Орална ласка

  • 29 900
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 006
Aман от чистници Mr. Green Никога ли не правите спонтанен секс? Ей така, да се погледнете, да ви се прииска и да се метнете на леглото, на дивана, на пода, на масата? Ами сутрин рано в събота, наспали се и приятно топлички под завивките не се ли награбвате, или първо се къпете? Или се поглеждате, приисква ви се и после единият отива в банята, след това другият, след това може би забърсвате водата и накрая сексът...избягал някъде. Според мен когато човек си се къпе редовно може да прави секс и без душове в общия случай. Е, за френските ласки не е баш така, но за нормален секс не виждам защо човек да трябва да се подготвя като за хирургическа интервенция. Освен ако има много миризливи и потливи хора де, ама ние в нашето семейство, слава богу, не сме такива Praynig

Непонятни са ти хигиенните навици ли?
Всеки с дертовете си..

# 166
  • Мнения: 40 951
Ами да, някои прекалености са ми непонятни. Затова попитах не ви ли се случва спонтанен секс, или всичко е съгласувано с къпането newsm78 Или другата опция - да сте особено миризливи по природа, тогава има резон.

# 167
  • София
  • Мнения: 11 472
 Случва ни се спонтанен секс и както много правилно си отбелязала, когато човек поддържа хигиена Не е Задължително Преди Абсолютно всеки секс да се къпеше от - до.
А спонтанният секс може да има много, много плюсове...

# 168
  • Мнения: 7 006
Сутрешен секс,преди да посетя тоалетната и да си измия зъбите,просто няма как да стане..Подобна спонтанност за мен е мъчение..

# 169
  • Мнения: 40 951
Сутрешен секс,преди да посетя тоалетната и да си измия зъбите,просто няма как да стане..Подобна спонтанност за мен е мъчение..

Е, това все пак не е къпане Wink
Иначе зъби и тоалетна обикновено се случват при събуждане по навик като в делничен ден, след което следва доспиване и излежаване преди да му дойде времето на секса. Ама то това става и в просъница, докато банята вече може да разбуди и човек в кома Grinning

# 170
  • Мнения: 7 006
Сутрешен секс,преди да посетя тоалетната и да си измия зъбите,просто няма как да стане..Подобна спонтанност за мен е мъчение..

Е, това все пак не е къпане Wink
Иначе зъби и тоалетна обикновено се случват при събуждане по навик като в делничен ден, след което следва доспиване и излежаване преди да му дойде времето на секса. Ама то това става и в просъница, докато банята вече може да разбуди и човек в кома Grinning

Добре.Не е къпане,душ е/сутрешен тоалет

# 171
  • Мнения: X
Аз, аз ще кажа - анонимна, естествено. Grinning

Много време и аз не давах да ме лижат, имах някакви вътрешни спирачки. Сякаш да си пазя територията, абе беше си табу за мен - той няма работа там. Винаги, когато някой е слизал надолу, ми е ставало дискомфортно и съм го издърпвала нагоре да почваме. Веднъж пробвах съвсем за кратко и чувството беше толкова интензивно - тотално неприятно, не мога да го опиша. И до там, а аз самата обожавам да правя френска.

Така - това всичко до 32 години, когато срещнах мъжа ми. Това беше първото, което ми направи - ходихме вече месец, когато той най-дръзко ми каза - искам да те лижа. Не знам какво ми стана, и аз го поисках...Е...няма по-комфортно чувство! Толкова много ми хареса, макар да не свърших, никога не бях се чувствала така. После той си тръгна. Малко след това, това стана редовна практика и започнаха множествените оргазми. Не съм знаела какво изтървам, въпреки че и преди това обичах секса.

Сексът е нещо индивидуално. С един обожавам една поза - с друг просто не ми харесва.

Спонтанен секс - ДА! Най-хубавото в секса е спонтанността. Стерилността, приготовленията - убива страстта. Ако съм се къпала вечерта и го направим със събуждането - какво толкова? Просто миришем малко повече на себе си, но не и на лошо. ММ дори веднъж слезе надолу и когато се дърпах притеснена, ми каза, че иска да усети моя вкус, а не този на интимния ми гел, който тотално му е омръзнал. Simple Smile

Въпрос на избор. Simple Smile

# 172
  • Мнения: 7 006
Бе к'ва спонтанност сутрин на пълен пикочен мехур..
Живо мъчение ми идва.. Crazy

# 173
  • Мнения: 156
И аз обичам спонтанния сутрешен секс, но за тази цел го правим настрани в поза лъжички - хем ни мързи, хем не се миришем много😂за орален секс тогава не се е случвало и двамата избягваме хаха но ако много има желание, надали ще го спра
Иначе гласувах с първата опция

# 174
  • Мнения: 1
А на самите мъже харесва ли им да причиняват такава ласка? Sunglasses
да

Общи условия

Активация на акаунт