В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 576
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 179
Косъм по косъм миглите ме интересуват повече.

# 376
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Някой да препоръча учител по математика за частно уроци?

# 377
  • Мнения: X
Косъм по косъм миглите ме интересуват повече.
Аз съм ходила преди 3-4 години,Катя се казваше момичето. Доволна бях от това как изглеждат миглите, но не можах да свикна с тях. Не ми беше удобно. После слагах още веднъж за повод. /Морски беше и нямах друг грим/
Тази година също имам повод, но ще съм с цялостен грим и ще си сложа нормални мигли на лента и вечерта ще си ги махна.

# 378
  • Мнения: 2 179
Аз близо година бях с косъм по косъм и сега искам да подновя, просто ме притеснява дали работи качествено и с хубави материали.

# 379
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Маникюристката наистина умее да рисува, но резултата е изключително нетраен! Не се лъжете! Лака започва а се бели още след няколко дни
За рисуването потвърждавам.

# 380
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Като сте подхванали темата за красота...да питам за препоръки за салон, където правят ламиниране на мигли. Знам, че се предлага на не едно и две места вече в града, но ако някой вече има преки положителни впечатления от конкретно място, ще се радвам да сподели.



Пепи, една от колежките ходи в Крейзи при Анна, аз при нея ходя на грим. Колежката казва, че е много доволна, но аз уау ефект не видях, но вероятно проблема е при мен Blush

Теодора Костадинова също е много добър зъболекар, Карина Попова също.

# 381
  • Мнения: 1 167
Някой да препоръча учител по математика за частно уроци?
Славчева от ПМГ

# 382
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Някой да препоръча учител по математика за частно уроци?
Славчева от ПМГ
Бихте ли ми дали нейните координати

# 383
  • Мнения: 1 167


Теодора Костадинова също е много добър зъболекар, Карина Попова също.
На каква възраст са приблизително?

# 384
  • Велико Търново
  • Мнения: 111
Здравейте!
Голямото ми момче(6г.) има желание да го запишем на плуване. Може ли да ми препоръчате треньор и да ми кажете ориентировъчна цена за тренировките за месец?
Благодаря!

# 385
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
Подарявам британска късокосместа котка, ако някои иска да отглежда с любов и грижи тази невероятна британка може да ми пише на лични.

# 386
  • Мнения: 1 705
Вики, моите деца ходят при г-н Фесчиев в Емилиян Станев. Доволна съм, децата са доволни и много си обичат треньорите. Мисля, че е 35 лв на месец, отделно вход за басейна 2 и 50.

# 387
  • Мнения: 1 780
Здравейте, имам няколко питания- търся си шкаф втора употреба, бях срещнала някъде магазин за мебели втора употреба но беше доста назад.
Търся също фирма или нещо подобно където приемат или вземат бяла техника, която не работи не ми се изхвърля на боклука с оглед околната среда.
И питане за H&M кампанията за предаване на стари дрехи - някой полвал ли я и трябва ли да имат определен обем дрехите да са опаковани или мога да ги занеса в торби и какъв ваучер ти дават?

# 388
  • Мнения: 11 569
За басейните- бях чула, че ще затварят тези в Ем Станев и университета, а ще работи само този на Радиото с по- високи цени.
За Габрово удобен автобус от центъра някъде следобеда, че хич не ми се ходи до авт. запад.?

# 389
  • Мнения: 2 691
Като сте подхванали темата за красота...да питам за препоръки за салон, където правят ламиниране на мигли. Знам, че се предлага на не едно и две места вече в града, но ако някой вече има преки положителни впечатления от конкретно място, ще се радвам да сподели.


Ако искаш погледни в темата за Ламиниране на мигли. Там съм писала подробно на какво да се обърне внимание.

Магазин за мебели втора употреба има в един магазин по пътя за мола. Мисля, че ул. Симеон Велики се води.

Общи условия

Активация на акаунт