Орална ласка

  • 29 890
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Да бе и на постоянния партньор не можеш да му кажеш да се изкъпе?
Аз пък не харесвам голи охлюви, както казах педофилията не ме възбужда, което за мен това няма нищо общо с хигиената. Хигиената има общо единствено с топлата вода и сапуна, или липсата им.

# 121
  • Мнения: 5 248
Е каква е тая жена която мирише на развалено сирене...

# 122
  • София
  • Мнения: 6 308
Е,  намират се, не е като да няма.
Има и мариновани. "Чули" или "разбрали" нещо и ръгат квот се сетиш, по най-различни поводи. Joy

Последна редакция: чт, 16 авг 2018, 11:18 от Онзи

# 123
  • Мнения: X
Е каква е тая жена която мирише на развалено сирене...

Има, има...
Иначе много направена. И аз като теб се чудех как може да хвърли толкова пари за визия а надолу...

# 124
  • Мнения: 3 614
Да бе и на постоянния партньор не можеш да му кажеш да се изкъпе?

Викаш, като се изкъпе и зъбите му ще се оправят, и настинките.

# 125
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Викам, че се отнася за всичко.😉
А той ако е с развалени зъби на 40 е по- вероятно да си е бил с такива и на 20 и му липсват елементарни навици, но явно се е намерил кой да го избере и така.
Не паднал от тавана и да те затиска. Все имаш няколко минути да избереш.

# 126
  • Мнения: X
Е, кой човек с инфекция си сваля гащите, по дяволите?
И пак опираме до определени познания и хигиенни навици.
И култура! Не може като знаеш, че си болен или в момента не си ок, заради удоволствието всичко да правиш. Това е цигански егоизъм, защото все пак в секса и на двамата трябва да е хубаво.

# 127
  • София
  • Мнения: 5 735
Такива екземпляри отговарят за себе си, когато не са научени от малки, а в последствие продължават така, проблема си е техен.  Не го правя мой, защото прекъсвам веднага контакт, който ме гнуси.
Има си мъже външно идеален, сваля дрехите(гащите) Mask

# 128
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Честно, мъж с лоша хигиена не ми се е случвал. При жените как е съдя по себе си - ако жена видимо демонстрира чист вид(коса, кожа, зъби, нокти, чисти дрехи и обувки), как си мие косата без да се измие и долу?😆
И ако някоя плеймейт звезда е пример за направена, те дори и на снимки изглеждат покъртително нечистоплътни .

# 129
  • Мнения: 3 614
Честно, мъж с лоша хигиена не ми се е случвал. При жените как е съдя по себе си - ако жена видимо демонстрира чист вид(коса, кожа, зъби, нокти, чисти дрехи и обувки), как си мие косата без да се измие и долу?😆
И ако някоя плеймейт звезда е пример за направена, те дори и на снимки изглеждат покъртително нечистоплътни .
Мхм, ама все пак автора се чуди що има жени, които не харесват да са обект на орални ласки. Идеята му е да разбере защо, не кой каква хигиена спазва. Лош опит с последствия може да откаже жена.
Скрит текст:
Триктил, не разбирам за каква моя "теория" говориш. Аз нямам теория. Пуснал съм анкета и просто коментирам резултатите от нея. А те към момента сочат, че точно 20% от жените отказват орална ласка или я допускат, но не защото им харесва, а за да угодят на партньора си.

Към 18:40 ч. в сряда, 15 август:
Не, но го допускам, защото партньорът ми се кефи - 10,5%
Не и не го допускам - 9.5%

10.5%+9.5% = 20%

Сега вече остава и да разберем защо една пета от жените не обичат да ги лижат.

Предположения?

# 130
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Не знам още някой да се отказал от секс, заради лош опит.😉

# 131
  • Мнения: 3 614
Не знам още някой да се отказал от секс, заради лош опит.😉
Затова се практикува безопасен. Не само близането е секс. Wink

# 132
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
И никой не твърди подобно нещо.Wink

# 133
  • Мнения: 3 614
И никой не твърди подобно нещо.Wink
Но темата е конкретна, а не е обща за секс. Wink

# 134
  • София
  • Мнения: 5 735
Честно, мъж с лоша хигиена не ми се е случвал. При жените как е съдя по себе си - ако жена видимо демонстрира чист вид(коса, кожа, зъби, нокти, чисти дрехи и обувки), как си мие косата без да се измие и долу?😆
И ако някоя плеймейт звезда е пример за направена, те дори и на снимки изглеждат покъртително нечистоплътни .
Мхм, ама все пак автора се чуди що има жени, които не харесват да са обект на орални ласки. Идеята му е да разбере защо, ....

Тези жени в темата не споделят защо. Другите само можем да гадаем защо.

Общи условия

Активация на акаунт