Орална ласка

  • 30 271
  • 174
  •   1
Отговори
# 60
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 355
Засега излиза, че около 27% от жените или не допускат орална ласка или я допускат, но не защото им харесва, а за да угодят на партньор.
За орална ласка ли говорим, или за този тип орална ласка?

Заключението ти е феноменално. 100 % от мъжете правят това, за което питаш, с абсолютен кеф по тази логика. Тяхната цел не е да угаждат на някого, нали така?

# 61
  • Мнения: X
Една от причините за непрактикуване е ракът на гърлото и устната кухина. Докато преди основната причина е била алкохол и цигари, сега с популяризиране на практиката новите случаи са основно ЧПВ.

# 62
  • Мнения: 3 231
Засега излиза, че около 27% от жените или не допускат орална ласка или я допускат, но не защото им харесва, а за да угодят на партньор.
За орална ласка ли говорим, или за този тип орална ласка?

Заключението ти е феноменално. 100 % от мъжете правят това, за което питаш, с абсолютен кеф по тази логика. Тяхната цел не е да угаждат на някого, нали така?
Да, с процентите греша. Не са 27%, а 17.8%.

Толкова е сборът на отговорители с двете негативни опции към този момент. Кое мое заключение е феноменално? Аз заключение не съм правил, а само споделям фактите. 17,8% от жените или не допускат да им се прави орална любов или допускат, но не защото изпитват удоволствие, а за да угодят на мъжете си. Не аз. Анкетата това казва.

# 63
  • Мнения: 3 231
Една от причините за непрактикуване е ракът на гърлото и устната кухина. Докато преди основната причина е била алкохол и цигари, сега с популяризиране на практиката новите случаи са основно ЧПВ.
ЧПВ е причина мъж да откаже на жена да ѝ прави орална. Тук си говорим за причините жена да откаже на мъж да ѝ прави орална.

# 64
  • Мнения: X
ЧПВ е причина мъж да откаже на жена да ѝ прави орална. Тук си говорим за причините жена да откаже на мъж да ѝ прави орална.

Ако ѝ пука за мъжа - може да откаже и за негово добро. Надявам се сега да е по-ясно.

# 65
  • Мнения: 3 231
Интересна сценка. Той иска. Да кажем, че и тя иска. Но пък не му дава, за да опази здравето му Simple Smile Много измислено ми изглежда, но... свят шарен.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 762
Тези теми са винаги бързо изписващи се и бързо стигащи до ключ.
Записвам се да не изпусна шоуто преди чистиките.

Е поне гласувай де... Simple Smile Или сподели предпочитанията си... публично Simple Smile

Още преди да започна да чета, гласувах.
Моето мнение е,че голям процент от мъжете сте в огромна заблуда какво се харесва на жените.На теория знаете и можете всичко,на практика малко са истинските играчи.
За това чакам да видя, как ще се измъкне нофелет, когато разбере,че теорията му е грешна.

# 67
  • Мнения: X
Тези теми са винаги бързо изписващи се и бързо стигащи до ключ.
Записвам се да не изпусна шоуто преди чистиките.

Е поне гласувай де... Simple Smile Или сподели предпочитанията си... публично Simple Smile

Още преди да започна да чета, гласувах.
Моето мнение е,че голям процент от мъжете сте в огромна заблуда какво се харесва на жените.На теория знаете и можете всичко,на практика малко са истинските играчи.
За това чакам да видя, как ще се измъкне нофелет, когато разбере,че теорията му е грешна.

Ако секса не се получава... се прави докато се получи. Същото е и с оралната любов.
По същата логика твърдя че много малко жени умеят да правят свирки, повярвай ми.

# 68
  • Мнения: X
Една от причините за непрактикуване е ракът на гърлото и устната кухина. Докато преди основната причина е била алкохол и цигари, сега с популяризиране на практиката новите случаи са основно ЧПВ.
казано е на място. Трябва да се спомене и всички да сме наясно и с евентуалните отрицателни страни.
+1

# 69
  • София
  • Мнения: 5 762
Скуба- Късно е вече,продължавай.
Ако жената иска да прави свирки,има и желание да се научи как да ги прави ,така че да му харесва.Кагато ги прави само , за да отбие номера много ясно,че ще ги прави през просото. Както различните жени ,ще харесват различен начин на близане,така е и при мъжете.
Но темата е харесвате ли да ви правят,а не как трябва да ви правят ,та да не зачекваме друга тема.

# 70
  • Мнения: X
Една от причините за непрактикуване е ракът на гърлото и устната кухина. Докато преди основната причина е била алкохол и цигари, сега с популяризиране на практиката новите случаи са основно ЧПВ.
казано е на място. Трябва да се спомене и всички да сме наясно и с евентуалните отрицателни страни.
+1

Да спирам ли с лизането??? То след 35 години лизане може и да ми е късно вече...
Ама как ще спираш, ти все по-натам отиваш. То и туй като си отнемеш, кво ще ти остане, ве, човек?

То и при вас не е по-различно - ближеш, плюнчиш, все си е сухо
На мен поне пръста след езика ще ми остане Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 297
Сега и на доктор, изследвания за ЧПВ, трябва да правя. На УНГ или Венерология, всъщност на какъв доктор се ходи?
Не се вижда анкетата. Пич, сложи една точка и за нас.

# 72
  • Мнения: X
Сега и на доктор, изследвания за ЧПВ, трябва да правя. На УНГ или Венерология, всъщност на какъв доктор се ходи?
Не се вижда анкетата. Пич, сложи една точка и за нас.

Кожно-венерическия диспансер, май е в 30-то ДКЦ, едно време беше в едни бараки в локалното на Цар Борис III след Павлово посока Руски паметник

Секса стана опасно удоволствие в наши дни. А едно време 2 седмици Доксициклин, Фасижин 4 таблетки през 15 мин, 2 седмици без газирано, кафе и люто и си пак на постата. Ся може и да не оживееш...

# 73
  • Мнения: 3 732
Понякога кунилингуса е по - добър от секса.
Учила съм мъж да прави, но докато го науча се разделихме.


Колежка отказва с**рка на партньора си защото той не иска да й отвърне със същото.

Последна редакция: ср, 15 авг 2018, 17:17 от Plava luda lutka

# 74
  • Мнения: 15 619
Аве, Скуба, разликите при нас и при вас са огромни. Ний не страдаме от функционална простатиСтическа ограниченост, затова дерзай, по-добле да не спираш. Другояче казано, че не вдяваш.

Общи условия

Активация на акаунт