Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 561
  • 181
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 5 832
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.



и аз мисля така  newsm10

# 106
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ДА!!!99% newsm10 newsm51

# 107
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Първите години бях 100% доволна, сега съм 75% Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 1 001
Първите години бях 100% доволна, сега съм 75% Heart Eyes

И защо? (ако не те смущава да споделиш)

# 109
  • Мнения: 1 446
Доволна съм! И двамата си имаме недостатъци. Търпим си се.

# 110
  • Мнения: 1 284
ЗА СЕГА ДА

# 111
  • Мнения: 2 609
Доволна съм, е има си и недостатъци, но то кой ли няма. Разбираме се, обичаме се, имаме си едно страхотно детенце /да ни е живо и здраво/...какво повече, дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 001
дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green

Желая го на всички ви  smile3525

# 113
  • София
  • Мнения: 6 335
Да, и то мноооого. bowuu Не е съвършен, има си кусури, които май не са повече от моите. Mr. Green

# 114
  • София
  • Мнения: 7 242
Доволна, доволна Grinning

# 115
  • Мнения: 5 476
Доволна съм!  Peace

# 116
  • Мнения: 2 907
ако не съм доволна, с него ли ще съм? глупав въпрос задаваш или 4акаш да ти отговорят жени, които имат нещастен брак?? аз дори нямам брак, но знам, 4е най-красивото, което можеше да ми се слу4и е мъжът ми...

# 117
  • Мнения: 3 388
В рамките на нормалното. Имаме си кусури, но вече сме заедно и се развиваме заедно, оттам си заглаждаме кусурите. Да сме живи и здрави и остареем заедно без да ни се случват ексцесии.
Не съм тръгвала да живея с някого с отправната точка, че тук ще клъцна, там ще резна, а тук ще добавя-тая работа не става.

newsm10
Подкрепям на 100% !!!



 Peace  и аз така  Peace

# 118
  • Мнения: 1 001
ако не съм доволна, с него ли ще съм? глупав въпрос задаваш или 4акаш да ти отговорят жени, които имат нещастен брак?? аз дори нямам брак, но знам, 4е най-красивото, което можеше да ми се слу4и е мъжът ми...
Вече писах, че исках да ви провокирам да се замислите за добрите и лошите черти на съпруга ви.
Не искам да има жени с нещастен брак, а камо ли да ги "нервя" тук.

А за най-доброто - аз ги поставям на равно - Съпруга, Дъщеря, Син (изброени са по реда на запознанството им с мен)

# 119
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
писах опция едно  Peace ... то е ясно че 100 % няма но - май 75 % пък му е малко и той си има своите кусури но като се замисля то кой ли няма ...

Доволна съм, е има си и недостатъци, но то кой ли няма. Разбираме се, обичаме се, имаме си едно страхотно детенце /да ни е живо и здраво/...какво повече, дано да остареем и побелеем така доволни. Mr. Green
ето цитирам това за да не се повтаряме  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт