Януари все още е дале4,хайде бебе 4акаме те с интерес

  • 14 286
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Kangel, мила  Cry Прегръщам те Hug Наплачи се и после горе главата, трябва да мине време. Предполагам ще ти изследват тъканта от кюртажа и няма да открият нищо притеснително. Не че е утеха, но 20-25% от бременностите завършват с аборт до 12-та седмица. И аз имам един спонтанен аборт преди Цвета. След 3-4 месеца те чакаме пак на линия.
vvenkova, може да боли от разтягането на матката. Най-добре звънни един телефон на доктора, ако трябва, ще ти даде болничен и ще почиваш. Само бъди спокойна.

Хм, аз се замислих. Утре летя за Букурещ по работа, връщам се в петък. За тези 3 дни ако не дай боже прокървя, да се юрвам ли към спешен румънски кабинет, или да си кютам до тук newsm78 Да не се налага, де. Ама малко ми се е свило.

Момичета, а вие отпуски и ваканции почнахте ли да планирате. Единственото сигурно при нас е, че в края на юни отиваме за няколко дни да гости на приятели във Варна. За официалната отпуска още не съм решила, само гледам сайтове и оферти. Но не искам претъпканите комерсиални курорти.

За йогата, преди няколко дни ходих да видя един интензивен курс по йога. Попитах учителя дали е склонен да направи група с бременни и той каза, че да, склонен е, но чак септември. Ако се организираме до тогава, и разбира се, ако е бил сериозен, защо не. Идеята на тези курсове бе интензивно 4-дневно обучение на основните неща (по 4 часа четв. и петък и цял ден събота и неделя) и после сбирки веднъж в седмицата. Това само го споделям като идея.

# 76
  • Мнения: 333
Момичета, стискайте палци днес съм на преглед! Дано всичко е нормално, че започвам да се притеснявам като чета какво се случва с някой мамчета. Ще ви пиша как е минал прегледа, но по-късно или утре, защото съм от 17 часа. Успех на всички!
Дани добре дошла! Къде е Анима?

# 77
  • Варна
  • Мнения: 248
 Здравейте момичета!!! Благодаря ти за бързия отговор  buba_dokeva- надявам се и при мен нещата скоро да се оправят и да застанат както трябва. Praynig
Иначе стискам палци на всички ни тук и дано като изгрее лятното слънчице да изгони всички неразположения и болки.Тук във Варна вече се опитва да се покаже измежду облаците.
Сподер календара на BG MAMMA бебето трябва да го очакваме към 29.01.2007г.
А Anima до колкото знам е в командировка за сега ....

# 78
  • Русе
  • Мнения: 249
Привет и от мен!!!

И аз днес ще ходя на преглед до Варна... Дано всичко е наред, че не съм  виждала бебчо от 12 дни Praynig  Дано и при вас всичко да е наред и само хубави новини от тук нататък Peace

# 79
  • София
  • Мнения: 6 798
Ох, нямах интернет до днес. Освен това през деня ни спират тока, заради някакви ремонтни дейности и за това се загубих.

Kangel, съжалявам, мила!  Sad Бързо да се възстановяваш и скоро пак в отчетните!

На учещите мами пожелавам късмет. На мен ми предстои дипломна защита в началото на юли, та си запълвам времето предимно с това.

lila, съжалявам, ако съм те подвела! Сърдечната дейност само се вижда, не се чува или поне на ехографа, с който ме гледат, е така. Но ти сигурно вече го знаеш - чакаме отзиви от прегледа.

vvenkova, почивай много, ако можеш си остани няколко дни в къщи да полежиш или ако не е възможно, то избягвай всякакво физическо натоварване в офиса. Също така пий Но Шпа - прочети инструкциите, посочени са дозите
Някой ехографи имат опция за чуване на съдечния ритъм, на мен ми пуснаха да чуя и в 8ма и в 10 седмица, много е готино, а се сещам и че в Св.София 3Д ехографа също имаше тази опция.

# 80
  • Мнения: 307
Здравейте, момичета!
Днес съм по-добре. Не ме боли. Да ви кажа честно може и да е било от дънките. Малко взеха да ми стават теснички, а и цял ден съм на бюрото пред компютъра и тогава ме стягат още повече. НО снощи реших проблема - купих си панталон за бременни. Страхотен е и много удобен. Laughing съобщих на мъжо, че не трябва да притеснявам бебо повече с тия секси тески дънки и...Днес се чувствам чудесно (да чукна на дърво) Mr. Green
Вчера си избрах рокля за сватбата. Много е красива  Flutter Купих си и обувки, колие, обеци... И съм много доволна. Не мога само още да реша дали да съм с було или само с цветчета в косата. Вие как мислите?
galina_dimova, хайде давай отчет за прегледа Wink
Ним, успешна и приятна подоготвка на дипломата  Hug
На ехографа при моя доктор също не се чуваше сърдечната дейност, а само се вижда как пулсира.
А отновно пола - аз имам усещане, че е момче. Много отдавна, но... каквото дойде, няма да го връщаме  Grinning
Хубав ден на всички ви! И се пазете!!! Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 871
Здравейте момичета. Мен най-накрая ми мина проклетото главоболие, но не смея да се зарадвам и се моля да не се връща:pray:
vvenkova ако питаш мен без було е по-готино, сега вече не се тачи толкова много, а с цветчета в косата е много свежо. Аз бях така и ако искаш ще ти изпратя снимка да видиш колко е красиво. Булото, лично на мен не ми харесва.
Абе как го усещате това с пола. Аз с дъщеря ми бях убедена че ще е момче....така че се гответе за изненади  Rolling Eyes
Лек ден ви желая!

