В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 580
  • 756
  •   1
Отговори
# 405
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Здравейте. Моля ви да ми напишете къде в града има магазини за бебешки дрехи, играчки? Дори и да е някое много малко магазинче, няма значение. Не е задължително да е по центъра, мястото не е проблем. Аз знам за Трите прасенца, магазин Лорели на 5-то Авеню, Комсед, едно магазинче срещу Строителен техникум и едно на Н. Габровски между Скорпиона и Нова болница. Допълвайте, ако се сещате за други. Благодаря:blush:

Мола? H&M, Lcwaikiki, Hippoland.

# 406
  • Мнения: 647
Под пицария Уно,До Трите прасеца на триъгълника има още един магазин

# 407
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
Здравейте, има ли УНГ, работещ след 17ч или в събота?

# 408
  • Мнения: 6 556
Някой може ли да препоръча брокер, който си върши наистина професионално работата?

# 409
  • Мнения: 14 308
....

Последна редакция: нд, 20 яну 2019, 07:07 от Алечка

# 410
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Някой може ли да препоръча брокер, който си върши наистина професионално работата?

  Ако е за продажба на имот, наскоро добих впечатления от  няколко брокера, от различни агенции.

Мои роднини, които не живеят в града, продаваха  старо и порутено жилище, в сграда без асансьор, последен етаж. (кауза невъзможна)  Понеже са и възрастни и не живеят в града,  ме бяха помолили да ходя вместо тях на огледи.


Има някаква нова агенция "Супер имоти". Снимаха апартамента и до там. Не  доведоха за 5 месеца нито един човек за оглед. Никаква консултация или разговор за насока и дали е адекватна  цената нямаше. Предлагат уж само някаква такса, но впоследствие се оказа, че също работят на процент и няма да го намалят, ако се подпише ексклузивен договор с тях. Иначе попаднах първо на тях, имат много реклами  във фб


От агенция 'Мирела" също нямаше кой знае какъв резултат, но поне брокерките бяха любезни. Организираха около 4 огледа, също без резултат .


От Болкан естейт  доведоха около 12-13  човека за оглед, обясниха ми как се определя и цената на такъв имот. Показаха ми конкурентни имоти наблизо, които са продали.  Ненатрапчиво  ми предложиха (съвсем обосновано)
да говорят и да се срещнат с моите роднини и да им обяснят защо трябва да се коригира цената, ако искат да си продадат имота. И доколкото разбрах наскоро са реализирали  сделка. И моите роднини са много доволни.  Ще попитам как точно се казваше брокерът им. Започваше нещо със С (Стоян или Стефан, не си спомням вече)


Всички агенции качват снимките в една и съща платформа. Разликата явно е в базата данни, които си имат за техни клиенти.


Бяха ми препоръчали и тази агенция, която се намира срещу изложбените зали (Сенчъри хоумс), но не стигнахме до нея и нямам  мнение  за тях.








# 411
  • Мнения: 14 308
Много съм зле, прочела съм зъболекар, незнайно защо, а ВИП-чето брокер търси... Grinning

# 412
  • Мнения: 6 556
Joy И аз се зачудих. Нищо се, случва се.

Благодаря за коментара. Става дума за покупка. Една приятелка ме пита, а аз нямам опит в тази сфера и реших да се допитам до вас. Предполагам, че каквото е отношението от едната страна, такова е и от другата. Flowers Hibiscus

# 413
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Щом става въпрос за такъв брокер аз да похваля Яна от Виктория имоти. Бяхме купувачи, а тя беше страхотна

# 414
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Нашият етаж го купихме от нашето Наде, но брокер ни беше една Магда и някакъв мъж. Всеки ден в продължение на месец ходихме на огледи.Аз ясно бях казала какво не искам и те се съобразяваха с това.Не бяха нагли и после с документации и комисионни нямаше проблеми, но с тази част са занимаваше мъжа ми. При интерес ще намеря номера. В сферата са от по-вече от 20 години.

# 415
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Когото и да изберете, им подметнете, че работите и с други брокери и агенции. Така се стараят на макс. Grinning

# 416
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Някой има ли впечатления от това масажно студио: https://grabo.bg/veliko-tarnovo/klas-masaj-03usn7r ?
Бях взела два ваучера за коледни подаръци от друго студио, но там 5 дни преди изтичане срока на ваучера отказаха да запишат час, защото графикът им бил пълен Sad
Та сега се оглеждам за нещо еквивалентно и изскочи офертата за студио Лилия Галант.

Можело е да поискаш връщане на парите от Грабо, поради невъзможност за изпълнение на услугата.

Тъкмо това направих. Сега се оглеждам да взема други ваучери, да не си оставя хората без подарък Simple Smile

# 417
  • Мнения: 65
Здравейте, скоро писах в темата но все още нямам отговор. Бихте ли ми казали как стоят нещата относно кандидатстването в ясла в града- целогодишен ли е приемът,има ли някакви критерии като настоящ адрес,месторабота и др.? Бихте ли споделили от кои ясли сте доволни? Благодаря предварително!

# 418
  • Мнения: 2 179
За брокер препоръчвам - Данислав Лалев от Адрес ! Съвестен и отзивчив!

# 419
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, скоро писах в темата но все още нямам отговор. Бихте ли ми казали как стоят нещата относно кандидатстването в ясла в града- целогодишен ли е приемът,има ли някакви критерии като настоящ адрес,месторабота и др.? Бихте ли споделили от кои ясли сте доволни? Благодаря предварително!
Аз май и в друга тема ти бях отговорила, ама вече нямам спомен. Приемът за ясла е в годината на приемане, но аз например подадох документи през март 2018 , за да съм по-напред в списъка на септември 2019. Попълва се заявление, където се вписва работно място, но не мисля ,че има значение. За ясла няма значение и адресът. Иначе си мисля, че и да закъснеете с кандидатстването, стига да няма твърде много места , ще приемат детенцето.

Общи условия

Активация на акаунт