан  #Cussing out #2gunfire ужасен човек е.
Ново клипче за Киво и МАВИ  bouquet


готино е клипчето Peace
мен и гласът на Сюхан ме дразни леко Confused

днес сложих тоя туит в моя профил Wink


събрах повече лайкове от колкото очаквах...и гъркините бяха първи Peace

лека от мен Hug

# 521
  • Мнения: 18 552
Ами мен ме дразнят всички в интерес на истината, ама на Сюхан и Джес най - не ме  hahaha
Еее, браво!  bouquet
Гледам, че няма желаещи да коментират серията, така, че и аз пожелавам лекинка  Hug



Добро утро и хубав ден!  Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 06:22 от queen_fenka

# 522
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Добро утро Hug



и на мен ми звъняха да ми кажат колко са харесали серията, но всички казват, че много малко билo
И при мен беше така.  Сигурна бях, че ще им хареса. Къванч е неустоим! Вчера бях много развълнувана. Радвам се, че Бтв най-накрая започна излъчването на сериала и така още много хора ще могат да му се насладят. Времетраенето е кратко, но и на това съм доволна. Много добре ще ми дойде след дългия ден да си почивам, гледайки тези сладури Heart


# 523
  • Мнения: 4 642


    Добро утро!



   



   Гледах вчера серията. Е, друго си е на по-голям екран.

  И /сега ще ми се засмеете/ докато гледах дългото гонене в началото на серията се чудех, как аджеба, една кола с много конски сили  толкова не може да настигне тичащата една конска сила!? Имаше места, където можеше да го направи.

  Сега забелязах, че когато Джесур се представи с името си, Сюхан помисли, че мъжът се определя като такъв - смел, дързък. Но той повтори подчертано, че това е името му.

  Иначе дублажът не ме дразни. Гледах го с удоволствие. Не знам, обаче, как ще издържа мтората част с оня психопат. Едва ли!


   

 

# 524
  • Мнения: 18 620
Хелоуу!! Hug



Орси Hug, не те виждам след като се появи твоя любимец-Ръза Joy
Силве Hug ти не си гледала целия сериал нали? пиши спокойно, ако нещо те провокира или развълнува, ние тук в темата сме го гледали, като го даваха в ТР и сме го разкостили..... Wink

Фенче Heart Eyes виж какво чета в ТТ
Ойкю била сигурна за сериала с Керем и Ибо


Снеже Hug дишай дълбоко Wink, ама току виж ти хареса!!

Мави са постнали нова снимка със Сера
Скрит текст:

след като няма да ни е партнъорка в дизито, направо й се радвам Mr. Green
даже бих преживява и съвместна реклама Joy Joy

Цитат
ПЕРЕВОД https://vk.com/kivancoyku (Роман Ахмедов)
Новый сериал «Carpisma»с участием Кыванча Татлытуга, Альперена Дуймаза и Джансу Дере ожидается на экранах в конце октября. В крайнем случае, сериал мы сможем увидеть в ноябре. Так как в рейтинговой таблице октября на первых местах будет лишь футбол, высока вероятность, что проект выйдет в ноябре. Но, самое главное, все ждут актерский состав сериала!

Ире Hug
видео зад кадър на СП! Simple Smile



...........
Дива Hug и Катя Hug, съвсем се загубиха Thinking

хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт