Януари все още е дале4,хайде бебе 4акаме те с интерес

  • 14 282
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 217
22.01.2007-Катя

# 61
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Kangel, мила много съжалявам.прегръщам те силно HugИ дано скоро да се оправиш и пак да си сред нас в от4етни  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 217
celuvki i ot men.ne se otchajvaj Hug

# 63
  • Мнения: 307
Kangel, съжалявам. Cry Hug Дано се оправиш бързо и скоро да забременееш отново! Praynig
Момичета, днес нещо ме болят яйчниците и много се притеснявам. До сега не са ме боляли. Боли като пробождане. Изведнъж ме свива и после се отпуска, но на чести интервали. Боже, к'во е това пък сега? newsm78 Моля, кажете ако сте имали подобни усещания. На консултация съм чак на 29.06. Мислех да си взема Ношпа?!
Благодаря ви предварително.
Хубав ден на всички!  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 6 798
Вземи НоШпа и легни да почиваш, ако не си на работа де.

# 65
# 66
  • Мнения: 307
Благодаря, Klemy, за бързия отговор, но съм на работа. Sad Дано да ме поотпусне скоро.

# 67
  • София
  • Мнения: 6 798
Жалко, нямам представа какво работиш, но поне гледай да не се претоварваш.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен на всички, които през януари трябва да гушкат своите сладурчета!!!

И аз се присъединявам към вас!!!
Вчера бях за пръв път на преглед и за това до сега не смеех да се обадя при вас!  Laughing
Но се видя .... нещото, което трябва да се превърне в мъничко човече. Аз съм в началото на 8 г.с. Оказа се обаче че съм с обърната матка, което според лекарката не е никакъв проблем, но на мен ми се струва доста притеснително и се чудя дали да предприема някаква допълнителна консултация.

# 69
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравей дани и добре дошла сред нас Hugсамо трябва да ми кажеш за кога си определена и ще те добавя в списъка.  bouquet

# 70
  • Мнения: 592
Изобщо да не те притеснява това с обърнатата матка.Мойта също е такава,но вече ми каза лекарката,че се е обърнала(т.е.както трябва да е)Аз съм в 11 г.с.Така,че не се притеснявай,това изобщо не е проблем.

# 71
  • някъде в България
  • Мнения: 65
Благодаря Ви момичета за поткрепата. И аз се надявам да се оправя бързо (и по-скоро психически, тъй като физически се чувствам сравнително добре). Пожелавам ви лека и безпроблемна бременност и да гушкате най-хубавите бебета след 7 месеца.

# 72
  • Мнения: 175
Dobito SUPER E!!!!

# 73
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
stiliana1, и аз имам зверско главоболие на моменти. В Биберон прочетох, че това е една от "екстрите" на бременноста и трябва да се обърнем към доктор за да ни предпише подходящото обезболяващо

# 74
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, нямах интернет до днес. Освен това през деня ни спират тока, заради някакви ремонтни дейности и за това се загубих.

Kangel, съжалявам, мила!  Sad Бързо да се възстановяваш и скоро пак в отчетните!

На учещите мами пожелавам късмет. На мен ми предстои дипломна защита в началото на юли, та си запълвам времето предимно с това.

lila, съжалявам, ако съм те подвела! Сърдечната дейност само се вижда, не се чува или поне на ехографа, с който ме гледат, е така. Но ти сигурно вече го знаеш - чакаме отзиви от прегледа.

vvenkova, почивай много, ако можеш си остани няколко дни в къщи да полежиш или ако не е възможно, то избягвай всякакво физическо натоварване в офиса. Също така пий Но Шпа - прочети инструкциите, посочени са дозите

Общи условия

Активация на акаунт