Орална ласка

  • 30 067
  • 174
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Аве, Скуба, разликите при нас и при вас са огромни. Ний не страдаме от функционална простатиСтическа ограниченост, затова дерзай, по-добле да не спираш. Другояче казано, че не вдяваш.

Така е бе мило, жена след 40 е по-водна от 27-35. Затва младите ,,мъже,, със задължителните брадички си вземат над 40, мъзга, да се удавиш Simple Smile Иначе не вдЕвам, ма ся вденАх, заменям 34-годишна за 45-50 Simple Smile

# 76
  • Мнения: 15 619
Аве, Скуба, разликите при нас и при вас са огромни. Ний не страдаме от функционална простатиСтическа ограниченост, затова дерзай, по-добле да не спираш. Другояче казано, че не вдяваш.

Така е бе мило, жена след 40 е по-водна от 27-35. Затва младите ,,мъже,, със задължителните брадички си вземат над 40, мъзга, да се удавиш Simple Smile Иначе не вдЕвам, ма ся вденАх, заменям 34-годишна за 45-50 Simple Smile
Така така. Joy Много ти е зор да се сравняваш с жени по мъжки показатели, пиле рошаво! Grinning
Поне схвана, че тенденцията при теб е само в една посока.Надолу.  Дръж я! Нали питаше дали да продължаваш орално?   Grinning
Знам, че бързо и предарително вдяваш. Запомнила съм те още с пералнята на фирмата. Стратег си.
Не се излагай повече!

# 77
  • Мнения: X
Аве, Скуба, разликите при нас и при вас са огромни. Ний не страдаме от функционална простатиСтическа ограниченост, затова дерзай, по-добле да не спираш. Другояче казано, че не вдяваш.

Така е бе мило, жена след 40 е по-водна от 27-35. Затва младите ,,мъже,, със задължителните брадички си вземат над 40, мъзга, да се удавиш Simple Smile Иначе не вдЕвам, ма ся вденАх, заменям 34-годишна за 45-50 Simple Smile
Така така. Joy Много ти е зор да се сравняваш с жени по мъжки показатели, пиле рошаво! Grinning
Поне схвана, че тенденцията при теб е само в една посока.Надолу.  Дръж я! Нали питаше дали да продължаваш орално?   Grinning
Знам, че бързо и предарително вдяваш. Запомнила съм те още с пералнята на фирмата. Стратег си.
Не се излагай повече!

ЛюбоФ моя, дали става зависи от жената - има такива, повечето, дето ти го вдигат, има и такива от които не ще и да помръдне.
И както е казано, къвто си го направиш - такъв ще си го ползваш.
И аз те обичам Flowers Hibiscus

# 78
  • Мнения: 15 619
Много си любвеобвилен.  Joy 
Добре, добре, ще се съглася с теб, дори и при физиологическа мъжка невъзможност, жената е виновна.
Сега по-спокоен ли си? Да не ти се отрази на сърдечната дейност. Не ща такъв грях да нося. След една определена възраст трябва да се пазиш повечко.    Kissing Heart

# 79
  • Мнения: 3 231
Триктил, не разбирам за каква моя "теория" говориш. Аз нямам теория. Пуснал съм анкета и просто коментирам резултатите от нея. А те към момента сочат, че точно 20% от жените отказват орална ласка или я допускат, но не защото им харесва, а за да угодят на партньора си.

Към 18:40 ч. в сряда, 15 август:
Не, но го допускам, защото партньорът ми се кефи - 10,5%
Не и не го допускам - 9.5%

10.5%+9.5% = 20%

Сега вече остава и да разберем защо една пета от жените не обичат да ги лижат.

Предположения?

# 80
  • София
  • Мнения: 28 781
Защото са попадали на леваци.

# 81
  • Мнения: X
Защото са попадали на леваци.

Да доставиш удоволствие на жена, да свърши, още повече орално си е изкуство. Мъжа по принцип е дърво, доста по-лесен е

# 82
  • Мнения: 3 231
Миленака, доста категоричен отговор. Т.е. ти изключваш сексуално-психологични или социални причини за тези статистически данни и вярваш, че принципно всяка жена обича да получава орална любов? Просто питам, не се заяждам.

Аз определено смятам, че има много жени, които имат свой си вътрешен проблем с получаването на орална любов. И той не е свързан с конкретен партньор или неговите конкретни умения.

Много бих искал някоя от тези 20% в анкетата да сподели защо не обича. Но дали ще има смелчачки?

# 83
  • Мнения: X
Да, интересно коя ли ще е тази смела жена да разкрие причините, след като категорично в няколко поста вече беше обяснено, че такова нежелание е едва ли не някаква патология, тя е спала само с дървари или е консервирана монахиня, погнусена и уплашена от секса? Smiling Imp

# 84
  • София
  • Мнения: 28 781
Не е единствената, да, но смятам, че е основната. Пиша от тел. и ме домързя да пиша повече.

# 85
  • София
  • Мнения: 580
Наскоро попаднах на женски разговор по темата и ми стана интересно какво всъщност мисли масовата жена за оралната любов от мъж към жена.

Не е много за приказки. Има си анонимна анкета. Като се напълни с гласували, тогава ще има и храна за дискусия.

Айде Simple Smile

Нека за нуждите на анкетата да приемем, че говорим за орална любов от мъж, който знае как да я прави. За да няма отговори като "Е, как да отговоря, като не знам за какъв мъж говорим - ако може, ще ми е хубаво, ако не може,  няма да ми е хубаво". Не, говорим за мъж, който има умения.

Има ли възможен отговор в анкетата  "Гъдел ме е ?" 😀

# 86
  • Мнения: 3 662
Триктил, не разбирам за каква моя "теория" говориш. Аз нямам теория. Пуснал съм анкета и просто коментирам резултатите от нея. А те към момента сочат, че точно 20% от жените отказват орална ласка или я допускат, но не защото им харесва, а за да угодят на партньора си.

Към 18:40 ч. в сряда, 15 август:
Не, но го допускам, защото партньорът ми се кефи - 10,5%
Не и не го допускам - 9.5%

10.5%+9.5% = 20%

Сега вече остава и да разберем защо една пета от жените не обичат да ги лижат.

Предположения?
Щото са доминанти?

# 87
  • София
  • Мнения: 6 309

Добре, добре, ще се съглася с теб, дори и при физиологическа мъжка невъзможност, жената е виновна.

Ми, естествено. Няма импотентни мъже, има некадърни жени. Joy

# 88
  • Мнения: 1 121
Миленака, доста категоричен отговор. Т.е. ти изключваш сексуално-психологични или социални причини за тези статистически данни и вярваш, че принципно всяка жена обича да получава орална любов? Просто питам, не се заяждам.

Аз определено смятам, че има много жени, които имат свой си вътрешен проблем с получаването на орална любов. И той не е свързан с конкретен партньор или неговите конкретни умения.

Много бих искал някоя от тези 20% в анкетата да сподели защо не обича. Но дали ще има смелчачки?

Социални = обществени.
Какви ще да са тези обществени причини? Моя отговор - обществениците са дървета, не се справят със задачата. Обществено не се справят. Или въпросната жена не си пада по обществен ,орален или не секс.

# 89
  • София
  • Мнения: 5 750
Защото са попадали на леваци.

Да доставиш удоволствие на жена, да свърши, още повече орално си е изкуство. Мъжа по принцип е дърво, доста по-лесен е
Ето ги и отговорите на въпроса ти нофелет.
Аз ще добавя :
- насадени стереотипи
- страх да пробваш нещо различно, поради някакви задръжки в човека.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт