Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 954
  • 636
  •   1
Отговори
# 90
  • Toronto
  • Мнения: 683
На мен вампирата даже ми изглежда повече към кафявото. Все едно е неравномерно кафяво върху червена основа, нещо не ми допада.
Нямам идея как изглежда в действителност, не нося толкова тъмни червила, ама на снимката наистина изглежда отвратително. Аз я постнах заради Santa Sangre.

# 91
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Чудесна тема!
Нося постоянно червила /освен, когато съм у дома, тогава - балсами/, и трудно им устоявам, като всеки път се заричам, че ще спра да купувам поне известно време Wink
Едни от най-любимите ми червила са Guerlain lipstick shine automatique 221 ,но за съжаление вече никъде не го откривам, и CHANEL Rouge Coco Shine Monte Carlo -

# 92
  • Мнения: 1 467
Страхотна тема, радвам се че я открих. Имате ли предложения за червено червило/балсам който да се нанася лесно и без огледало. Нещо като lip tint
Или нещо подобно на балсамите на нивеа, но да е само цвят без блясък?

# 93
  • Toronto
  • Мнения: 683


Тези на Ревлон са хубави, хидратират добре и се усещат много приятно на устните. Ама чак да нямат никакъв блясък, това само мат червилата го могат, но те пък изсушават.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Интересното е, че на мен нито едно matte червило не ми изсушава устните, а не ползвам нищо отдолу, т.е. не слагам основа, от типа на M.A.C Prep + Prime Lip.
Може би единствено течните матови на ABH оставят гадно и изсушаващо усещане върху устните ми, но те цялостно не са добър продукт, по мое мнение. Peace

# 95
  • Toronto
  • Мнения: 683
Моите матови са все течни. Много харесвам как стоят, особено Kat von D, но усещането е странно, че чак не много приятно. Ама пък стои цял ден.

# 96
  • Мнения: X
Страхотна тема, радвам се че я открих. Имате ли предложения за червено червило/балсам който да се нанася лесно и без огледало. Нещо като lip tint
Или нещо подобно на балсамите на нивеа, но да е само цвят без блясък?

Току-що приятелка ми подари това червило/балсам. Доста си е пигментирано, мисля че го има и в ярко червено. Сега си го сложих, но ми се иска утре да видя на дневна светлина как стои и въобще дали предпазва от студ и напукване, че съм малко скептична. По принцип въобще не харесвам балсамите на Нивеа. Като го разнося няколко дни, ще кажа как е  Grinning

# 97
  • Мнения: 511
Момичета, незнам при вас как е, но аз много обичам да си слагам червило. Затова не ме блазни опцията "издържа цял ден без повторно слагане". Къде ще ми отиде кефа от това да си сложа няколко пъти червило, даже може да си сменя цвета.Simple Smile

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
При мен нито едно течно матово не издържа чак цял ден, а имам на почти всички известни марки. Simple Smile

И аз съм като теб, между другото. Обичам да се цапотя, хе-хе. 4470

# 99
  • Toronto
  • Мнения: 683
Това издържа, поне на мен. Вчера бях с него, пих кафета, изпуших 2-3 цигари, ядох и чак накрая на деня го омазах върху лицето на половинката
Аз пък много мразя да го мъкна из чантата си, и даже и да го взема, почти никога не го слагам повторно, такъв чешит съм.

# 100
  • Мнения: 27
Аз използвам гланцовете на Буржоа, правят ми устните пухкави и имат голяма гама цветове.

# 101
  • Мнения: 1 467
*ioli* , ще чакам да споделиш за този нпвият балсам/червило на Нивеа
изглежда интересно

# 102
  • Мнения: X
Днес съм с него. То си е направо като обикновено по-мазно червило. Специално този цвят е много пигментиран, не е като балсамите. Предимство е, че е много удобно и лесно за нанасяне. Аз все пак си очертах ръбчетата с молив за по-голяма прецизност. При мен лично има трайност, но аз не пуша и не пия кафе. След хапване трябва да се подновява обаче. За екстремно сухи устни като моите не върши чак чудеса, но за нормални е ок. Общо взето на мен ми допада, но ми се струва, че е със завишена цена като за Нивея.  Grinning Не знам дали са го пуснали по дрогериите, моята приятелка го е спечелила от някъде, тук го намерих: https://remedium.bg/product/145128/nivea-crayon-balsam-za-ustni- … rry-h3-grama.html

# 103
  • Мнения: 19
Да добавя едно червило в ЧЕРЕН СПИСЪК - Maybelline SuperStay
П
ълна загуба на пари...

# 104
  • Мнения: 2 127
Да добавя едно червило в ЧЕРЕН СПИСЪК - Maybelline SuperStay
П
ълна загуба на пари...
По-конкретно?

Общи условия

Активация на акаунт