Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 527
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Aми бива дано стане и по добре Grinning

# 76
  • Мнения: 798
Айде и аз при доволните. Всеки си има недостатъци, и  той и аз, но е важно 4е искаме да сме заедно и това ни прави щасливи. Grinning

# 77
  • Мнения: 8 463
Нямам от какво да се оплача.Но си мрънкам от в време на време-профилактично,за да има стимул.

# 78
Аз съм една много щаслива жена,че имам такъв прекрасен съпруг.Понякога се чудя кой е домакинята в къщи,а и паричките носи той newsm51Колкото и да пиша е малко,хайде изфуках се smile3521

# 79
  • Мнения: 953
много си ми е добър.пък и нали ме търпи.от двамата аз съм по-лошата Twisted Evil Laughing и си го признавам.но пък много се разбираме.профилактично мрънкам за някои работи като ремонта в къщи,но понеже работим заедно и знам че и двамата нямаме време но .........Иначе си ми е злато.много съм си доволна от него и си го обичкам.

# 80
  • Мнения: 2 000
Доволна съм, но не 100 %, а някъде към 90  Laughing И той като всички хора си има кусури, тъй че от време на време ме ядосва и аз мърморя подире му.

# 81
  • Мнения: 5 370
Това е своево рода контра въпрос на темата по-долу:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=105443.new#new
Aз моя мъж го обожавам на 90% , оставям си 10% е така, заради ТЕЛЕшкия му инат понякога.
Иначе е мъж в буквалния смисъл на думата-и физически, но и иначе.
Просто....понякога не ми се вярва, че е възможно наистина да сме се срещнали по начина, по който стана. Heart Eyes

# 82
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   PeaceДовлона съм,има си кусури човека,но пък и аз съм си мърморана и се оплаквам малко повече.Да ми е жив и здрав само. Hug

# 83
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, аз съм доволна от съпруга си! Надявам се, че и той е доволен от мен  Sunglasses
Дано винаги да бъдем така  Praynig

# 84
  • Мнения: 6 619
Да той е моето злато . txtlovesДребните кусурчета си прощаваме взаимно или не им обръщаме внимание.
Омъжих се на 28год. търсих търсих и намерих най-доброто за мен luvbed

# 85
  • Мнения: 6 619
ех,видя какво съм написала ама как се наду Laughing

# 86
# 87
  • Мнения: 1 370
Според мен ако сме доволни един от друг на 100%, няма да е истинско. Някой път е повече от прекрасен, но някой път не е. Като общо, не е перфектния, но аз си го искам такъв Heart Eyes

# 88
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Първа опция. Ама на 90 %...

# 89
  • Мнения: 11 550
Хайде още една доволна съпруга Heart EyesЕ,не чак 100%,но някъде около 90% newsm10

Общи условия

Активация на акаунт