Личността във връзката

  • 8 928
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 528
Имаме общи, имаме и индивидуални хобита и занимания.

# 31
  • Мнения: 12 473
От личен опит мога да споделя:
- в различните житейски етапи съм искала и имала нужда от различни взаимоотношения. Имала съм връзка с пълна свобода, както  връзка 24/7, както и такава с пълен контрол и опит за ограничения.
Нито едното не сработи за цял живот..))
Към днешна дата смятам, че всичко е в мярката. Но личната мярка на всеки. И всеки има право на свои интереси и начин на живот, но без да пренебрегва общите такива и да ограничава  или да налага своите на  другия.

# 32
  • Мнения: 5 059
Хаха,обаче наистина има безброй и една теми с оплаквания за липса на внимание,отношение,помощ,но тук всички са в хармония Stuck Out Tongue
То и не очаквам другите да пишат.
Обикновено връзки,в които единия е недоволен от вниманието,което получава,не оцеляват дълго...
С мъжът ми имаме едно голямо търкане,единственото ,заради което правим компромис със себе си.
Ще ми е интересно да чуя вашето мнение.
Когато излизаме вечер,заедно(на дискотека,на кръчма,на гости...)на мен винаги ми омръзва по-бързо,доспива ми се и искам да си ходя.Мъжът може да седи до 6 сутринта,а на мен ми писва към 1-2 макс.Мъжът ми е на мнение,че щом на мен вече не ми се седи-ами,да си ходя да си легна,а той ще се прибере по-късно.Аз пък мисля,че е абсолютно недопустимо да идем някъде заедно и да си тръгнем поотделно.
Имахме дрезги относно този принцип около година,после приложихме модела-аз седя малко повече отколкото ми се иска,той си тръгва малко по-рано,но....в интерес на истината така и двамата излизаме недоволни накрая Grinning
Според вас кое е правилното?

# 33
  • Мнения: 12 473
Редувайте се - един път ти стой до сутринта, един път той ще си тръгне рано.
Иначе - не го приемам с добро око това оставане и прибиране сама.

# 34
  • Мнения: X
Съжалявам, написах нещо което не трябваше.
Трябваше да прочета няколко коментара от профила преди да пиша.
Съжалявам.

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 15:46 от Анонимен

# 35
  • София
  • Мнения: 28 595
Понеже съм като теб, аз си хващах такси и се прибирах. Така и двамата бяхме доволни.

# 36
  • Мнения: X
Скрит текст:
Хаха,обаче наистина има безброй и една теми с оплаквания за липса на внимание,отношение,помощ,но тук всички са в хармония Stuck Out Tongue
То и не очаквам другите да пишат.
Обикновено връзки,в които единия е недоволен от вниманието,което получава,не оцеляват дълго...
С мъжът ми имаме едно голямо търкане,единственото ,заради което правим компромис със себе си.
Ще ми е интересно да чуя вашето мнение.
Когато излизаме вечер,заедно(на дискотека,на кръчма,на гости...)на мен винаги ми омръзва по-бързо,доспива ми се и искам да си ходя.Мъжът може да седи до 6 сутринта,а на мен ми писва към 1-2 макс.Мъжът ми е на мнение,че щом на мен вече не ми се седи-ами,да си ходя да си легна,а той ще се прибере по-късно.Аз пък мисля,че е абсолютно недопустимо да идем някъде заедно и да си тръгнем поотделно.
Имахме дрезги относно този принцип около година,после приложихме модела-аз седя малко повече отколкото ми се иска,той си тръгва малко по-рано,но....в интерес на истината така и двамата излизаме недоволни накрая Grinning
Според вас кое е правилното?
Според мен:заедно отиваме, заедно си тръгваме.
Но уточнявам, че сме нямали подобен проблем, така че, само теоретизирам.На практика, не знам дали е възможно в дългосрочен план.Единият ще е все недоволен, а вечното недоволство обикновено води до раздяла.

