Не е виц,а истина!

  • 8 319
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Az пък откакто се помня все има да свалям 2-3-4 кила и се е случвало да гледам в заведение мъжа ми или познати как хапват вкуснотии пък аз преглъщам ли преглъщам, ама си викам- трябва да устоя, иначе няма сваляне Wink и нищо чудно и аз да съм се изцепвала нещо от рода "не ща да си развалям вкуса" Mr. Green ама сега какво, като съм на диета да се затворя в къщи ли? Та може и момичето да е било диетично, не се знае Simple Smile Вие знаете ли на какво ще заприлича човек, ако на всяко излизане лапа пици hahaha Аз лично не мога да си го позволя, защото само след месец ще се търкалям, вместо да вървя Joy Joy
и аз съм така. Моите приятелки пият водки, коктейлчета, а аз седя на 1 минерална вода, защото от алкохола се дебелее. В пицарии и ресторанти ям най-много 1 салата и се наливам с вода, за да не огладнявам...много съм икономична от тази гледна точка

# 91
  • Мнения: 8 917
Наистина е "МНОГО СМЕШНО", особено ако си представим, че на момичето му се е искало да яде пица, но не е имала пари. Евала за коментара!
Peace

# 92
  • Мнения: 3 089
подобни изказвания и съскания ме подсещат защо не ми харесва клюкарника.
след 4-5 месеца пак ще ви нагледам да видя все същите ли злобарийки дъвчете.
до скоро   bouquet

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
подобни изказвания и съскания ме подсещат защо не ми харесва клюкарника.
след 4-5 месеца пак ще ви нагледам да видя все същите ли злобарийки дъвчете.
до скоро   bouquet

bye

# 94
  • Мнения: 5 647
и аз съм така. Моите приятелки пият водки, коктейлчета, а аз седя на 1 минерална вода, защото от алкохола се дебелее. В пицарии и ресторанти ям най-много 1 салата и се наливам с вода, за да не огладнявам...много съм икономична от тази гледна точка

О, Деянче ти си идеалната гостенка в такъв случай.  Wink

# 95
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Мда, "много смешно"...

Може да е нямала пари за друго, освен за една кола...

Може да има друга причина - да е вегетарианка примерно, ама да не яде и сирене и кашкавал.

На мен ми се е случвало да не ям нищо в заведение по разни поводи:
- огромно притеснение за нещо, така че не ми се яде, а "отвътре ме е изяло"
- режим на захранване след 7-10 дневно гладуване (по Л.Ковачева)
Да се натъпче човек с пица в тоз момент, ще отиде в Пирогов...
а да поиска един морков и листо зеле от сервитьора, ще всее повече смут  Confused

Ми, ако някой го намира за смешно, просто го отписвам, имам си дотатъчно истински приятели.

# 96
  • Мнения: 2 040
Аз днес закусвах филийка само с масълце и шарена сол .. нямам мармалад ..  Cry
Някой ще пусне ли тема, за да се посме над изключително бедната ми закуска   Thinking

А по темата: не е смешно, тъжно е ... но и мисля че не е нужно от обиди към авторката на темата ... още малко ще стане кой е по- по - най- тъп ..

# 97
  • Мнения: 3 091
Смех! голем СМЕХ  Joy hahaha Joy

Значи, пет страници в разсъждения защо не е яло момичето... Трагедии, трагикомедии! възхитена съм, честно.
Какво изобщо ви интересува кой защо не яде? дайте да обърнем въпроса, а? как не ги е срам онези другите - да влязат в заведение и да ядат! позорно някак...
А имаше тема за толерантността...
И ми е жално, че темите за благотворителност или социални проблеми, не се радват на такъв успех, като подобните на тази!
Обичам и тутманик, и мармалад - ако някой се интересува! най-обичам да ме черпят, също така Laughing

# 98
  • Мнения: 5 713
Аз пък го разбрах, 4е въпросното моми4е не е искало да яде, понеже е на диета, примерно. И без това на обед е яла мармалад и е казала нещо в тази връзка.
Не видях нищо потресаващо в постинга. Отделен е въпроса, 4е не ми е смешно.
Много се кахърите, моми4ета.   bouquet

# 99
  • Мнения: 1 860

 
ето ви по един шипков мармалад и да не забравите да си избършете устата после, че се уляхте

# 100
  • Мнения: 3 091
нана - кефиш!  Party

# 101
  • Мнения: 8 917

 
ето ви по един шипков мармалад и да не забравите да си избършете устата после, че се уляхте
newsm62
- Кажи, баба, тенкю! Mr. Green

# 102
  • Мнения: 1 860

 
ето ви по един шипков мармалад и да не забравите да си избършете устата после, че се уляхте
newsm62
- Кажи, баба, тенкю! Mr. Green

- Юр вилкоме!
- Искюзми? Mr. Green

# 103
  • Мнения: 8 917

 
ето ви по един шипков мармалад и да не забравите да си избършете устата после, че се уляхте
newsm62
- Кажи, баба, тенкю! Mr. Green

- Юр вилкоме!
- Искюзми? Mr. Green
smile3503 Пооляхме се наистина Embarassed Rolling Eyes

# 104
  • Мнения: 1 860
 Нищо давай да поспамим, че белким някой заключи темата и спрем да се излагаме за глупости. Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт