Вредна компания или злобно съзнание?!

  • 14 506
  • 176
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 539
Абсолютно не го вярвам това, че на следващия ден след подписа за брак се е събудил и е отишъл при приятелите си...
През тази 1 г. вечер си седеше вкъщи, така ли?

Ако всичко написано е истина, ти си жертва на психически тормоз. Хора като него не се променят. Знаеш какво трябва да направиш...

# 31
  • Мнения: 925
Това е типичен насилник. Има абсолютно всички признаци на такъв.Освен развод друго спасение няма, нещата с времето ще стават все по-зле.
Според вас такива променят ли се ако си намерят друга жена или въртят същите номера ?

# 32
  • Мнения: 251
Това е типичен насилник. Има абсолютно всички признаци на такъв.Освен развод друго спасение няма, нещата с времето ще стават все по-зле.
Според вас такива променят ли се ако си намерят друга жена или въртят същите номера ?

Зависи каква жена си намери... Имах една съседка, преди 7 години, бяха под наем в съседния апартамент - тя, дъщеря й, едно куче и приятеля й постоянно висеше там... Какво да разкажа - постояно му викаше, биеше го -  чуваше се из целия етаж... Пред асансьора го обиждаше, блъскаше, да й разходил кучето, да изхвърлил боклука...
А тя, милата, една слоница...

# 33
  • Мнения: 46 539
objectsinthemirror, не виждам връзката с твоя пример. Мъжът там не е насилник, ако и той беше или щяха да се разделят, или да се избият.
И дали е слоница или не, никакво значение няма за психическия тормоз.

# 34
  • Мнения: 251
objectsinthemirror, не виждам връзката с твоя пример. Мъжът там не е насилник, ако и той беше или щяха да се разделят, или да се избият.
И дали е слоница или не, никакво значение няма за психическия тормоз.

Ами, как да няма връзка? Мъж насилник може да попадне на такава дама, която ще го изпотроши от бой и той ще се свие. Винаги има някой, който е повече от друг - без значение за какво става дума.  Все някой е по-умен, по-красив, по-успял, по-забавен, по-чаровен, по-агресивен...

# 35
  • Мнения: 46 539
Не се свиват като попаднат на себеподобни, изпотрепват се.

# 36
  • Мнения: 9 196
Половинките на насилник, не слагат хилещи се емотикони, след всяко изречение, ще ме извинявате ... никакъв насилник няма в тази история.

# 37
  • Мнения: 251
Половинките на насилник, не слагат хилещи се емотикони, след всяко изречение, ще ме извинявате ... никакъв насилник няма в тази история.

А, защо? Ако половината е мазохист, много ясно, че ще се радва... Grinning

# 38
  • Мнения: 523
Те такива не се събират,надушат ли се че са една порода и бягат. Няма върху кого да си упражняват "силата". А за слоницата... Все "красавици" се изказват по подобен начин Simple Smile

# 39
  • Мнения: 9 196
Половинките на насилник, не слагат хилещи се емотикони, след всяко изречение, ще ме извинявате ... никакъв насилник няма в тази история.

А, защо? Ако половината е мазохист, много ясно, че ще се радва... Grinning

Да. Тогава не е насилник, а сродната и душа.

# 40
  • Мнения: 3 638
Половинките на насилник, не слагат хилещи се емотикони, след всяко изречение, ще ме извинявате ... никакъв насилник няма в тази история.
В случая не става дума за насилник, а за паразит... ъъъъ... т.е. искам да кажа за мноу свестен патриархален мъж, който разбира от футбол, политика, коли, далавери ( и то в пъти повече от родата и), върши физическа работа и иска кат са прибере да го чака ракийта, салат'та, сметките платени, къщата разтребена, а жената стои диван чапраз с вечерята в ръце и с отчет какви пари е изкарала днес.

# 41
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Твърде много си му позволила на тоя Мунчо.
Сега като начало поговори с твоите родители и им разкажи абсолютно всичко.
После изхвърли Мунчо веднага щом започне пак с обидите.Или когато тръгне да излиза по нощите му кажи да не се връща повече.
Просто му дай да разбере,че ти не си някаква изтривалка и няма да търпиш повече такова поведение.Защото това неговото е психически тормоз.Покажи достойнство и себеуважение.И никога повече не позволявай на никого да се държи така с теб.
Замисли се, ти не заслужаваш ли да живееш нормално с човек,който да те уважава?

# 42
  • Мнения: 18 524
И аз не вярвам, че въпросният е бил възпитан кавалер, който е рязко е превключил след сватбата.

Авторке, как вирееш с такъв простак? Ще понесеш ли бъдещите ти деца да станат негови копия?

# 43
  • Down south
  • Мнения: 7 706
И аз не вярвам, че въпросният е бил възпитан кавалер, който е рязко е превключил след сватбата.
Звучи сякаш с подписването, някой е натиснал копче. Не мисля, че хората се проемнят от днес за утре и то, толкова драстично.
Най-вероятно и през останалото време е имало индикации, но може би авторката не ги е виждала или не е искала да ги види.

# 44
  • Мнения: 925
със сигурност лампата е светела червено от преди сватбата. В такива случаи тя е си е затваряла очите, не им е обръщала внимание или е намирала извинение. Обаче подобни екземпляри, когато я вържат с брак започват вече още повече да си показват гаднярското поведение, не дай се боже да му роди дете. Вързана ли е в кърпата, той вече си прави каквото си знае и както си знае. Със сигурност е трябвало да го разкара още при първи наченки, но затваряйки си очите и подписвайки вече му е дала картбланш да не я зачита. Ето това вече е било индикатор на счупена червена лампа, че той е простак и тя не може да търпи. Просто е имала голяма търпимост.

Общи условия

Активация на акаунт