# 82
  • Мнения: 307
stiliana1, и аз съм май-повече към БЕЗ було, но мъжа ми много държи и ми вика, че булка идвало от було и много му се искало аз да съм с було. Ама, аз няма да го издържа на главата си цяла вечер да ми се мятка това було ...май май ще съм без newsm78
Момичета, преди малко ми съобщиха, че племенницата ни (от към страната на мъжа ми) е болна от шарка, а ние живеем заедно Confused Shocked Сега тя е на морето с баба си и дядо си, но така се шашнах  Rolling Eyes Майка ми твърди, че съм карала и двете шарки, но.. боже дано всичко да е наред и да не ме хване, че не знам какво ще правя тогава.  Praynig ooooh! Молете се всичко да ми е наред.  Praynig Praynig Praynig Гинеколога ми каза, че опасна била само рубеолата и то ако не съм я карала. Мама твърди, че съм, ама.... на мен ми е свито... Sick

# 83
  • Мнения: 242
На мен също ми предстои да съм булка, нищо че все още нямаме определена дата. Днес цял ден се рових в сайтовете за булчински рокли. stiliana1  на мен ще ми бъде интересно да те видя като булка. Ще пратиш ли снимка  baby_neutral

# 84
  • Мнения: 333
Мамчета, върнах се от прегледа. Laughing  Имаме нормална сърдечна дейност.  Two Hearts Беше много вълнуващо, видях една точица как тупти, но не чух нищо, но поне сега съм спокойна. За размерите нищо не каза, само че всичко било нормално. Д-р Венкова в Гургулят е много учтива и внимателна.  thumbsup Без да ме познава и при положение, че съм с направление се отнесе страхотно. Ще й купя подарък! Доволна съм и от това, че при тях не се чака много, не е като другите болници. Наобяд една приятелка ми звъня е ми обясни, че по държавните се чакало по 2-3 часа. Но тук има по-малко хора и е добре, а и всеки си има час и се спазват. Това е от мен. Пожелавам на всички леко бременеене  preggoи по-скоро да идва януариnewsm68

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 19:26 от galina_dimova

# 85
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
galina_dimova, супер новинка - мен това изживяване ми предстои. В петък ми е прегледа и се надявам всичко да е наред Simple Smile.

# 86
  • Мнения: 333
galina_dimova, супер новинка - мен това изживяване ми предстои. В петък ми е прегледа и се надявам всичко да е наред Simple Smile.

Не се притеснявай, всичко ще е ОК. Успех и да ни кажеш как е бебо!

# 87
  • Русе
  • Мнения: 249
И аз се завърнах от преглед. Бебо е 2,68см. и не спря да мърда ръце и крака! Невероятно е! Не очаквахме, че вече е толкова оформено - направо си е човече Wink Хайде дано всичко да е наред до края при всички ни!!! Praynig

# 88
  • София
  • Мнения: 1 043
kangel, много съжалявам за случилото се  Cry.
Уф, много мъчно ми става като прочета нещо такова. Желая ти бързо възстановяване и скорошно връщане в отчетните темички   bouquet


galina_dimova, честито за хубавата новина.

Да кажа и за моя преглед. Имам си сърчице и сърдечна дейност. Аз нищо не разбрах от картината на ехографа, но важно е, че доктора го вижда  Simple Smile Даже ми каза "ето крачетата и ръчичките". Как успя да различи крачета и ръчички у 2 сантиметрово същество за мен е загадка  newsm78.  Дадоха ми и снимка и сега само си я гледам и и се радвам.

Ним не знам защо реших, че си чула сърчицето. Определено не си написала подобно нещо, но бременната ми фантазия се е поразвихрила явно. Даже се оплаках на приятелката ми, че "едно момиче от форума е чуло сърчицето, а аз нищо не чух, явно доктора нещо ме е претупал"   hahaha Сега се успокоих   Simple Smile

Честито и на setakap   bouquet

Поздрави на всички и чакам вече само хубави новини тук  Hug

# 89
  • Русе
  • Мнения: 249
Добро утро на всички!

Lila, след една седмица ще видиш ясно цялото бебче... колкото до тоновете, явно си зависи от видеозона - аз ги чух преди две седмици, а е възможно и по-рано...

Тук давам два интересни линка - може и да ги знаете, но за някои ще са интересни:
http://babymed.com/pregnancy-tools/

http://health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html
това малко бавно се зарежда и в началото на всеки  клип има реклами, но си струва да се гледа

 newsm10

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 17:34 от setakap

Общи условия

Активация на акаунт