Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 539
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 998
Все се оплакваме от нещо, което правят или не правят Laughing Ама хубавото е, че като ни питат ей така, директно и се оказва, че всъщност са си на място мъжете Hug
И аз съм от доволните Sunglasses

# 92
  • Мнения: 7 430
75% гласувах, мога да кажа, че е около 90% - особено напоследък Wink
Добър ми е мъжа  Hug само дето все нещо иска да купуваме (или продаваме)  Mr. Green...то за това отнемам от 100-те % малко Wink

# 93
  • Мнения: 4 390
Някъде между първите две опции, според настроението Wink

Това е и моят отговор.  Grinning

# 94
  • Мнения: 6 390
Някъде между първите две опции, според настроението Wink

Това е и моят отговор.  Grinning
хехеххе и моят  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 2 035
Гласувах със 100 % , защото нямаше 99  %   Mr. Green

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Ако не бях доволна нямаше да съм с него, предполагам и за него се отнася. Проценти не бих изчислявала, защото е относително, в определени ситуации може да падне и на 0%, ама хайде сега, от мен да мине, там е тръпката. Grinning

# 97
  • Мнения: 2 116
Все още много се обичаме!  luvbed Много съм доволна!  Two Hearts На 100%... txtloves

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Някъде около 50%  и малко нагоре. Когато ме гони ПМС - рязко спада процента  Twisted Evil

# 99
  • Мнения: 2 407
За мен лично да, до колкото имам наблюдения около мен всички са доволни от съпруга си.

# 100
  • Мнения: 1 001
Все се оплакваме от нещо, което правят или не правят Laughing Ама хубавото е, че като ни питат ей така, директно и се оказва, че всъщност са си на място мъжете Hug
И аз съм от доволните Sunglasses

Радвам се, че успях да ви прововокирам да се замислите НАИСТИНА за отношението си към половинката си smile3501.
Жалко, че съпрузите ви на са толкова пишещи http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105738.0 и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105747.0  newsm12. Но какво да се прави   33uu

# 101
  • Мнения: 1 182
И аз съм доволна-много даже от него,но гласувах с втората опция,тъй като мисля,че няма идеални хора 100%

# 102
  • Мнения: 1 037
А бе много сме доволни от тез наще мъже ,ама я да ни види някой, когато ни ядосват Blush(шегувам се)И аз гласувах с втора опция,обаче тези 25 процента които остават до съвършенството понякога ми идват в повечко! #2gunfire

# 103
  • Мнения: 415
Съвсем доволна  newsm10

# 104
  • някъде
  • Мнения: 4 956
на 75%, защото винаги има какво още да се желае от един мъж  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт