колко време продължи всичко?

  • 2 500
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 241
А, и аз съм от "ромките" - за има-няма 2 часа всичко приключи Laughing

# 31
  • Мнения: 59
При всеки е индивидуално.
Аз станах в 4ч да пишкам и си мислех,че ме боли корема и пак легнах.Болките се усулиха и в 6,45ч отидох в Шейново с разкритие 7.В 8,15 бях родила .Всичко ми се видя много бързо.Най-много ме боля докато ме шиеха ,защото беше без упойка.Най-важното е да имаш пълно доверие на акушерката и всичко ще е ОК.
Леко раждане и много усмивки Laughing

# 32
  • Мнения: 265
Ами явно всичко си е индивидуално. Ама аз тайничко се надявам и при различните бременности на една мама да е различно.  Praynig Аз първите контракции с баткото ги получих в 11:00 вечерта, роди се на следващия де в 12:15 на обяд. Иначе самите напъни бяха 3.  Tired Ама нали виждаш пак се реших и стискам палци този път по-бързичко да приключи всичко. Ама наистина си заслужава болката  Naughty

# 33
  • Мнения: 2 672
било е около час или по-малко  Grinning - щото съм секцио

# 34
  • Мнения: 2 910
В 3.30 ми изтекоха водите,а в 7.30 родих, но за сметка на това много трудно.
Леко раждане и вярвай в това, че твоето ще бъде най- бързо и най- лесно Peace

# 35
  • Мнения: 1 284
мойто беше от бързите раждания болките ми започнаха към 3следобед 20,40 бях родила по силните болки бяха около 1час , но при всеки е различно

# 36
  • Мнения: 643
Едни раждат с два напъна (например ромките)

Аз май съм от ромките... newsm78
Пък като се погледна в огледалото, НИ МЯЗЪМ на ромка...
Сигурно съм ром под прикритие Joy
И аз така, ама не съм много под прикритие вече, из ония дни един кондуктор ме нахока, заедно с ромското семейство което се беше качило с мен във влака.
  Иначе за 2 часа някаде, мина цялата патардия с раждането, даже като ме качиха в стаята, другите момичета мислели че съм родила със секцио и още не ми е минала упойката и съм дрогирана, и затова се хиля като зелка. Embarassed

# 37
  • Мнения: 766
2-3 часа слабо болезнени контракции в къщи пред телевизора и в колата + 1 час процедури по приемането + 55 мин предродилна и родилна.
Ти се подготви че има различни раждания. Аз не бях подготвена  и като ми започнаха напъните си мислех, че клизмата ми не е била като хората и всъщност ми се ака Embarassed
А бях естествено теоретично подкована що е то напън, но все си мислех, че първото раждане продължава поне 12 часа

# 38
  • Мнения: 6 164
Не съм ромка, ама родих с 3. Mr. Green Ама бях зверски нахъсана да напъвам здраво.
Почнах да пия таблетки за предизвикване в 6:00ч. и в 11:00 отидох в болницата със съвсем поносими контракции, хилех се като варена тиква. Laughing Разкритието се увеличаваше, мен не ме болеше. До 12 се мотахме с клизми и прегледи. Към час слушахме тонове, още търпях болката и се хилиш и се бъзиках с екипа /за недоумение на анестезиолога, който ме бъзикаше, че щом е така, няма да ми слага никаква упойка Wink/. Е, вече като ми пукнаха водите започна да ме боли вече, но до 1 час родих (14:05). Peace Много хубаво мина, да не казвам, че даже беше приятно.  Joy Десет деца мога да родя по този начин още. Laughing Пожелавам ти и на теб да ти е така! Hug

# 39
  • Мнения: 3 760
15 часа и половина. От тях със яки болки  - 6-7часа - заради тъпата система с окситоцин... Ама е вярно, че се забравя   Laughing Сега искам пак!

# 40
# 41
  • Мнения: 11 546
Първото ми раждане продължи около 5 часа,а второто по-малко от час. PeaceЛеко раждане и не го мисли толкова много.

# 42
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
29 часа и малко, накарая - секцио...но всичко сьм 3абравила вече - стига ми само да погледна усмивката на малкото човече и сьм най-щастливата майка на 3емята Grinning

# 43
  • Мнения: 5 577
3 часа. Не беше зле.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 530
14 часа

Общи условия

Активация на акаунт