Юлчета 2018 - тема 1

  • 51 733
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 437
На всяка баня мажа и косата с олио и няма крусти

# 376
  • Мнения: 229
Мисля си опитам с бебешко олио на Бочко, понеже имам такова у дома. И на веждите има и в косата...

# 377
  • Мнения: 2 485
На веждите с какво е безопасно да се намаже против крустите?
Карол, ще разбереш. То едно като корички върху кожата.

# 378
  • Мнения: 547
Мажа го целия,тяло,дупе,коса и даже лицето накрая му мажа с каквото ми остане по ръцете.

# 379
  • Мнения: X
За крусти препоръчвам Абс на Биодерма. Намазах веднъж и всичко падна. Но моето момче няма косичка, може би затова бързо се справихме с плешо 😂

Add:
Искам да подаря на някоя майка АМ Лактана Био 1- хипоалергенно. Съпругът ми го е купил по погрешка, а не искам да го хвърлям. Годност март 2019. Ако се сещате някой, който има нужда- моля да ми пишете.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2018, 12:54 от Анонимен

# 380
  • София
  • Мнения: 179
Мами някой беше писал,че е ползвал услугите на чистачка. Моля дайте съвет или координати, защото изнемогвам с това повръщащо бебе, само е на ръце, вече няколко пъти се задавя докато спи. Иска ми се някой почасово, не фирма която калкулира на кв.м. ,защото в къщи е голямо, около 120 кв.м.,но няма кой знае какви мебели и претрупани неща за трудно почистване, чистя обикновенно за час - два всичко.

# 381
  • Мнения: 683
Момичета, с какво обличате бебетата от както е малко по-хладно? Аз вчера за трети път успях да го простудя, изразено в още повече сополи Confused А беше добре навлечен уж. Много ми се иска да седи по-леко облечен и да свиква, не го навличам, но малко по-хладно да стане и настива. Много ме е страх да не стана като майките, които извеждат бебетата с шапка и яке на 28 градуса, ама ми омръзна да е хремав Persevere

# 382
  • Мнения: 925
Мами някой беше писал,че е ползвал услугите на чистачка. Моля дайте съвет или координати, защото изнемогвам с това повръщащо бебе, само е на ръце, вече няколко пъти се задавя докато спи. Иска ми се някой почасово, не фирма която калкулира на кв.м. ,защото в къщи е голямо, около 120 кв.м.,но няма кой знае какви мебели и претрупани неща за трудно почистване, чистя обикновенно за час - два всичко.
За софия ли става въпрос.Мога да препоръчам жената която преди работеше за мен.

# 383
  • Мнения: 110
Момичета , помагайте !
Извадих есенно-зимните дрешки , за пране. Имаме едно екипче бяла горница със синя долница, само че долничката е боядисала малко горницата ( както съм ги взела сгънати , така съм ги прибрала ) .
Как мога да премахна синьото от горницата ? Буквално са две малки петънца но ... Sad Мислих с белина , но по горницата има сини кантове Sad

# 384
  • Варна
  • Мнения: 2 752
Карол и аз се чудя как да обличам малката. От вчера подухва доста във Варна , а и ние с тея разходки късни се чудя как да я обличам.
Винаги в мен нося една камизолка и едни ританки, ама кога да ги слагам ...
Проблема и днес беше, че на вън е топло, а духа . Сложих къс ръкав, а я покрих с по-дебела пеленка.

p2424, рефлукс ли има ?
Какви препоръки имаш за него ?

# 385
  • Мнения: X
Оххх вашите мъничета имат ли секрети в нослетата? От онзи ден пръскаме спрей Низита. Педи ни го изписа и сега нослето и е още по-зле, даже на моменти кашля от това. Побърках се вече...

# 386
  • Мнения: 925
Оххх вашите мъничета имат ли секрети в нослетата? От онзи ден пръскаме спрей Низита. Педи ни го изписа и сега нослето и е още по-зле, даже на моменти кашля от това. Побърках се вече...
Накрайник  за прахусмокачката ще ти помогне най-много

# 387
  • Мнения: 243
Оххх вашите мъничета имат ли секрети в нослетата? От онзи ден пръскаме спрей Низита. Педи ни го изписа и сега нослето и е още по-зле, даже на моменти кашля от това. Побърках се вече...
Спреят помага, за да изхвърли сополчетата, но не спира появата има. Купете си кремче против изсушаване на лигавицата за да не се образуват. Не помня точно как се казваше , но във всяка аптека ще ви дадът.
Моля ако разрешите споделям събитие! Нека да помогнем на малката душичка Марти! https://www.facebook.com/groups/144409615917367/permalink/698413783850278/

# 388
  • Мнения: 275
Можете ли да ми помогнете . Да ми кажете колко мл трябва да яде бебето на едно хранене. По край проблемите с ваксината изобщо забравих да питам доктора, а той излезе отпуска и не мога да му звъня. Другата седмица ми започват лекциите и ще се наложи да се разделим с беба за около 2 седмици, през което време тати ще храни с шише. Но до сега не ми се е налаго нито с каката нито сега та наистина си нямам на идея . Тогава ще  е на 2 мес и 10-20 дни.

# 389
  • Мнения: 110
Можете ли да ми помогнете . Да ми кажете колко мл трябва да яде бебето на едно хранене. По край проблемите с ваксината изобщо забравих да питам доктора, а той излезе отпуска и не мога да му звъня. Другата седмица ми започват лекциите и ще се наложи да се разделим с беба за около 2 седмици, през което време тати ще храни с шише. Но до сега не ми се е налаго нито с каката нито сега та наистина си нямам на идея . Тогава ще  е на 2 мес и 10-20 дни.

Ние сме на 16.09 правим 3 месеца .
Храним се на 3 часа по 90 мл.
От няколко дни , вечер преди лягане ,  хапва 120 мл и прави по-дълга пауза спане - 5 часа.

Общи условия

Активация на акаунт