# 37
  • Мнения: 46 520
Според вас кое е правилното?
А от колко време сте заедно? Ако е повече от тази 1 г., какво се промени тогава?
Не съм била в подобна ситуация, но няма да си тръгна, ще стоя до последно. А ако връзката е кратка и без деца, няма и да издържи много. Верният отговор е - и двамата да са удовлетворени, т.е. ако на заспиващият не му пречи да си ходи сам, ок. Но ако не го усеща като правилно, на мен описаното е много сериозно разминаване, което не подлежи на компромис и няма реално решение.

# 38
  • Мнения: 18 528
Не знам кое е правилното за вас. Аз бих пробвала предварително да се разбираме до колко часа ще се стои. Понеже ми се струва странно да отидем на гости заедно, а да се приберем поотделно.

# 39
  • Мнения: 2 780
Интересното е, че това с прибирането заедно/поотделно няма тежестта на сложен казус ако двойката е несемейна.

# 40
  • София
  • Мнения: 28 595
Защо само ако е несемейна?

# 41
  • Мнения: X
То този проблем ще се разреши сам с одъртяването и/или имането на дете. След 30 малко хора имат енергията да висят до 6 сутринта редовно и да купонясват. Започва много по-тежко да се отразяват алкохолът и безсънието. Компаниите се разсъхват - кой трябва да става рано за работа, кой недоспал и уморен... Stuck Out Tongue Winking Eye Накрая остава по някой шотландски боец с изключително младежки организъм, ама сам, сам...

# 42
  • Мнения: 12 473
Ако сме в сериозна връзка - ще е сложен казуса..))
Иначе - ако е за забавление само - да, нп.

# 43
  • Мнения: 5 059
Според вас кое е правилното?
?
А де?
?
А ми... направете си бебе...

Опитваме се от 2,5 години,но не се получава Wink

Не знам кое е правилното за вас. Аз бих пробвала предварително да се разбираме до колко часа ще се стои. Понеже ми се струва странно да отидем на гости заедно, а да се приберем поотделно.

Не става,мъжът ми казва-дошли сме да се забавляваме,не да правим планове кога кой ще си ходи , това не е забавно.И е прав...


Според вас кое е правилното?
А от колко време сте заедно? Ако е повече от тази 1 г., какво се промени тогава?
Не съм била в подобна ситуация, но няма да си тръгна, ще стоя до последно. А ако връзката е кратка и без деца, няма и да издържи много. Верният отговор е - и двамата да са удовлетворени, т.е. ако на заспиващият не му пречи да си ходи сам, ок. Но ако не го усеща като правилно, на мен описаното е много сериозно разминаване, което не подлежи на компромис и няма реално решение.

От отиват 6 години.Не сме"гадженца".Промени се това,че в началото все се карахме и то жестоко.Сега си знаем-преглъщаме и двамата и така решаваме проблема.Но,да,наистина се получава накрая,че и двамата не сме доволни.
Проблема се реши до някъде и като излизаме повече с приятели,които и те не отвисяват до сутринта.Защото мъжът обича да седи до късно,но ако има с кой...естествено Grinning
А иначе,ако ще се излиза с приятелите му,които запиват до 6 сутринта,си ходи сам.

# 44
  • Мнения: 2 780
То този проблем ще се разреши сам с одъртяването и/или имането на дете. След 30 малко хора имат енергията да висят до 6 сутринта редовно и да купонясват. Започва много по-тежко да се отразяват алкохолът и безсънието. Компаниите се разсъхват - кой трябва да става рано за работа, кой недоспал и уморен... Stuck Out Tongue Winking Eye Накрая остава по някой шотландски боец с изключително младежки организъм, ама сам, сам...

Верно е тва, много трудно е да си намериш приятели, които не трябва да стават за работа или имат сили да изкарат до сутрешните новини по телевизията. Имам чувството, че всички са станали много мързеливи и хич не им се купонясва като едно време.

Общи условия

Активация на акаунт