Изпитани сайтове за парфюми - 12

  • 76 051
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 872
На кои български сайтове имате доверие и пазарувате от тях? От кои не бихте взели вече нищо и защо?
Споделете любимите си сайтове и тези, които са ви разочаровали по различни причини.

старата тема



Най-често споменаваните сайтове в темата:

www.elinor.bg
www.dolce.bg
www.parfum-bg.com
www.elfragrance.bg
www.zachoveka.com
www.fragrances.bg
www.parfumi-shop.net
www.get.bg
www.megashop.bg
www.shopping.bg
www.parfium.net
www.parfium.bg/
www.1001-bg.com
www.perfume-bg.eu

Темата за Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg
www.enzo.bg вече е www.notino.bg
www.parfimo.bg

ВНИМАНИЕ!
За всеки един от сайтовете, посочени горе, някога от някого е имало отрицателен отзив!
Както е имало и положителни отзиви за сайтове, които предлагат откровени ментета!
Коректно е, ако не сте доволни от продукт или обслужване, да напишете от какво точно /вкл. името на парфюма, опаковката и милилитрите му/ и защо, за да улесните другите потребители при избора им на сайт, от който да направят своите покупки.
Благодаря предварително на всички участници в темата за мненията им!


Ако съм пропуснала препоръчан сайт в списъка, моля пишете ми лс с линк към препоръката Ви в предишна тема.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 08:12 от bubanka

# 1
  • Мнения: 30 864
Не съм поръчвала много отдавна от сайтове, но следя постоянно цени и наличности, предимно на нишова парфюмерия.
Благодаря за темата.

# 2
  • Мнения: 35 872
това е последното ми много изгодно попадение
http://www.parfimo.bg/eau-de-parfum-the-different-company-pure-eve-45430.html
дойде и е перфектен, сравних със стария ми

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 907
Благодаря за темата!
Последно пазарувах от Енцо - Еликсира на чудесата Хермес. Без никакви забележки е. Имам и друг флакон от Бюти зоун и мога да сравня-няма никаква разлика в аромата. Доволна съм за пореден път от сайта.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 771
Напоследък ползвам Elinor предимно.

# 5
  • Мнения: 19 625
Аз си пазарувам от години от perfume-bg.eu и засега нямам забележки. Връщала съм парфюм, защото се оказа не моя след като пръснах веднъж, мислех, че няма да го приемат, но ми казаха да го върна. Имам спорадични поръчки от parfimo и notino – също нямам забележки.

# 6
  • Мнения: 1 425
Наскоро си взех Addict на Dior от fragrances.bg. Без забележки, както винаги. Планирам още една покупка или пак от там, или от parfum-bg.com, защото съм се убедила в коректността и на двата сайта. Другите 2, на които имам доверие са Parfimo и Enzo, но в Енцо цените напоследък са доста завишени в сравнение с другите сайтове, но пък изборът при тях е най-богат. Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за темата,:hearts: пазарувам най-често от Нотино,Парфимо и Елинор и не мисля да ги сменям засега поне.Продуктите им са си напълно оригинални.

# 8
  • Мнения: 404
Пак да попитам за мнения относно този магазин
https://makeup.bg/

# 9
  • Мнения: 19 625
Пак да попитам за мнения относно този магазин
https://makeup.bg/
Не съм пазарувала. Сайтът вероятно е нов. Ще се радвам да сподели някой.
Но винаги проверявайте разделите "За нас" и "Контакти" в сайтовете. По тях можете да се ориентирате колко е надежден един търговец.
За този сайт излиза, че са полска фирма с представителство в Пловдив (по телефона съдя). Цените им са една идея по-високи от останалите сайтове. Изглеждат сериозни.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 15 483
Благодаря за новата тема. Peace

В момента дебна за някое намаление на парфюмите в Harrods, но едва ли ще има такова. Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 818
Благодаря за новата тема!

От българските сайтове пазарувам единствено от Нотино и Елинор. Онзи ден получих пратка с продукти за коса от Нотино и всичко беше наред, а цените ме устройват отлично.

# 12
  • Мнения: 30 864
Благодаря за новата тема. Peace

В момента дебна за някое намаление на парфюмите в Harrods, но едва ли ще има такова. Simple Smile
Защо точно там? Специален парфюм ли търсиш?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 15 483
Да. Peace Просто го няма в сайтовете, от които най-често пазарувам, не че е толкова труден за намиране.

Има го в BZ, Douglas и Sephora, но там мисля, че цената му дори с намаление пак ще е по-висока.

От български онлайн магазин не искам да го купувам, но това за Harrods го споменах, колкото да се запиша в темата. Наистина не съм сравнявала как се движат цените на различните места. Peace

# 14
  • на село
  • Мнения: 817
Не намирам Bvlgari Pour Homme Soir в парфюм-бг и Венера, откъдето пазарувам. При търсене, ми излизат нотино (старото енцо?) и parfium.bg. На кой сайт да се доверя, се чудя.

Общи условия

Активация на акаунт