Лесен сладкиш (торта) с ягоди!

  • 46 605
  • 83
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 140
Да определено му трябва повече захар, аз бях сложила 6 лъжици, но ми се видя не много сладко.
Лео  Heart Eyes  bouquet

# 61
  • Мнения: 7 474
Да определено му трябва повече захар, аз бях сложила 6 лъжици, но ми се видя не много сладко.
Лео  Heart Eyes  bouquet

Аз затова написах в рецептата да се пробва ,защото някои обичат по-сладко Crazy
Сега да ви кажа ,че другата ми идея е същото обаче с коф. сметана и коф. теч. шоколад, банани и желатин  Crazy Crazy Crazy - ще стане супер. Peace

# 62
  • Мнения: 5 140
каква сметана - заквасена ли, и какъв течен шоколад?

# 63
  • Мнения: 899
Да определено му трябва повече захар, аз бях сложила 6 лъжици, но ми се видя не много сладко.
Лео  Heart Eyes  bouquet

Аз затова написах в рецептата да се пробва ,защото някои обичат по-сладко Crazy
Сега да ви кажа ,че другата ми идея е същото обаче с коф. сметана и коф. теч. шоколад, банани и желатин  Crazy Crazy Crazy - ще стане супер. Peace

ей туй е за мъжо идеално! Другата седмица ще му направя с шоколад!

А иначе аз сложих 9  лъжци захар и на мен ми беше добре, но той просто харесва многооооо сладко и трябва да е шоколадово-пастено, за да му допадне наистина..

# 64
  • Мнения: 7 474
каква сметана - заквасена ли, и какъв течен шоколад?

Да, една голяма кофичка или 2 малки заквасена сметана + теч. шоколад (без значение какъв) от средните коф. (пак опитваш, защото аз слагам повечко шоколад,че ми е любим) ). Аз го мажа това без желатин на готови блатове Crazy, но сега ще го забъркам като парфе с желатин и ще го украся с настърган шоколад и банани  Hug
Аз най-обичам шоколадови торти.

# 65
  • Мнения: 5 140
Лео ти май много време имаш през деня, щом си експериментираш постоянно с тези вкусотиики.

# 66
  • Мнения: 7 474
Лео ти май много време имаш през деня, щом си експериментираш постоянно с тези вкусотиики.


 Twisted Evil Аз правя леснотийки за да имам време да измислям нови  Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 5 140
Лео ти май много време имаш през деня, щом си експериментираш постоянно с тези вкусотиики.


 Twisted Evil Аз правя леснотийки за да имам време да измислям нови  Twisted Evil

И накрая ще издадеш една книжка с вкусотийки - леснотийки. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 242
Реших да го пробвам и аз тоя сладкиш и стана СУПЕР newsm10. Само , че аз го направих с череши и кайсии. Мъжо ми много го хареса . Едно голямо мерси на Leo за страхотния сладкиш  bouquet.


Едно мерси и от мъжо на MIMI_DJ на Leo  Laughing за готиния сладкиш.  Laughing Laughing  bouquet

# 69
  • Мнения: 5 140
Лео, става ли добре вместо ягоди да я направя пак, но този път с банани?
Дали няма да стане много сладко, а или с вишнички?

# 70
  • Мнения: 7 474
Лео, става ли добре вместо ягоди да я направя пак, но този път с банани?
Дали няма да стане много сладко, а или с вишнички?

Става, можеш да сложиш и от двете . Аз правих с банани и черешки, за да не е много сладко!
Ето я, но и сложих и сметана, но може и без нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=109068.0

# 71
  • Мнения: 5 140
Сега няма да пестя плодовете, а и ще сложа пак течна сметана, киселото мляко и заквасена сметана и да видим какво ще се получи.

Явно с тази рецепта може да се импровизира.

# 72
  • Мнения: 7 474
Може, може. Всякакви плодове и форми   chef

# 73
  • Мнения: 5 140
Ей, ама много си бърза, радваш ме много ще знаеш. Hug
Ще си развихря фантазията. Mr. Green

# 74
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
мдаааааааааа, добре се получи
http://didka.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumName=album … 1&id=HPIM3520
пък и вкусно и наистина лесно
п.с. това ми е сефте да правя нещо от форумска рецапта 10х Leo

Общи условия

Активация на акаунт