За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 631
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: X
Режимът на бебето у нас зависи кога ще се събуди след храненето в 6 часа.Понякога се събужда в 10 часа, а друг път в 11 и от там на 4 часа е всичко останало, като къпането е половин час преди последното вечерно хранене.

# 406
  • Мнения: 16 874
Моето дете също заспива сямо на гърда. Не знам как ще я караме като го отбия.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 25 261
Ами ще спре да заспива така, много ясно Laughing Няма да се приспива на гърда до гимназията, я. И моят син така заспиваше, но се отби без драма и нямаше никакви проблеми със заспиването след това. Децата растат и се променят.

# 408
  • Мнения: 16 874
Е, в гимназията ще търси друга гръд да се приспива Joy

# 409
  • Мнения: X
Може ли съвет откъде да намеря бебешко пюре със спанак?

# 410
  • Мнения: 185
Може ли съвет откъде да намеря бебешко пюре със спанак?
Има по магазините.Във Фантастико и Кауфланд със сигурност съм виждала,но дали беше и със сметана ще излъжа,защото не помня,но ми се върти нещо такова в главата.

# 411
  • Мнения: 293
Може ли съвет откъде да намеря бебешко пюре със спанак?
https://www.koalabebe.com/product/530/hip-hipp-bio-pyure-ot-span … artofi-190gr.html
http://slantcho.com/produkt/%D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BA … D1%80%D0%B8%D0%B7
И двете ги има в Кауфланд,поне този при нас де 😀

# 412
  • Германия
  • Мнения: 3 436
Ако е пюре на HIPP, почти гаранция че ще е със сметана, защото немците спанака така го ядат

Виж в ДМ, Babylove и dm Bio имат пюрета със спанак

# 413
  • Монтана
  • Мнения: 273
Овко имат спанак с картоф.

# 414
  • Мнения: 500
Може ли да ми предложите подарък за първи рожден ден на бебе? На братчето му бях купила такава играчка за годинката и много време прекарваше с нея. Родителите бяха много доволни. Сега на бебето искам да взема нещо подобно... някакви идеи?

# 415
  • София
  • Мнения: 39 785
ХИП имат спанак, но е със сметана.

Може ли да ми предложите подарък за първи рожден ден на бебе?
Фишер Прайз имат доста интересни интерактивни играчки. Синът ми имаше уокър на Фишър. Най-вървежно обаче беше камиончето за бутане с крака на Чиполино.

# 416
  • Мнения: 35 132
Аз мисля, че на годинка на такава играчка малко време ще се радва. Зависи какво е детето. Моят син е почти на годинка и вече да му интересни колички и пеещи играчки и книжки

# 417
  • Варна
  • Мнения: 25 261
За първи рожден ден - кракомобил.

# 418
  • Мнения: 4 660
Все още не мога да кажа че имаме режим , много зависи кога ще се събуди за млякото някъде между 5-6-7 часа и от това зависи как ще продължи деня.
Тия дни става след 5 часа изпива си млякото сменям памперса и я слагам пак да спи.
Разбира се малко протестира тупка с крака говори си оглежда се и след това се унася.
А вечерно време я къпем между 9-10 часа .
Някъде четох че какъвто режим е имала бременната жена такъв си нагаждало и бебето след раждане.
Точно така си беше като бях бременна лягах си 9-10 часа и ставах 5-6 да хапна нещо и пак си лягах до 8-9 сутринта.

# 419
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 711
Kikair, и аз съм го чувал това за бременността и режима на бебето и го потвърждавам напълно! Като бременна работих до термин( без 5 дни) и си лягах рано 9 най-късно, а ставах в 5. Бебето е така от втория мрсец - заспива в 8:30/40 и е кукуряк към 5/6 сутринта. Разликата е само че не работи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт